Минерален басейн в планината - къде?

  • 205 035
  • 516
# 210
Вчера се прибрахме от хотел Орбел спа в Добринище. Останахме много доволни както от хотела така и от персонала.
Виж целия пост
# 211
Отказахте ме и мен, остава Римска баня, но още не знам дати, дано да намерим места.

Обаче още не мога да намеря място в Родопите с топъл външен басейн. Май само Девин има минерална вода, но Орфей отпада (25 гр ми казаха), Персенк май пак е така (ако някой има отзиви нека сподели), Девин го плюят всички. Други варианти някой, ако има, съм на среща.

Много ми хареса Езерата Пампорово, но басейнът е само вътрешен, около 28 гр.
В Родопите на много места има хотели с минерална вода, зависи обаче в кой район търсите.
Места, за които се сещам: Златоград, с. Баните до Смолян, Хасковски минерални бани, Девин, Огняново до Гоце Делчев, Наречен, Момин проход, Варвара - до Пазарджик, Велинград и с. Баня до Разлог.
Виж целия пост
# 212
Отказахте ме и мен, остава Римска баня, но още не знам дати, дано да намерим места.

Обаче още не мога да намеря място в Родопите с топъл външен басейн. Май само Девин има минерална вода, но Орфей отпада (25 гр ми казаха), Персенк май пак е така (ако някой има отзиви нека сподели), Девин го плюят всички. Други варианти някой, ако има, съм на среща.

Много ми хареса Езерата Пампорово, но басейнът е само вътрешен, около 28 гр.
В Родопите в Девин и Велинград има топли външни басейни. Девин не ми харесва въобще. Остават Велинград и едно село в близост, където пак имаше забележки за хотела, също така и там в пет часа започват сутрешните молитви на микрофона........В темата за Велинград писаха посетили го.
Виж целия пост
# 213
Meggysan, в СПА Девин водата във външния басейн (разбирай дупката в терасата) миналата година през август беше топла само 1 следобед от 4 дни  Naughty

За с. Варвара, Пазарджишко чувам добри отзиви, познавам и собственика на този хотел http://www.aquavarvara.com/. Но не съм ходила лично и не му правя реклама в никакъв случай  Peace
Виж целия пост
# 214
Не искам Велинград, но съм забравила да го спомена (ходили сме там и в района), търся май повече към източни родопи, да е по-далеч от района на Банско, че да може да пообиколим и разгледаме.
За Хасковските бани има много отрицателни отзиви, Варвара пък близо до Велинград. Ще погледна тези бани до Смолян, не ги знам, а района ми харесва много.
Виж целия пост
# 215
Не мога да се редактирам, затова пиша отново.

Единият хотел го уточних - Камелия Пампорово, има свободни двуспални апартаменти. Басейнът не е много голям, но се надявам, че няма да е лудница.

Сега ще звъня и за с. Баня, но се интересувам, ако имам избор, кой хотел е най-добър за децата, детски басейни, температура на водата, храна, обичайните неща и как бихте ги степенували?
Има и много оферти в сайтовете за колективно пазаруване, та се чудя дали да не се възползвам.

И последен въпрос - имам избор за събота - вторник или вторник - събота, предполагам, че през уикенда е доста пълно в хотелите.
Виж целия пост
# 216
Маги, в Родопите сме от 10 дни. През уикенда е ад, лудница от туристи.
 В Пампорово е пусто, ще ви е спокойно, дано и изхранването става, че когато няма много туристи, нали знаеш как застояват хранителните продукти.
Виж целия пост
# 217
Знам, знам, запазих вече за 16-19, после отиваме в с. Баня за 4 дни. Каквото такова.
Айде идвай да разказваш къде да ходим да се разхождаме, ама с кола Simple Smile и да е интересно и за децата, ако може.
Виж целия пост
# 218
Ами ние се прибираме към 15-ти, няма да се засечем, обаче можеш да четеш отзиви за Родопите-къде и какво да се види- в тази група:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=771507.480;topicrefid=20
Виж целия пост
# 219
Четох аз, но то повече там за баш туристи, ние сме автомобилни туристи Simple Smile. Набелязала съм си вече места, но трябва вече маршрут да си направя, че досега не знаех точно къде ще спим.
Виж целия пост
# 220
Не знам, дали някой е споменал троянския балкан и по скоро Чифлика, има доста хотели там.
Виж целия пост
# 221
Момичета,мнения за спа хотел Девин 4* Rolling Eyes  Peace
В Девин бих предпочела Персенк или евентуално Исмена, но за последния отзивите не са особено добри. Поне за този сезон.  Peace
Виж целия пост
# 222
Момичета,мнения за спа хотел Девин 4* Rolling Eyes  Peace
В Девин бих предпочела Персенк или евентуално Исмена, но за последния отзивите не са особено добри. Поне за този сезон.  Peace

Но им е студена водата в басейните.

Не знам, дали някой е споменал троянския балкан и по скоро Чифлика, има доста хотели там.

Споменавали сме ги сигурно, но то останаха ли читави хотели там!?
Виж целия пост
# 223

Споменавали сме ги сигурно, но то останаха ли читави хотели там!?
[/quote]

Последно ходих във Веника Палас и общо взето нямам оплаквания , добре си изкарахме Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Това ни беше любимият хотел години наред, но последните отзиви са повече от зле, което много ме разочарова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия