Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 003
  • 735
# 255
Ако има някои с подобна на моята коса,би ли споделил как му се е отразила маската макадамия?
Виж целия пост
# 256
Момичета, каква е разликата между Kerastase Nutri Thernmique и обикновенната си серия с Лайт Витал? Първата за каква коса е предназначена предимно  Thinking
Визирам: http://shop.sereni.net/media/wysiwyg/CS_nutritive.jpg  newsm78
Виж целия пост
# 257
Благодря, a.l.e.n.a , със сигурност няма да се размина при фризьора, един път тръгне ли да цъфти веднага режа.
А за маската Макадамия и на мен не ми омазнява косата, но не съм си слагала в корените, само по дължините.
Виж целия пост
# 258
 Peace



carbongloss  Peace лайт витал е най-леката грижа с отмиване в серията  Peace

другата, за която питаш - е термо-активна (активира се от топлина - съдържа 3Д полимер, който се активира то топлината и изгражда мрежа за улавяне и задържане на влагата) и с термозащита  Peace

съдържа характерните за нутритив линията - глюко-активен комплекс (глюкоза, протеини, липиди), керамика - като термозащита, ксилоза за задържане ан влага ....
Виж целия пост
# 259
Ауу, това ще е добре май за коса, която се изправя със сешоар и преса през ден-2, нали? Да взема да поръчам направо големите туби  Laughing
Виж целия пост
# 260
добре ще е, но не и да се ползва само това  Peace

вземи малко за проба и ако ти хареса - повече  Peace
Виж целия пост
# 261
Момичета,някой ползвал ли е
Скрит текст:
K.Style finish up и другото - Lakme sun care treatment ? Thinking
Виж целия пост
# 262
малката лисичка, моля, ползвай търсачката. Много дами са ползвали въпросните продукти и неведнъж са споделяли и цялото това преповтаряне на информацията е безмислено.   Peace

Аз взех и двата продукта(шампоан и маска) тези дни, но още не съм пробвала и не мога да дам отзиви. Взех ги след мненията тук.   Wink
Виж целия пост
# 263
Окей,извинявам се за питането в такъв случай
Виж целия пост
# 264
Аз влизам да похваля за пореден път маската Макадамия Heart EyesБях забравила колко плътна консистенция има и приятен аромат, измих със хидратиращ шампоан на Лабел.М, маска Макадамия за около 5 мин. и финиш за блясък на Джон Фрида и съм много доволна от макар и скромната комбинация Peaceтолкова ми е жива и
Аз вземам за втори път маската, а съм с тънък косъм и не ми омазнява косата Peace
Виж целия пост
# 265
Отново моля за съвет... След фюзио доза оранжев концентрат и зелен бустер какво е най-добре да сложа на косата: хидратираща маска, протеинова маска, запечатваща маска, Л2??? Или само някакъв финиш? Мерси!

Моля някой да ми отговори...  Embarassed
Виж целия пост
# 266
Момичета, препоръчайте ми качествена маска за  изрусена и изтощена коса.Благодаря ви!
Виж целия пост
# 267
Отново моля за съвет... След фюзио доза оранжев концентрат и зелен бустер какво е най-добре да сложа на косата: хидратираща маска, протеинова маска, запечатваща маска, Л2??? Или само някакъв финиш? Мерси!

Моля някой да ми отговори...  Embarassed

изброй конкретно какви имаш  Peace
Виж целия пост
# 268
Отново моля за съвет... След фюзио доза оранжев концентрат и зелен бустер какво е най-добре да сложа на косата: хидратираща маска, протеинова маска, запечатваща маска, Л2??? Или само някакъв финиш? Мерси!

Моля някой да ми отговори...  Embarassed

изброй конкретно какви имаш  Peace


Като маски имам Интенс рипеър, Олео релакс, мороканоил хидратиращата, файбърсютик поддържаща и запечатваща, форс вектор, редкен екстриим плюс, 2 мин. реконструктор... Също и Л2. Преди това смятам да измия с Пюр Рисорс. Мерси много.
Виж целия пост
# 269
2 мин р-р  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия