ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 217
  • 736
# 240
"Инжекция против тетелност"
Joy Joy Joy
Тетелност - в следващото заглавие.
ПП Можеш да цитираш. Като сложиш текста, го маркираш и натискаш бутон "цитат" над полето за писане - третия от дясно наляво, на долния ред. Не знам как да му сложа картинката тук.
... както се слага обикновена картинка. - - Копиране адреса на изображението, Поставяне и натискане на
Виж целия пост
# 241
Благодаря, Естел.
Виж целия пост
# 242
Цитат
Ходеше като парцал из квъртала 
Виж целия пост
# 243
Цитат
сейр.
Цитат
не сме за запука ли пред някоя
Цитат
вътака
Виж целия пост
# 244
Цитат
при твоите въмпири
Виж целия пост
# 245
Цитат
Какво пречи за спускат бариерите 2 минети преди преминаването?
Два минета колко време е!  Joy Минет- мярка за време!  Joy
Виж целия пост
# 246
Самодокладвам се. Или ме е обзела общата зараза, или съм тръгнала да пиша "такъв случай". Но фактът си е факт. Това стоя в моя публикация.  Mr. Green
Цитат
такива случай
Виж целия пост
# 247
Цитат
В кръговите в Софийско, обикновено има знаци, които помагат на част от шофьорите. Обаче, линията, за изакване... 
hahaha
Виж целия пост
# 248
Не от нашия, но е мноого хубаво  Simple Smile

Единият потребител пише:
Цитат
по една съчма с бертолетова сол
Друг го поправя  Mr. Green
Цитат
Да не искаш да кажеш "вертолетова сол"?

Виж целия пост
# 249
Цитат
заболекарка
Цитат
каточели
Виж целия пост
# 250
И аз попаднах на едни минети... Joy Joy

Цитат
...аз съм си набелязала ето тези хотели в близост до София......... .Вторият е малко скъпичък ,но ми е направило впечатление ,че пускат много изгодни ласт минети.
Виж целия пост
# 251
И аз попаднах на едни минети... Joy Joy

Цитат
...аз съм си набелязала ето тези хотели в близост до София......... .Вторият е малко скъпичък ,но ми е направило впечатление ,че пускат много изгодни ласт минети.
Тези ги пуснах на предишната страница.  Peace

Цитат
Обаче, линията, за изакване... 
hahaha
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 252
Машонче, така е то, като видях находката и реших да споделя без да се оглеждам много много. Peace Връщам се да чета, че уловът ви е богат Crazy
Пък моята племенница днес ме умори от смях като изпя известната песен за кукла Барби със: "сутрин се превръщат в капки от носа"  Joy
Виж целия пост
# 253
Цитат
В кръговите в Софийско, обикновено има знаци, които помагат на част от шофьорите. Обаче, линията, за изакване... 
hahaha

Като сме зачекнали темата,
дефиктирали[/b] в собствените си прашки.
Виж целия пост
# 254
Последните две страници има страхотни попадения - и минетите, и тетелността, и вертолетовата сол, и изакването са един път!  Joy

Цитат
фронтанела
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия