Спамо-чат /25.06-01.07/ - July morning или изгрев след синя нощ

  • 12 097
  • 267
# 45
Още не съм стигнала да чета темата.Няма и да се включа по обясними причини.Но не намирам особена връзка.Аз съм щастлива през голяма част от времето,без да имам съпруг.И изобщо,това което прави другите щастливи,с какво ще помогне на авторката на темата?

Белла Hug Heart Eyes А колко остава?
Виж целия пост
# 46
В най-добрия случай, ще си дойде към края на авгус за около 20 дена и ако всичко е наред, може и за Коледа и Нова Година пак да си дойде. Това е. Нел, не издържам вече и аз, на ръба съм... #2gunfire
Виж целия пост
# 47
Още не съм стигнала да чета темата.Няма и да се включа по обясними причини.Но не намирам особена връзка.Аз съм щастлива през голяма част от времето,без да имам съпруг.И изобщо,това което прави другите щастливи,с какво ще помогне на авторката на темата?

проблемът е, когато имаш, а нещата са куци и си все на ръба на нещо - не е ясно на какво, но все на ръба - добро, лошо - висиш нон-стоп над пропаст
за мен също по-добре би било или да имам такъв с някакви различни отношения, или хич да нямам, ама на - деца и т. н.  Tired
искам спокойствието на ситуацията, която ти е ясна от-до, предвидимост без изненади
Виж целия пост
# 48
  Буб, що така тъжна ми звучиш?  Hug Дано да е плод на въображението ми, но днес нещо те виждам потисната.  Kissing Heart

 Бела, стана ми мъчно и за теб.  Hug Може би си привикнала на тези раздели, не знам къде е и какво работи, но не искам да съм на твое място. Обаче, щом се справяш сама с децата и с всичко без него, значи си силна жена. На такива шапка им свалям.  Peace

 Дейз как ли е?  Heart Eyes

Ним къде ли е?  Heart Eyes

 Ало, Славенка,  Thinking, къдЯ си  и ти?

 На тиферич ли сте?
Виж целия пост
# 49
Мда,попрочетох.Едно изречение ми направи впечатление,напълно съм съгласна:
"Няма начин да те направи щастлива романтична почивка, когато самият мъж те прави нещастна."
Аз изглежда на 23 бях твърде честолюбива и много смела-до глупост.Наистина,имах само едно дете,но мисля,че и повече да бяха,не би ме спряло да скъсам синджира.Не знам обаче сега дали бих се решила така лесно...
Лошото е,че вече трудно бих допуснала някой в живота си...така ще си остана сама като кукувица...Но това си има положителни страни.Няма кой да ме контролира Mr. Green Няма кой да ми държи сметка,ни на похарчените пари,ни на усмивките.Свободата,Санчо...

От толкова мислене ожаднях Grinning
Наздраве,момичета Drunk
Виж целия пост
# 50
Дейза ми звучи много зле,защо променяш името,Нел Hug
Виж целия пост
# 51
Права си, Сънчо, има неща, които не могат да се издържат, дори и в името на децата, дори и ... каквото и да е. Ти сама си знаеш, какво те е подтикнало да направиш такава голяма крачка, но и аз мисля като теб. Ако, не дай Боже нещо се случи и остана сама, никога няма да повторя. Пак да не казвам голяма дума, но мога и сама. Тежко е, сигурно се свиква. Аз все още не съм свикнала (вече пет години), но знам, че е някъде там и все ще си дойде. Peace
Много разбъркани мисли, но се надявам да сте разбрали основната идея на посланието ми. Joy
Виж целия пост
# 52
  Прегръщам ви!  Hug

 Поправих името, Сънчо. Права си. Може така и на нея да не й хареса.  Peace
Виж целия пост
# 53
Разбирам те чудесно,Белла,макар да нямам подобен личен опит.Но пък като си дойде,сигурно сте като прясно влюбени всеки път Heart Eyes
Не е лесно да си сама в тоя мъжки свят.Но аз изглежда съм силно момиче Grinning Справям се.Изобщо не се оплаквам.Само дето мразя празници,единствено тогава ми тежи,че съм сама...докато всички останали са по двойки.Хубавото е,че с моите смени поне половината празници в годината съм на работа Grinning
Другото...не е толкова мое решение.Просто не искам по-малко от всичко.Но...никой мъж явно не е склонен да ми го даде Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Благодаря,Нел Hug Така вече мога да спя спокойно Grinning
Виж целия пост
# 55
Благодаря,Нел Hug Така вече мога да спя спокойно Grinning

 Ех, че си  и ти!  Hug

 Много мъдро разсъждаваш! Възхищавам се на силния ти дух.

Скрит текст:
Обичам те, Сънче! Ти нали помниш?!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 56
И аз съм така, Сънчо! От всичко, по много. Колкото повече, толкова повече!!! newsm10

Пък който не ни иска, много му здраве, а който не ни познава - мнооого губи! smile3521
Целувам ви момичета, отивам да приготвям багажа на големия син, утре отива у Софето на Скурзия. Joy
Виж целия пост
# 57
Лунна, и аз съм мъжко момиче, но не го намирам за редно и не искам да съм  Twisted Evil
моят мъж понякога ми казва 'по-силна си отколкото мислиш' - може и така да е, на 'млади' години това беше комплимент, сега го усещам почти като обида - вече искам да съм женствена, нежна и обгрижвана ... но съм мъжко момиче  Crossing Arms

Нел, аз обикновено звуча така, т. е. днес не съм по-подтисната от всеки друг ден  Mr. Green
но виж, често имам по-лоши дни  Laughing

Бела, радвай се както на това, кеото имаш, така и на това, което нямаш  Wink

наздраве!  bowuu
Виж целия пост
# 58
... и после защо хуморът ми бил черен ...   Tired
изобщо не се сещам как да е бял  Joy
Виж целия пост
# 59
Да, но душата ти е бяла, Бубс, убедена съм в това! Какво значение има какъв цвят е хумора ти?!?Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия