ДЕКУПАЖ_45 "Огледален свят"

  • 71 934
  • 730
# 555
Здравейте работливки,прекрасни неща виждам и новите момичета май послъгват че им е за пръв път Simple Smile-много са добри
Здравковче - твоят нежен и фин стил на работа винаги ме очарова - паното ,ключницата-прелест
Ваниная- чудесна икона с много хубав релеф
Марсил - паното е чудно,чашките много ми харесват,а шишето с лалетата - пролетно и много хубаво изработено
Виванова - ти си висока класа в декупажа.Всичко е майсторски пипнато и измислено.Вафорит от последните неща ми е вазата с гълъбчетата- страхотен фон
Бисерка - кутията е супер
Дидия-твоите кутии са страхотни,страничната част която прилича на кожа много ме впечатли - ще кажеш ли как го направи
Лепенка - книгата ти е много хубава но за мен среберото и е в повече като че ли ,прекалено лъскаво,може би малко по релефа трябваше да приглушишп блясъка с дръг цвят или малко битум  - дано не се сърдиш
Колориткен - браво ,чудесни първи неща - столчето и купата с розите и огненото кракле са ми фаворитите,но и другите ти неща ми харесват
Фани - виж при Кламеритка за битум - използва се основно за подчертаване на релефите и придаване на състарен вид.Рускините много го използват
Хриси - един съвет ако приемеш разбира се - последната червена бутилка и оранжевата с нотите  - детайлите стоят като залепен етикет така окунторени - в декупажа не е само фон един цвят и залепен мотив ,тук майсторството е да успееш така да вградиш мотива че изобщо да не личи че е залепена отделна част,хубаво е да преливаш цветово и около мотива да се стараеш да не оставяш бяла видима част ,да прелееш плавно и да вградиш надписите така че да не личи .Просто трябва да поразгледаш повече неща,особено от рускините  много може да се научи за цветовото оформяне.И цвета на фона и картинката не трябва така рязко с граница  да контрастира .Надявам се че това няма да те обиди.Все пак тук е хубаво и да се учим една от друга а не само да се хвалим
Приятна вечер момичета прекрасни
Виж целия пост
# 556
Геновева, много ме радва оценката ти,благодаря.А да си призная-много време отделих да чета и разглеждам вашите красиви неща тук , учих се и от декупажната библиотека.От един друг метод на рисуване с восък на великденски яйца, явно съм придобила умението и търпението да работя с дребни детайли.Мисля ,че затова нещата ми се получиха добре, като за начало.Има все още гънки по салфетките,но се надявам да се преборя с това Simple Smile и ще продължа да се уча от вашето майсторство
Виж целия пост
# 557
Гени, изобщо не се сърдя, но не мога вече нищо да променя, защото си има нова собственичка. Днес или утре пак ще се включа за показване на три чинийки. Имам и една кутия, изработена с две нови за мен техники, но се чудя сега или като е напълня с разни неща да показвам. Ще се почудя още.
Виж целия пост
# 558
Обещани те снимки: - http://lepenka.snimka.bg/hobby/2013.728407.29836853
                                     http://lepenka.snimka.bg/hobby/2013.728407.29836856 - нещо по-нестандартно
                                    http://lepenka.snimka.bg/hobby/2013.728407.29836857

Извинявам се за качеството на снимките.

 newsm51 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 559
                Гениии,това дето прилича на кожа си е.......изкуствена кожа. Laughing Така си беше.Само я залепих стабилно и подчертах шарките със бронзово златно.
Виж целия пост
# 560
Искам да Ви попитам нещо.Може ли декупаж да се използна за плафони и полилеи.
Виж целия пост
# 561
http://www.liveinternet.ru/users/4601658/post264085345/
  bouquet
Виж целия пост
# 562
много благодаря - ка ми
Виж целия пост
# 563
GenovevaG, радвам се, че ти хареса иконата!   bouquet
В момента майсторя още и ще показвам като са готови.
Иначе пустото стъкло продължава да ме мори  ooooh! засега съм го зарязала, ще видим по-нататък!  Laughing
Виж целия пост
# 564
Здравейте, майсторки сръчни. Може би повечето от вас следят темите в Хоби и знаят за благотворителните базара на Движение на българските майки. Всяка година и ние - звеното от Пазарджик организираме такъв, това е факт, благодарение на голяма част от хората, обитаващи темите в Хоби.
Отново ще разчитаме на всички вас, които ни помагахте през изминалите години, както и на тези от вас, които имат желание да се включат за първи път. Без вас базарът ни не би бил толкова успешен! Имаме нужда и тази година от добрите ви сърца и сръчни ръце!

  Парите и тази година ще отидат за изключително успешната ни инициатива „Стъпка напред”, чрез която отпускаме стипендии на деца, лишени от родителска грижа, за продължаване на старата ни традиция да организираме партита за по-малките малчугани по програмата “За една усмивка в повече”, както и да помагаме на семейства в риск.

Можете да следите и нашата темичка - там има много линкове с красотите, които сте изработвали вие и останалите сръчни ръце:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700306.0

Желая ви прекрасен ден!   bouquet
Виж целия пост
# 565
Здравейте !
Да ви покажа първите си опити с кракле (и не само) - https://plus.google.com/photos/114782526643063931156/albums/5792 … 727698?banner=pwa
Купих си и лепило за печене на стъкло и вече успешно използвам чинията с розите за ядене.
Приятен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 566
Здравейте !
Да ви покажа първите си опити с кракле (и не само) - https://plus.google.com/photos/114782526643063931156/albums/5792 … 727698?banner=pwa
Купих си и лепило за печене на стъкло и вече успешно използвам чинията с розите за ядене.
Приятен ден Simple Smile
Di_Mer , чинията с розите мнооооого ми хареса!
И другите неща ми харесват, но чинията ми е фаворит, както казват майсторките в темата  Laughing
Виж целия пост
# 567
Честит празник мили дами! Много усмивки и много радост с любимото хоби!    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 568
Виж целия пост
# 569
Vanina благодаря Simple Smile

Честит празник на всички дами !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия