Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 52 001
  • 740
# 135
Shide, лещите са Platinum на B&L
от 3 до 6 месеца се носят (зависи колко често ги слагаш).
Ако ги носиш всеки ден по много часове ще трябва след 3 месеца да ги смениш.


Аз напластявам спиралата още докато е мокра. Ако изчакам да изсъхне нищо не става вече. Слагам около 3 слоя. На долните мигли спирала не ползвам Peace


Виж целия пост
# 136
Това е интересна идея за предизвикателство  Wink

Съгласна, много хубави идеи даваш.  Peace

tamar, аз харесвам тази спирала: . Ползвах я преди години. Миглите оставаха разделени, придаваше обем и дължина, и ги правеше страхотно черни.
За мен една от най-хубавите спирали остава High Impact на Клиник, миглите ми са до небето с нея. Знам, че имат малки спирали тестери, за които можеш да помолиш. Обикновено са като подаръчен комплект, ако изхарчиш еди колко си. Аз така пробвах повечето на Клиник и Ести, и тази ми остана любима.
Сега съм с една на Дебора Милано, за обем, и смея да твърдя, че и тя е страхотна. Имам я открай време, и я бях забравила, но по никакъв начин не си е променила качествата. Взех си една спирала на Есенс за проба - 2 в 1, доволна съм и от нея, и тя е за обем. За мое учудване не слепва, върши си работата, и въобще не се рони.
Виж целия пост
# 137
Сетих се за още една идея: 80s Make-Up
Грим, вдъхновен от любима група, певец, певица, филм и тн. от 80-те години на миналия век.
Според мене има голямо поле за изява! А и в момента този стил е отново супер актуален
Това десетилетие е създало едни от най-култовите песни, филми и звезди!
Не знам дали сте гледали вече филма Rock of Ages, но целият им стайлинг е просто страхотен!
Виж целия пост
# 138
оооо, тук мога да се оставя в ръцете нa мъжа ми - ще ме гримира в стил KISS с огромно удоволствие  Mr. Green та и серенада ще направи, междувременно  Mr. Green
Виж целия пост
# 139
Момичета идвам с въпрос. При последната си поръчка от ЕЛФ получих подарък гел очна линия в цвят Ivory - тази. Освен във водната линия евентуално, имате ли идеи за друг походящ начин за използването и  newsm78.
Виж целия пост
# 140
Момичета идвам с въпрос. При последната си поръчка от ЕЛФ получих подарък гел очна линия в цвят Ivory - тази. Освен във водната линия евентуално, имате ли идеи за друг походящ начин за използването и  newsm78.
Виждала съм да използват очни линии вместо сенки понякога, или под сенки.  Peace
Виж целия пост
# 141
на мен са ми поставяли такъв тип - като очна линия  Peace трябва да експериментираш  Peace
Виж целия пост
# 142
Това е интересна идея за предизвикателство  Wink

Аууу, направо са трепач!  Shocked

Жаки° , благодаря, ще ги потърся Simple Smile)

P.S. Благодаря на всички оценили Арабската ми принцеса!   bouquet

Виж целия пост
# 143
Това е интересна идея за предизвикателство  Wink

Аууу, направо са трепач!  Shocked

Нали, много е добра мацката  Grinning Аз много си падам по фентъзито. А и сега съм на подобна вълна, защото чета поредица книги написани по игра. Не е точно фентъзи, но има доста мистични елементи  Sunglasses Така, че може да съчетаем темата на Жаки с този пример и да стане - грим вдъхновен от любим герой Без ограничение във времето и какъв ще е героя - от филм, комикс, книга, песен и т.н.  Wink
Виж целия пост
# 144
И аз предложих нещо подобно преди, грим вдъхновен от някое десетилетие, може да не се ограничаваме до 80-те, ами който от която "ера" иска.  Peace
Виж целия пост
# 145
Момичета,отново благодарности за съветите и опитностите,които споделяте.Алена,не съм ползвала  нищо на марката,ще я загледам следвашия път.Денси,толкова са ми редки и тънки миглите,че определено не търся ефекта на естествените мигли JoyКолистар разглеждах скоро заради някаква пудра,но спиралите не погледнах,ще се поправя.Отново благодаря на откликналите  bouquet
Виж целия пост
# 146
според мен трябва да ти изкарат карти с намаления фирмите чиито гримове коментираш в блога:)след всяка твоя публикация се започват масови покупки на продуктите Hug)Най-малкото подаръци трябва да ти пращат Heart Eyes

Съгласна!  Mr. Green Още от преди да направя блога чакам да започна да получавам кашони с подаръци всеки месец, ама нъцки  Crossing Arms Фирмите в България не разсъждават както в чужбина  Tired
А истината е, че аз поне, нищо никога не съм купувала заради реклама по телевизията или в списание, а само след прочетена препоръка във форум или блог. Това е най-добрата реклама и почти никога не съм се подвеждала Peace Друг е въпросът обаче, че като си "подкупен" с подаръци е малко по-трудно да ги оплюеш, ако нещо не ти харесва (в това отношение са ми много любими клипчетата на Уейн Гос в ю-туб - пращат му неща за стотици паундове, а той най-невъзмутимо излиза и заявява: "Това е отвратително и за нищо не става"  Laughing ). Когато парите за нещо са излезли от твоя джоб е лесно да си обективен  Peace
Виж целия пост
# 147
Адри, много си права.
Хем е хубаво да ти пращат безплатни неща, хем това вреди на обективността. От друга страна, ако даден продукт ти е изпратен, но ти не го харесваш, може пък компанията да се замисли и да го промени.  Laughing
Аз лично никога не съм получавала и стотинка за нещо, което съм публикувала в блога, нито пък някой ми е пращал безплатни продукти- абсолютно всички мнения са си само мои. Grinning
Виж целия пост
# 148
От друга страна, ако даден продукт ти е изпратен, но ти не го харесваш, може пък компанията да се замисли и да го промени.  Laughing

Да бе, да  Laughing Все са седнали МАК да си оправят продуктите щото мен не ме кефят  Laughing (аз нависоко се целя, не ща да получавам като подаръци за коментиране Антинапукопетин от ЕТ Пешо Цончов- гр.Горно Нанадолнище"  hahaha

Много ми харесаха предложенията за амазония, гейша и за любим герой. Героя даже вече го измислих и е в цвят, който много хубаво ми подчертава цвета на очите  Mr. Green
Виж целия пост
# 149
Друга различна идея е за грим тип Клеопатра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия