Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 866
  • 346
# 330
Като се заговорихте, с мъжа на Валерия какво стана?  Flutter

и 2мата се покриха..
И Валка хич никаква не се мярка, камо ли 1/2-рата й.
Но Бараборочно е пич, определено  Laughing
Виж целия пост
# 331
Май е време за опреснителна тема "Покажете си мъжете"  Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Май е време за опреснителна тема "Покажете си мъжете"  Simple Smile

Въхт! Shocked И такива представления е имало? Laughing
Виж целия пост
# 333
Май е време за опреснителна тема "Покажете си мъжете"  Simple Smile

Въхт! Shocked И такива представления е имало? Laughing

Има ли архивирани теми да позяпаме? Mr. Green
Виж целия пост
# 334
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206537.0
Виж целия пост
# 335
Ооо, толкова са стари тия теми, че една снимка не се отваря сигурно из тях... Пък и едни от тях сигурно вече не са "техните" мъже, другите са толкова видоизменени, че няма да ги познаете, трети... итака.
Виж целия пост
# 336
Да де, затуй е време за рефреш  Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Дай пример на новаците! Laughing
Виж целия пост
# 338
Поздрави на всички, които посрещнаха Джулай морнинг на плажа или другаде newsm41
http://vbox7.com/play:9fa2215267
Виж целия пост
# 339
Не познавам, нито мъже, нито жени.
Виж целия пост
# 340
ако съдим по резултатите от анкетата, повечето тук сне заклети МоНоГаМнИсТи smile3521 luvbed
Виж целия пост
# 341
А всъщност какъв е зора дали мъжете са моногамни или не? Не е ли по-важно ние самите какви сме? Grinning Слагането под общ знаменател винаги ме е дразнело, някак.
Виж целия пост
# 342
Е, то затова въпроса не е "моногамни ли са мъжете", а "познавате ли моногамни мъже", точно за да не поставяме всички под един знаменател. Аз конкретно за себе си мога да кажа че такъв не познавам.
Виж целия пост
# 343
Е, то затова въпроса не е "моногамни ли са мъжете", а "познавате ли моногамни мъже", точно за да не поставяме всички под един знаменател. Аз конкретно за себе си мога да кажа че такъв не познавам.

Именно във въпроса  е зададен и отговора. Има ли значение обаче. Аз познавам. Hug
Бих попитала, а моногамни жени познавате ли? Някак се вменява априори на мъжете, че само на тях сякаш им принадлежи правото да не са моногамни и да изневеряват. Поне темите тук това показват, що за дискриминация? Grinning Полът не белег за каквото и да било поведение - за мен де. Wink
Laughing
Виж целия пост
# 344
Бих попитала, а моногамни жени познавате ли? Някак се вменява априори на мъжете, че само на тях сякаш им принадлежи правото да не са моногамни......
Ами, то колкото Немоногамни мъже, толкова и Немоногамни жени...    Laughing
Все пак мъжете не изневеряват с мъже.   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия