Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 867
  • 346
# 30
А къде е тази тема  Защо не изневерявали жените ?

Логиката ми ме води към това,че тогава изневеряващите мъже са гейове  Wink

Остави логиката си - темата има съвсем друг уклон.
ето тук е -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=644231.0
Виж целия пост
# 31
Не го приемай като заяване, но чак и за всичките си познати да гарантираш... newsm78
Всички са с 1 брачен патньор от женски пол.
На повечето и на сватбите им съм бил.  Crossing Arms

вярвам ти, но това какво общо има с това дали изневеряват Wink
Виж целия пост
# 32
Моногамност не е ли тогава, когато имаш само един брачен партньор?
Виж целия пост
# 33
Дефинирайте "моногамен мъж", моля.
Виж целия пост
# 34
Моногамност не е ли тогава, когато имаш само един брачен партньор?

 вероятно аз задодох некоректно заглавието, наистина "моногамия" означава еднобрачие, а "полигамия" е многобрачие от гръцки, но в днешно време забелязвам че "моногамен " се използва и като синоним на "верен /неизневеряващ/ на един партньор" и аз го използвах в този смисъл.
 А това е един любопитен тест за сексуална интелигентност  Simple Smile
http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=347&aid=8417
Виж целия пост
# 35
Ооооо, ако е еднобрачие - познавам много.
Ако е едно-сексуално-партньорие - не знам колко познавам.
Виж целия пост
# 36
Или аз съм много наивна, или всички около мен са верни на половинките си  Flutter
Виж целия пост
# 37
Ааа това ли било, е не мога да знам.
Виж целия пост
# 38
Или аз съм много наивна, или всички около мен са верни на половинките си  Flutter


или си наивна, или са заключени на подводница  Laughing не ми се връзвай Simple Smile
Виж целия пост
# 39
Бих заложила на първото.
Шаран съм и си го признавам без бой  Mr. Green
Виж целия пост
# 40
Мисля си, че моно-,полигамията е въпрос на различни фактори, но най-вече на каква възраст е човекът и до колко го е задоволен - не само физически, но и емоционално, в настоящата си връзка.

Мои приятели са казвали, че са имали връзки, в които са изневерявали и такива, в които не са. Не съм питала за подробности, защото не ми е важно  Laughing
Виж целия пост
# 41
Моногамност не е ли тогава, когато имаш само един брачен партньор?

 вероятно аз задодох некоректно заглавието, наистина "моногамия" означава еднобрачие, а "полигамия" е многобрачие от гръцки, но в днешно време забелязвам че "моногамен " се използва и като синоним на "верен /неизневеряващ/ на един партньор" и аз го използвах в този смисъл.
 А това е един любопитен тест за сексуална интелигентност  Simple Smile
http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=347&aid=8417



Баш си те разбраха какво питаш /въпреки пряката значимост на термина/, но е по-гот да се правиш на ампи....  Laughing
Виж целия пост
# 42
Какво е ампи?
Виж целия пост
# 43

Не е от старогръцки - споко. Сложно ще ти дойде.
Виж целия пост
# 44
Човек в същността си не е моногамен.
Така че...моногамията е по-скоро изключение. )
Не познавам такъв мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия