Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 300
Брех че то време не остана ,кога ще е делото че и през селото ще минават и Енисе чакаме да видим  newsm78
Виж целия пост
# 301
дива-ойка ,точно прическата  издава,че снимките са от сега.Забележи,обаче,че има вкарани цели сцени от първи епизод,без никаква промяна.
Но това е нормално,няма как да се избегне,променили са се,няма как!

п.п.Керим особено е наедрял.Така ми харесва повече.
Виж целия пост
# 302
Не ми ясно що повтарят целия първи епизод и Мустафа открадна камиончето или беше там паркирано  newsm78

Там си беше паркирано. Май доста си е хойкал той. Фатмето си го е обичала, а той като всеки мъж си е мислел, че може да се забавлява без угризения
Виж целия пост
# 303
Виж целия пост
# 304
Както са го подкарали, хубавият финал ще го видим в третия сезон newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 305
  И партито за финала май е тази вечер.
Виж целия пост
# 306
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 307
Ооо, и зетя на партито... Joy
Виж целия пост
# 308
Виж целия пост
# 309
Олееее влизам и кой да видя - Кенан и Енгин на една маса... боже, боже....
Виж целия пост
# 310
Съвсем се оплетох кое е сега снимано кое преди
Виж целия пост
# 311
Виж целия пост
# 312
Що не вземат да го пуснат онлайн това пати, ще утрепят рейтинга!
Виж целия пост
# 313
времето минава
Виж целия пост
# 314
Що ли имам неприятното усещане, че накрая ще претупат много яко всичко???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия