ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 201
  • 736
# 435
Цитат
Изобщо не се връзваи и при нас беше така ,само че чрез кастинг след това ами то трябва малко да дадете пари за договора ами обещаваме повече пари няма да се изкът извинете за грешката на колегите ,която са допуснали ,на фотосесията ами трябват още пари и така плащахме щлащахме накрая се задълйават снимките да се качът в интернета и сега чакаме кво чакаме да кайат аи ами не мойеме да ви осигурим работа ,то скоро време ни приключва .Направо ми се реве от тези

Мъка, мъка ....

Успяхте ли да определите вида на първото изречение? На мен ми прилича на "супер мега сложно съставно". Thinking
Виж целия пост
# 436
Цитат
... децата са подготвени според критериите на училището, имат реална представа какъв е дневният режим и са свикнали да имат домашни (няма  немога и неискам).
Всеки петък от градината ми дават да видя с какво се занимават - имат една тетрадка изписана с ченгелчета и завартулки, започват правописните букви и цифрите (че доста грозничко ги прави). Изненада ме, че може да смята доста добре, в градината пише кратки диктовици, чете доста добре.... но у дома всичко това отказва да го прави - ръката му се изморява, ту главата, ту корема го заболява... мързел, много го мори. Взела съм и помагало по маематика за 1 клас да решават, защото виждам, че може.
Виж целия пост
# 437
Цитат
... децата са подготвени според критериите на училището, имат реална представа какъв е дневният режим и са свикнали да имат домашни (няма  немога и неискам).
Всеки петък от градината ми дават да видя с какво се занимават - имат една тетрадка изписана с ченгелчета и завартулки, започват правописните букви и цифрите (че доста грозничко ги прави). Изненада ме, че може да смята доста добре, в градината пише кратки диктовици, чете доста добре.... но у дома всичко това отказва да го прави - ръката му се изморява, ту главата, ту корема го заболява... мързел, много го мори. Взела съм и помагало по маематика за 1 клас да решават, защото виждам, че може.



Правописните букви? Че тази потребителка май не е ползвала такива  newsm78
Виж целия пост
# 438
Ох, това за правописните букви съм го изпуснала!  Joy
Виж целия пост
# 439
Цитат
на всеки час се изяждат по 1 яйце и полувин грейфрут до не по късно от 18 часа


Цитат
много се  радвам  на ризултата

На правещите диета-успех! И да се радвате на добри резултати!
Виж целия пост
# 440
Цитат
Същност аз не ми се вярва , че само моето дете е палаво

Същност аз не ми се вярва, че на някого така му тече мисълта  ooooh!
Виж целия пост
# 441
Какъв улов, не е истина просто ooooh!

Цитат
Найми харесват

А туй познайте какво е Mr. Green
Цитат
Интернътт
Виж целия пост
# 442
А туй познайте какво е Mr. Green
Цитат
Интернътт
Главната буква ми подсказва, че вероятно е Интернет, но звездите ми нашепват, че и " интернат" не е за пренебрегване.  Simple Smile
Виж целия пост
# 443
А туй познайте какво е Mr. Green
Цитат
Интернътт
Главната буква ми подсказва, че вероятно е Интернет, но звездите ми нашепват, че и " интернат" не е за пренебрегване.  Simple Smile
Тъй, тъй, Интернатът е, сериал някакъв, но от бързане ли, от що ли, не се е получило Grinning
Виж целия пост
# 444
Охохохох...  Joy Joy Joy Joy Не мога писмено да изразя звуците, които издавам в момента. Цвиля!
Аз найми харесват правописните букви!
Виж целия пост
# 445
Оф, аз намерих един
Цитат
изруд
Виж целия пост
# 446
Цитат
докато сте още на вална гърне
Виж целия пост
# 447
Охохохох...  Joy Joy Joy Joy Не мога писмено да изразя звуците, които издавам в момента. Цвиля!
Аз найми харесват правописните букви!
И ааааааз  Joy


Цитат
па може и др да вкл ангажимент, ддз
Виж целия пост
# 448
Цитат
лакумства
3 гьби
несисер
краскове (кроксове)
Виж целия пост
# 449
Цитат
здравейте маслата мога ли да ги втривам с корените и колко време се седи с тях ? може ли да е само един вид или няколко ?

Маслата с корените няма да ги коментирам Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия