Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 524
  • 731
# 330
Момичета, сигурно сте го обсъждали, но да питам- мнение за Magic MikeLaughing
Струва ли си, че импулсивно резервирах билети за четвъртък, познайте защо.  Mr. Green
Виж целия пост
# 331
бях чела някъде добър отзив... не мога да се сетя къде, обаче.
Виж целия пост
# 332
идвам с пресни впечатления от Amazing Spiderman. Не знам дали тук са на почит такива филми, но много отдавна не ми е харесвал толкова филм за супергерои ( хем Спайди ми е доста смотан ). Всичко беше много на място, ефекти, екшън, прекрасни актьори.Ема Стоун си я харесвам много отдавна, както и Рис Ифайнс, но от Андрю Гарфилд съм очарована. Бях с големи предубеждения за него, но момчето ме разби  Joy а любовните сцени бяха ... направо тръпки ме побиха  Heart Eyes
Виж целия пост
# 333
Момичета, сигурно сте го обсъждали, но да питам- мнение за Magic MikeLaughing
Струва ли си, че импулсивно резервирах билети за четвъртък, познайте защо.  Mr. Green

бях чела някъде добър отзив... не мога да се сетя къде, обаче.

lulumba беше писала, че не го е гледала лично, защото я нямало в София, но цитира думи на свой колега, на чието мнение вярва (и забележете, мъж - така че можете да си правите изводи)
Мога да добавя, че "моят любим блогър" сащо се изказа добре за филма.
Аз също бих го гледала с удоволстние, ама няма да ида на кино специално заради него...

mu_ry, що да не са на почит такива филми  Simple Smile
Я колко изписахме за "Отмъстителите", че и за "Прометей"...
Аз също прочетох добри думи за Паячето...  Wink
Виж целия пост
# 334
Мячик, кой ти е любимия блогър? все го цитираш  Blush
Виж целия пост
# 335
Не казвам - пазя си го само за мен  Mr. Green
Един американски критик. Казва се Брад Бревет и от 2004 е списвал блог, който от 2008 е сайт - ropeofsilicon. От него си черпех 90% от информацията за Оскаровата тема (сега малко по-малко, защото вкарах повече сайтове в "портфейла" си).

Но съм забелязала, че в голям процент от случаите в ревютата си Брад казва нещата така, както аз съм ги мислила за даден филм. Е, имаме и различия, но малко.
Затова за филми, за които не съм сигурна, го чакам да изкара ревю и в зависимост от оценката му решавам дали си струва да го гледам.
Виж целия пост
# 336
Благодаря  Hug
Напоследък с моите нещастни опити за блогърстване съм се заровила в чуждестранните блогове. (ама това е щот съм на по - свободен работен режим отново)
Виж целия пост
# 337
.
Виж целия пост
# 338
http://www.imdb.com/title/tt1216492/ "Високосна година"
Обичам романтични комедии, но доста трудно го издържах...Съвсем трябва времето да е за губене, за да се гледа Mr. Green
Виж целия пост
# 339
Туй филм ли е hahaha?
Виж целия пост
# 340
Здравейте,
отдавна не съм писала, че в последно време нямах минутка за любимото ми занимание.
Току що изгледах- "He loves me...he loves me not" - http://www.imdb.com/title/tt0291579/
Хареса ми, мисля, че това е буквално най-лудата роля на Одри Тоту  Mr. Green
Имам още два за гледане и после ще ви кажа как са  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Иииии, чУвек да н'съ обърка 'начи  Mr. Green.
На, туй вече е филм: http://www.imdb.com/title/tt0387131/
Виж целия пост
# 342
И то какъв Heart Eyes
Виж целия пост
# 343
Les infidеles / The Players / Неверниците (2012) - има ли български субтитри?

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=29464 - препоръчвам го Closer / Отблизо (2004)
Виж целия пост
# 344
Наминавам да изразя възхищението си от 360- прекрасен, много тъжен и много човешки филм.
joy_r , дали има субтитри някъде за този филм? Ще бъда благодарна ако някой удари едно рамо Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия