Минерален басейн в планината - къде?

  • 205 035
  • 516
# 270
Търся препоръки за хубаво заведение з хранене в Сапарева баня. Миналата година бяхме на някакъв ресторант, Паничище май се казва, и обслужването беше под всякаква критика. Нямам претенции за храната, само да не ни се чумерят.
Виж целия пост
# 271
На  нас много ни харесва ресторанта на хотел Германея, намира се на центъра. Не е нищо претенциозно, но обслужват бързо, евтино е и много вкусно, но вечер може да няма места. Така че можете да си запазите маса, ако минавате от там. Момичетата са много любезни и много бързо се справят. Hug“ Яли сме и в механата на хотел Емали, там също е вкусно, обстановката е хубава, любезни са, но е доста по-скъпо. Приятно изкарване пожелавам. Hug
Виж целия пост
# 272
Да дам отзив за сем.хотел Ася Сапарева баня.Очаровани от всичко.Като започнеш с топлото и приветливо посрещане с курбан чорба и топла пита.Милото отношение на двете дами които се грижат за къщата.Чистота и добри цени.Много доволни.
Виж целия пост
# 273
От вчера сме в Римска баня. Не успяхме да вечеряме "При Спаска" - около 8 часа нямаше къде игла да падне. Хотелът е хубав. От закуската има какво да се желае - не е особено богата. По случай строежа, споменат преди няколко поста днес тока спира 2 пъти, студена вода също няма. Басейните са ок.
Виж целия пост
# 274
Светла, чисти ли са басейните и има ли много хора през деня?
Виж целия пост
# 275
От вчера сме в Римска баня. Не успяхме да вечеряме "При Спаска" - около 8 часа нямаше къде игла да падне. Хотелът е хубав. От закуската има какво да се желае - не е особено богата. По случай строежа, споменат преди няколко поста днес тока спира 2 пъти, студена вода също няма. Басейните са ок.

Подкрепям. Като дойдохме нямаше вода, че се стреснахме малко. Вечеряхме При Спаска, изчакахме 10-ина мин, днес пак сме там, запазихме си маса. По телефона най-добре. Друго заведение кое бихте препоръчали в района, може и вБанско?
Иначе хотела е доста офехтял вече, но басейните наистина са много хубави.има обедно меню, добре беше, но закуската наистина не е никак добре, не, че останахме гладни, но даже и вода нямаше. Иначе спокойно, място в детския басейн много.
Виж целия пост
# 276
Ние пък вече си ядем в комплекса и си ми харесва кухнята, преди беше зле, сега са с няколко готвача и ми е вкусно. Това за водата и мене ме притесни, сигурно е заради строежа, до сега не се е случвало такова нещо, а сме ходили поне 20 пъти.
Виж целия пост
# 277
Ние пък вече си ядем в комплекса и си ми харесва кухнята, преди беше зле, сега са с няколко готвача и ми е вкусно. Това за водата и мене ме притесни, сигурно е заради строежа, до сега не се е случвало такова нещо, а сме ходили поне 20 пъти.

То и в хотела ще хапнем, но да има някакво разнообразие все пак.
На нас ни казаха, че е авария, багери копаха, но иначе не пречат. Май ще бъде хотел точно над този, ще видим.
Виж целия пост
# 278
Meggysan ако имате възможност да отидете до Добринище има много хубава механа Македонска кръчма се казва.
Виж целия пост
# 279
Meggysan ако имате възможност да отидете до Добринище има много хубава механа Македонска кръчма се казва.

Мерси, записвам се. Може да отидем, защо не Simple Smile Simple Smile .
Виж целия пост
# 280
В Банско е голяма скъпотия, ама има една кръчма Мотиката се казва не беше лоша, ама преди 3 години сме я посещавали. В Разлог също можете да се разходите, там е много хубав центъра с едно езеро, голям парк, ядохме в заведението точно на езерото не беше лошо. Разлог е на 3км мисля. Съвсем близо. Можете и до Добърско да отидете, там има интересна църква с Исус Христос в ракета и в двора има кладенче, в което Самуиловите ослепени войници са си измили очите. Има къде да отидете, ако ви е скучно. Шницела по виенски и суджука бяха вкусни в Римска баня и картофите по селски Wink
Виж целия пост
# 281
В Банско не мога да препоръчам, всеизвестно е, че най-добрите кръчми са в Добринище - Македонската е скъпичка, препоръчвам Валентино 1 и 2, механа Кошарите към хотел Даяна, а в Разлог - Турската баня в градския парк и бившата пицария Папи на уличката с банките - срещу ОБб е н
Виж целия пост
# 282
Супер сте. Утре ни чака дълга разходка към Байкушевата мура и Вихрен, а вечерта най-вероятно Разлог. Днес ходихне до Банско и Разлог, приятни местенца с хубав център. Добърско -в другиден.
Виж целия пост
# 283
Басейните са чисти, големият повече ми харесва, че е и по-хладен. 2 пъти вечеряме в комплекса, храната е вкусна, цените - поносими.
P.S. Май трябва да сменим името на темата на "Римска баня" Wink
Виж целия пост
# 284
На Безбог също е много хубаво до х. Гоце Делчев отивате с кола а от там нататък с лифта.
Разходката до х. Вихрен е много хубава също и там може да хапнете точно преди х. Бъндерица има като палатков лагер и заведение на което яденето е много хубаво и предлагат турско кафе и страхотно истинско овче мляко. Ние лично там си оставихме колата и до х. Вихрен вървяхме пеша и си хапнахме и диви ягодки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия