Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 255


Олеееееееееееееее
вече започвам да се съмнявам дали и Керим не е изнасилил ФГ.....  #Crazy
Виж целия пост
# 256
момичета, привет! знаете ли къде мога да намеря епизода от тази вечер? майка ми го изпусна и сега вдига пара да и го пусна Grinning
Виж целия пост
# 257
Виж целия пост
# 258
Мюнир въртял нещо с Ръфат и никой не трябвало да разбира, а Ръшат каза Решат да не се занимавал с Ердо и да не го разстройва. Мюнир ще помогнел да Ръфат да съсипят Решат, щели да вземат земите от каката Перихан
Виж целия пост
# 259
Боже видях Керим гол и мокър- #Crazyдоживях ох жега настана
Виж целия пост
# 260


Олеееееееееееееее
вече започвам да се съмнявам дали и Керим не е изнасилил ФГ.....  #Crazy
НЕ е нали в предния епизод ни бяха показали деня след делото ФГ едвали щеше да целува и прегръща К. ако той я беше изнасилил. Мислете върху вече показаното бе хора.
Виж целия пост
# 261
Репортаж 6/Финал

Името на бащата на Ердо май беше Рифат. Не че е важно, но сега се сетих.
Ердо и Селим са в стаята на Ердо. Селим нещо се горещи, не е съгласен. Ердо пийва уиски не ще да ходи на годежа. Явно Селим го убеди, почнаха да се смеят.
Вурал и Керим са при кривото дърво. Най сетне Керим си съблече ризата и влезе с Вурал във водата. Двамата се къпят в морето и си говорят. На Енгин са му удължили косата май, дано не отплува в морето някой кичур. Вурал споменава бившо гадже, Керим го пита Кристен ли? Вурал май му предлага да се ожени за нея. Но Керко не ще да ходи в англия.Закачат се, правят се че се давят. Въобще, забавляват се. Излязоха, бършат се със сини хавлии. Керим казва, че  тук му е хубаво, тук иска да се ожени. Оправя си косата, и си припомня, как е видял Фати да вади овцата от морето.
Вурал спомена Решат Яшаран. Дали не го покани на годежа?
Сцената на стълбите. Прословутата и незабравима. Същата като в първи сезон. На Керим му изтекоха очите. Това е чобанката/овчарката, каза той.
Виж целия пост
# 262
Какво прави Мустафа с тези моми на по чашка?
мистикаааа!!!!
Виж целия пост
# 263
Абе тоя оператор не можа да даде тия момчета от кръста надолу,особено едното.
Виж целия пост
# 264
Какво прави Мустафа с тези моми на по чашка?
мистикаааа!!!!
Най вероятно това е правил в ноща на изнасилването занасял се е с други мацки докато любимата му страда.
Виж целия пост
# 265
Виж целия пост
# 266
Репортаж 7/Финал
Керим се зачуди, какво прави тя в къщата на Яшаранови.
Мустафа е в някаква кръчма. До него е подредена една девойка, която му пуска ръка под масата. Сердар и той там и капитана май. Девойката си хареса Мустафа или по-точно шала му, защото му го свали от врата. Говорят за пари. Някой щял да спечели много пари, ама кой не разбрах. Девойките на масата били две. Мустафа май спомена че ще се жени, и девойката каза язък. Телефона на Мусти звъни.
Уф, пак реклами.
Виж целия пост
# 267


Олеееееееееееееее
вече започвам да се съмнявам дали и Керим не е изнасилил ФГ.....  #Crazy
НЕ е нали в предния епизод ни бяха показали деня след делото ФГ едвали щеше да целува и прегръща К. ако той я беше изнасилил. Мислете върху вече показаното бе хора.

Ако я е изнасилил, не е задължително да си го спомня за делото. Просто ретроспекцията ще ни го покаже....  Praynig
Виж целия пост
# 268
Колко време ще гледаме тази ретроспекция на 1 сезон,нещо не ми харесва до сега-лично мнение  Peace
Виж целия пост
# 269
Керим не е виждал това място /крушата/.
Вурал кара Керим да се ожени за Кристин и да отиде при нея, Керим не е съгласен, работата му била там в Ълдър
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия