Минерален басейн в планината - къде?

  • 205 035
  • 516
# 225
Това ни беше любимият хотел години наред, но последните отзиви са повече от зле, което много ме разочарова.

възможно е , последно ходих там лятото на 2012 и не съм имала оплаквания
Виж целия пост
# 226
Колкото и да не съм претенциозна,си имам своите изисквания и Веника палас от любим хотел до преди две години,вече ми е в черния списък,ще кажа и защо- занемарени стаи, басейни,плачещи за ремонт и добро почистване, скъп ресторант, храната под всякаква критика, а беше едно от най-ценените неща там. Откакто арабин е обаче главен готвач,менюто е странно, порциите са детски, цените като в Сен Тропе Simple Smile
Гръкът,който е прокурист на хотела, дори е затворил малката Веника.
Та Троян за съжаление вече не ни е дестинация за почивка.
Виж целия пост
# 227
Колкото и да не съм претенциозна,си имам своите изисквания и Веника палас от любим хотел до преди две години,вече ми е в черния списък,ще кажа и защо- занемарени стаи, басейни,плачещи за ремонт и добро почистване, скъп ресторант, храната под всякаква критика, а беше едно от най-ценените неща там. Откакто арабин е обаче главен готвач,менюто е странно, порциите са детски, цените като в Сен Тропе Simple Smile
Гръкът,който е прокурист на хотела, дори е затворил малката Веника.
Та Троян за съжаление вече не ни е дестинация за почивка.

Написала си го много точно. Сега хвалят само Фея, но след като ни изгониха от там след като ми забраниха да вляза с детската количка в ресторанта, повече не стъпвам.
Виж целия пост
# 228
Колкото и да не съм претенциозна,си имам своите изисквания и Веника палас от любим хотел до преди две години,вече ми е в черния списък,ще кажа и защо- занемарени стаи, басейни,плачещи за ремонт и добро почистване, скъп ресторант, храната под всякаква критика, а беше едно от най-ценените неща там. Откакто арабин е обаче главен готвач,менюто е странно, порциите са детски, цените като в Сен Тропе Simple Smile
Гръкът,който е прокурист на хотела, дори е затворил малката Веника.
Та Троян за съжаление вече не ни е дестинация за почивка.
Много благодаря, че сподели обновената информация за този хотел, добре че видях, защото мислихме да ходим за някой ден до там това лято.
Виж целия пост
# 229
момичета попаднах на изгодна оферта за хотел  Орфей****, Банско,с минерален басейн,моля ако някой има впечатления да сподели ,дали е подходящ за семейства  малки деца?
Виж целия пост
# 230
момичета попаднах на изгодна оферта за хотел  Орфей****, Банско,с минерален басейн,моля ако някой има впечатления да сподели ,дали е подходящ за семейства  малки деца?
Хотелът е много хубав, но миналата седмица имаше съобщение в медиите, че деца и учители от лагер в хотела са приети в болница в Разлог. Сямташе се, че е нещо вирусно, не от храната, но повече никой нищо не съобщи, така че не мога да кажа нещо повече. Синът ми ходи 3 години подред там на работа, не е от перосала, работи като рехабилитатор и е с отлични отзиви за хотела.
За с. Баня порепоръчвам Аквилон Спа и хотел Изгрев и двата с външни топли басейни. Изгрев е с хубав плаж около външния басейн.
Виж целия пост
# 231
Момичета,мнения за спа хотел Девин 4* Rolling Eyes  Peace
В Девин бих предпочела Персенк или евентуално Исмена, но за последния отзивите не са особено добри. Поне за този сезон.  Peace

Но им е студена водата в басейните.
Зависи от личното усещане. Аз съм особено зиморничава и на мен 28-30 градуса на водата не ми се струват студени. Отделно, че има джакузи и едно малко басейнче с много топла вода. Само не съм сигурна дали водата е минерална.
Виж целия пост
# 232
fatalina благодаря че сподели    bouquet   ,определено с тази случка,ОРФЕЙ отпада като вариант.Миналата година бяхме в Белдевере,и двата басейна с студена вода,външният с 17 градуса ,храната беше много зле, не го препоръчвам.

Моите познати миналото  лято  запазиха апартамент  в Аспен Резорт, до Банско,и бяха доволни.Виждам че има изгодни  оферти и за този хотел,моля споделете как е тази година .

в к-с Изгрев село Баня,ходихме 2-3 пъти на плаж,приятно е,водата е топличка минерална,но силно минерализирана и не се препоръчва дълъг престой.На място може да се обядва,цените са ниски ,храната е добра.
Виж целия пост
# 233
Момичета,мнения за спа хотел Девин 4* Rolling Eyes  Peace
В Девин бих предпочела Персенк или евентуално Исмена, но за последния отзивите не са особено добри. Поне за този сезон.  Peace

Но им е студена водата в басейните.
Зависи от личното усещане. Аз съм особено зиморничава и на мен 28-30 градуса на водата не ми се струват студени. Отделно, че има джакузи и едно малко басейнче с много топла вода. Само не съм сигурна дали водата е минерална.

Аз не съм зимонирчева, но вода под 30-31 гр за мен си е студена. Особено, ако ще плащам за топъл басейн.
Не знам тук дали писах или в другата тема, запазих за Камелия Пампорово и Римска баня в Баня. За втория им противоречиви малко отзиви, но се спрях на тях заради наистина топлата вода, а и имаше свободни къщички, които са точно до детския басейн, което много ме изкуши, макар че са като едноспални апартаменти, а не двуспални. Дано останем доволни и времето е с нас.

А и да питам, освен При Спаска къде препоръчвате да се хапва в близост, че навсякъде пише, че храната и ресторанта в Римска баня са под всякаква критика?
Виж целия пост
# 234

Аз не съм зимонирчева, но вода под 30-31 гр за мен си е студена. Особено, ако ще плащам за топъл басейн.
Не знам тук дали писах или в другата тема, запазих за Камелия Пампорово и Римска баня в Баня. За втория им противоречиви малко отзиви, но се спрях на тях заради наистина топлата вода, а и имаше свободни къщички, които са точно до детския басейн, което много ме изкуши, макар че са като едноспални апартаменти, а не двуспални. Дано останем доволни и времето е с нас.

А и да питам, освен При Спаска къде препоръчвате да се хапва в близост, че навсякъде пише, че храната и ресторанта в Римска баня са под всякаква критика?
Ще споделиш ли после за тези къщички, че не ги намирам в сайта им, а се интересувам от хотела по принцип?
Виж целия пост
# 235
И аз се присъединявам към питането на Meggysan за хапване в с. Баня. Иначе за Разлог съм събрала информация, ако някой се интересува. Колегите ми препоръчаха Маазата, Кипровата къща и Турска баня- хубава храна на добри цени.
И още един въпрос за с. Баня, ако някой знае, а именно колко престой се препоръчва за деца предвид силната минерализация на водата?
Виж целия пост
# 236
Няма ограничения за ползването на водата в село Баня, тя е слабо минерализирана. Децата си седят по цял ден. Кухнята въобще не е лоша вече в ресторанта на Римска баня, само е малко по-скъпичка. препоръчвам шницел по виенски ммммм. Hug. И закуската не е лоша, няма да останете гладни, аз харесвам и супите, особено пилешката, картофите по селски, пъстървата, и разни суджуци и т.н. , също са им много хубави Peace
Виж целия пост
# 237
В Баня, за мен, най-доброто хапване е в ресторанта на комплекс Изгрева. Цените са като "При Спаска", изборът е по-голям, има бира Пиринско и вечер няма "оркестър" Simple Smile
За водата потвърждавам - моето дете не излиза по цял ден от басейна на Аквилон, като сме там.
Виж целия пост
# 238
Записвам си заведенията Simple Smile

Къщичките ги има в галерията, но после ги видях в гугъл. Чакай да погледна, имаше някаква обща снимка.
http://www.hotelina.bg/storage/hotels/85/img/big_c62d2fe8a5a76c1.jpg
http://www.neyatravel.com/scripts/pochivki_image_thumb.php?path= … ;pochivka=planina
http://www.aventura.bg/img/PROGRAMI_POC/BIG_rimska%20banq3_1287749553221.jpg - най-вляво с гръб
Не намирам обаче снимката отгоре, да се видят къде са точно. 6 на брой са, на собственици и като са свободни ги дават под наем.

Намерих я снимката: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/16 … _1089631413_n.jpg
Виж целия пост
# 239
Записвам си заведенията Simple Smile

Къщичките ги има в галерията, но после ги видях в гугъл. Чакай да погледна, имаше някаква обща снимка.
http://www.hotelina.bg/storage/hotels/85/img/big_c62d2fe8a5a76c1.jpg
http://www.neyatravel.com/scripts/pochivki_image_thumb.php?path= … ;pochivka=planina
http://www.aventura.bg/img/PROGRAMI_POC/BIG_rimska%20banq3_1287749553221.jpg - най-вляво с гръб
Не намирам обаче снимката отгоре, да се видят къде са точно. 6 на брой са, на собственици и като са свободни ги дават под наем.
благодаря ти много, не ги бях забелязала, да кажеш после как са   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия