Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 60
Момичета,35 минути останаха до започването..Който каквото има да взема и да сяда..Време е да се гримираме,време е да се фризираме,време е за ШОУ!
Виж целия пост
# 61
Въпрос?
Те това...  от кога?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 62
Виж целия пост
# 63
Въпрос?
Те това...  от кога?
Скрит текст:

Те това е..фотошоп !
Виж целия пост
# 64
Момичета, да Ви питам / че то с питане и до Стамбула чак се стига  Joy bowuu Joy/_ От една седмица на тръстиката ни спряха тотално всичко, до което можем да стигнем в Интернета...... нямам думи просто, но нейсе...... ooooh! ooooh! ooooh!, - чак Тотото не мога да си проверя..... но от вчера и на домашния ми комп забелязвам, че не мога да си копна снимка от фейсбука, а толкова хубави снимки ми излизат...... Та въпроса ми е и при Вас ли е така????? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 65
Привет на компанията! Готови ли сме за големия финал  superuu
Пожелавам ви приятно гледане, безпроблемен нет, страхотен финал и ... никакво реване.
Нали купон ще правим!
Сълзи и сополи после - утре, вдругиден ... има време...

п.п. За сега канал Д пере яко. Да видим какво ще стане като се накачат много маймуни на клона Simple Smile
Дано не е както миналата седмица, че...
Виж целия пост
# 66
Момичета днес установих, че от последните някол;ко серии като ги виждам Фатма и Керим толкова щастливи и влюбени и се разхождам из нас вечер след серията и като се уловя в огледалото , осънзнах, че съм нхилен акато зелка.  Надявам, се и по улиците да не се случва това, че ще ме помислят за луда... Joy Joy Joy Joy

А днес място не мога да си намеря.... #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 67

Виж целия пост
# 68
Кога почва новата серия.Много се вълнувам едновременно ми е тъжно че свършва че вече тва очакване на нова серия няма да го има,от друга страна съм радостна че керим и фатмагюл ще бъдат щастливи.Бихте ли дали всички възможни линкове за гледане .
Виж целия пост
# 69
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА, Да сложиш алтъните от "Алтънбаш" и роклето от Пако Ръбан,че Мюмтяз не може те позна..  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 70
Кога почва новата серия.Много се вълнувам едновременно ми е тъжно че свършва че вече тва очакване на нова серия няма да го има,от друга страна съм радостна че керим и фатмагюл ще бъдат щастливи.Бихте ли дали всички възможни линкове за гледане .

http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle

http://www.tvizler.net/2011/04/kanal-d-canl-izle.html
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med … utm_campaign=live

20 минути до началото!
Виж целия пост
# 71
Готови ли сте момичета, остават 15 минути, приятно гледане и безпроблемен нет, а забравих : НАЗДРАВЕ за красив финал....  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 72
Уф яяя, пак грозната муцуна на Кенан
Виж целия пост
# 73
Момичета днес установих, че от последните някол;ко серии като ги виждам Фатма и Керим толкова щастливи и влюбени и се разхождам из нас вечер след серията и като се уловя в огледалото , осънзнах, че съм нхилен акато зелка.  Надявам, се и по улиците да не се случва това, че ще ме помислят за луда... Joy Joy Joy Joy

А днес място не мога да си намеря.... #Crazy #Crazy #Crazy
Добре че свършва! Ако продължи така още 1-2 сезона рискуваме да напълним 4-ти километър Laughing
Виж целия пост
# 74
Момичета,последният от линковете не ми се отваря и при вас ли е така? А аз на него разчитах най - много!Става дума за пепел от рози на живо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия