ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 227
  • 736
# 195
Цитат
ще му извия връта
Цитат
полувинките им
Виж целия пост
# 196
Врът-врът - извила му го е значи  Crazy
Виж целия пост
# 197
Цитат
Да пишат един, два реда - храна, стай, анимация!
Виж целия пост
# 198
Не е от форума, но пък и не е за изпускане:
Цитат
Не е правелно това да се четът форуми и по тях да се преценява дали да идете или не на дадено място Simple Smile Идеята е сами да видите за какво става вапрос аз дойдох в този хотел и останах много приятно изненадан от уютната обстановка и учтивия персонал посетете го няма да сбъркате.
Виж целия пост
# 199
Ах, как обичам тази форма на изписване Mr. Green
Цитат
неможели
Виж целия пост
# 200
Цитат
умиверситета

Предполагам, че е техническа грешка, но ми стана смешно.
Виж целия пост
# 201
Не знам откъде да започна, затова - целия пост...

Цитат
В допълнение на темата за детските площадки искам да си сверя часовника.
Когато сте на заведение, детски ройден ден, парк, зоолгическа, ресторант децата Ви тичат ли и крещят и това нормално ли е или не? Доколкото трябва да спасваме общоприетите норми на поведение и възпитание или това все пак са деца и нека тичат и крещат. И как се справяте с това.
Виж целия пост
# 202
Цитат
На Вас май не ми е идвала рейнболка да Ви каже в къщи колко  е мръсен въздуха и къщата в която живеете
Виж целия пост
# 203
Цитат
Никога не бих влязла в обществен басейн или в басейн,в които има хора не от обкръжението ми.Доста съм гнуслива и не бих делила басейн с някои,който кой знае кога се е къпал.
Аха да нацели мястото на Й, ма не се получава! Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 204
Чупки с яйца и сирене  - /от готварския форум/
Виж целия пост
# 205
Цитат
…Ох тоя балгарски мантлитет...... до романското посолство.... такав ни е мантлитета....

Дам, странен мантлитет имат ромите, но не знаех, че имат Посолство.
Да им се не надява човек!  hahaha
Виж целия пост
# 206
Цитат
изпредвит
Цитат
не сам на 100 % сигорна но аз като го копувах това
амортсиори
като четеш различни фороми

Цитат
Не че сам голям песемист но ,има ли някакв ефект като храните децата сас сребарна лажичка . Аз сащо си взех но невиждам никаква разлика 
Цитат
трябва ми детски алерголок
Цитат
И на мен мии се е случвало веднаж или два пати ами незнам ,аз огледах от близо и видях че няяма отвор на гарлото на дупката на бибката ,може би тези които са с тръбичка ще са по ефикасни в случая
Цитат
по трудно семият ,защото имат много части но пак нали сички ги имат   но са много по одобни в смисал че имитират маичината гарда ,но то се пак и е и вапрос на избор.
Виж целия пост
# 207

 Crazy ЖДНБ! май само в този вариант не съм го виждала  Crazy

от мен скромни "папки на орхидея"
Виж целия пост
# 208
Вижте този симпатяга. Заключението му за простия народ ме уби.
Цитат
гледаите малко нешанал джиографик и се образоваите боже колко прост народ има
Виж целия пост
# 209
Цитат
Profesionalen montaj na vsi4ki vidove tapeti,montaj na podovi nastilki muket,muketeni plo4i,balatom

 Как да му се довериш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия