Минерален басейн в планината - къде?

  • 205 035
  • 516
# 240
И аз не ги бях забелязала, тъкмо вече запазвах апартамент и случайно ги видях на снимка, та след малко чудене тях решихме. Дано да са добре, хем се надявам да са тихи, хем децата ще са ми под носа. Дано и не е лудница в хотела, нарочно запазих през седмицата, но то август месец си е лудница навсякъде.

Края на месеца ще пиша как са.
Виж целия пост
# 241
Резервирах Римска баня от 18-ти до 21-ви. В тази връзка, благодаря за споделените мнения за храна в района  Grinning
Виж целия пост
# 242
SvetlaK,
за вечеря бих препоръчала Добринище - Македонска кръчма (скъпичко е), ресторантите на Валентино 1 (сач и шкембе!!!, крем Валентино), Валентино 2 - (пиле по флорентински, пастърва на тиган) и механата на къща Даяна.
Виж целия пост
# 243
Ние мислим до Велинград да отидем, поне за 2 вечери, ако някой има мнение за хотел Рич , може да сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Ние мислим до Велинград да отидем, поне за 2 вечери, ако някой има мнение за хотел Рич , може да сподели Simple Smile
миналото лято моите приятели отседнаха с 2 малки деца в РИЧ,и бяха очаровани ,много много доволни  Grinning

аз днес резервирах апартамент в БОР,надявам се да останем доволни
Виж целия пост
# 245
Резервирах Римска баня от 18-ти до 21-ви. В тази връзка, благодаря за споделените мнения за храна в района  Grinning

Светле, от 19-ти и ние сме там Simple Smile. Ще ни видиш с две хуни около детския басейн Simple Smile.
Виж целия пост
# 246
 в к-с Изгрев село Баня,ходихме 2-3 пъти на плаж,приятно е,водата е топличка минерална,но силно минерализирана и не се препоръчва дълъг престой.На място може да се обядва,цените са ниски ,храната е добра.  Peace
Водата поне в малките басейна е направо гореща. За открития летен, предполагам че я разреждат. Храната е монго хубава и на прилични цени.
 
Виж целия пост
# 247
И аз не ги бях забелязала, тъкмо вече запазвах апартамент и случайно ги видях на снимка, та след малко чудене тях решихме. Дано да са добре, хем се надявам да са тихи, хем децата ще са ми под носа. Дано и не е лудница в хотела, нарочно запазих през седмицата, но то август месец си е лудница навсякъде.

Края на месеца ще пиша как са.
За съжаление не си направила добър избор по отношение на къщичките. те се намират точно до шезлонгите и плажчето на по-големия басейн, изключително шумни са, там си има хора по цял ден, деца пищят и това е вечер до 9 часа, та и по-късно. ако можеш си резервирай апартамент, много са тихи, гледат към боровата гора. Ние сме били в почти всички двуспални апартаменти, хареса ни и този на пртера, той пък е близо до всичко и няма нужда от асансьор, само дето е без тераса, но не е болка за умиране. Точно до къщичките е и бебешкия басейн Cry. Иначе самите къщички като разположение не ги знам, защото не съм била в тях, но подозирам, че освен всичко през деня ще са и топли, климатици няма , но за комплекса не са и нужни, освен може би за едни мансардни стаи, където сме ползвали апартамент едноспален и беше доста топло. Съвсем добронамерено, ако можеш смени къшичката с апартамент Hug
Виж целия пост
# 248
Бих препоръчала аква клуб Котвата на Сепарева баня.Страхотно.Върхът.Ние ходим там всяка свободна минута.През Бистрица, Железница....Белчин баня-където също е супер,Само на 70 км.
Виж целия пост
# 249
Резервирах Римска баня от 18-ти до 21-ви. В тази връзка, благодаря за споделените мнения за храна в района  Grinning

Светле, от 19-ти и ние сме там Simple Smile. Ще ни видиш с две хуни около детския басейн Simple Smile.

Ще се радвам да се запознаем, Меги  Simple Smile Като видиш 7-годишен джедай да се бие с въображаем противник, значи и аз съм наоколо  Simple Smile
Виж целия пост
# 250
За съжаление не си направила добър избор по отношение на къщичките. те се намират точно до шезлонгите и плажчето на по-големия басейн, изключително шумни са, там си има хора по цял ден, деца пищят и това е вечер до 9 часа, та и по-късно. ако можеш си резервирай апартамент, много са тихи, гледат към боровата гора. Ние сме били в почти всички двуспални апартаменти, хареса ни и този на пртера, той пък е близо до всичко и няма нужда от асансьор, само дето е без тераса, но не е болка за умиране. Точно до къщичките е и бебешкия басейн Cry. Иначе самите къщички като разположение не ги знам, защото не съм била в тях, но подозирам, че освен всичко през деня ще са и топли, климатици няма , но за комплекса не са и нужни, освен може би за едни мансардни стаи, където сме ползвали апартамент едноспален и беше доста топло. Съвсем добронамерено, ако можеш смени къшичката с апартамент Hug

Aaa, ти ме уби Simple Smile. Тъкмо се навихме. А за нашия период имаше двуспални апартаменти само на партера и ми казаха, че те са точно до басейна. Така че дали до бебешкия или другия май няма да има голямо значение. Само се замислих, че на децата няма да им хареса бебешкия, а детския. Колко са дълбоки двата? И детския къде е, част от големия ли? И това за климатиците, никъде ли няма? Ние сме свикнали на доста хладно да спим.

Светле, ще се огледам обезателно Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Колко са дълбоки двата? И детския къде е, част от големия ли? И това за климатиците, никъде ли няма? Ние сме свикнали на доста хладно да спим.

Светле, ще се огледам обезателно Simple Smile


Бебешкият си е ...бебешки...вероятно около 50-60 см. дълбочина, той е открит, този, който се вижда на снимката с къщичките
Освен него има още 2, закрити, но с плъзгащи се  врати/стени. По-малкият е към 1,20-1,30 м. В него има и пързалка. Климатици няма - ние спахме на поотворена врата на терасата. Сутрин и вечер си е хладничко, но в стаята беше топло, при положение, че и двете нощи там валя дъжд.

PS: Ето от твоите снимки:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/16 … _1089631413_n.jpg

Между къщичките е бебешкият, до него надясно овалното нещо е най-дълбокият и най-вдясно "детсккият"
Приятна почивка!
Виж целия пост
# 252
Сега едно по едно, двуспалните апартаменти на партера са срещу детския басейн, който е по-плитък, но доста дълъг и широк , сега е прясно ремонтиран , но те са отделени с два коридора и басейна изобщо не се чува, освен това хората почти не минават през тази врата, само тези ползващи апартаментите. До детския басейн може да се стигне от много места, през поляната, през кафето, през главния вход, през кръглия басейн, сама ще видиш , аз първия път се губех доста често Laughing. Апартаментите са с две спални много големи и един огромен хол, на моменти в тях направо сие студено, да не говорим, че там става и доста студено вечер, носете си топли дрешки. Удобни са защото спато е много близо, детския басейн също и кръглия басейн е през входа и си на него. Ние първоначално вземахме двуспален на втори етаж , вече си искаме тези на партера , теса 108 и 109 мисля, поне 70 квадрата са огромни, няма да се бутате. Басейна мисля от 120 до 140 да беше някъде там. големия кръгъл басейн е за по големи хора, но не е по-дълбок от 170см и да почва от 150 да кажем, той е по-топъл според мен не по- малко от 35 градуса около него има много шезлонги и шестте къщички са там. Имай в пред вид , че не знам по каква причина всички хора си вкарват децата точно в този басейн, в другия влизат около 10, 12 годишни без родителите си. на плажа идват и външни от околията и почиващи от Банско просто защото басейните са големи и минерални. около къщите няма дървета , те се печат по цял ден на силно слънце и според мен са не повече от 30, 40 квадрата, не знам колко помещения са , но мисля две, не повече, имат по една  тераска отпред. Пече ги слънце цял ден  и според мен ще е топло, освен това тези дето са външни изобщо не си тръгват, хората са си платили за плаж и са по цял ден там, само ядат в ресторанта и се връщат, ресторанта е срещу къщичките, част от тях чуват и него Cry. Наистина смени тези къщички, никой не си ги взема, само , ако всичко е пълно, няма да съжаляваш. самите къщички са построени от някакъв много тънък материал, все едно е картон и малко повдигнати от земята, абе не искам да те плаша , ама аз не бих спала там Hug. Не те подвеждам, като идеш , ще видиш. има обаче един апартамент на ъгъла на партера, който е шумен , защото е точно до администрацията мисля 102 или 101 да беше не го вземай, там всичко се чува и е постоянно текучество от хора. дано съм ти била полезна  Hug
П.П. Малко те подведох, една от къщичките май е под една върба, първта точно до басейна и в нея може да не е толкова топло, хубаво изкарване  Hug
Виж целия пост
# 253
Благодаря ти много за подробната информация, много разчитах на твоето мнение. Утре ще звънна да се пробвам да сменя, ако имам късмет, имам, ако не - къщичка Simple Smile. Дано все пак да ни хареса.
Виж целия пост
# 254
Малко късно се включвам,но в петък се върнахме от Девин.Отседнахме в Спа Хотел Девин.Минерален басейн с детско отделение.Много любезен персонал,много чисто и вкусна храна.Единият от спасителите(Младен) е и инструктор по плуване за деца.Една сутрин докато чакаше едно от децата си видя че синът ми плува с пояс и предложи да опитали без пояса.За 10 минути го научи да се справя без пояса.Вкара го даже в големият басейн.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия