Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 964
  • 740
# 165
Е, няма червено, но няма и сиво  Wink Ако ще го сварняваме с напитки - горещ шоколад, не капучино  Crazy
Радвам се, че ви харесва, момичета  Hug

Да, светлите сенки отгоре са същите  и на принцесата. Много ги харесвам за хайлайтване. От една палитра на Флормар е - златисто бял цвят, много готин. Цялата палитра е хубава, но не я ползвам само нея. Всичките цветове са перлени, а аз не обичам толкова лъскав грим  Wink

Ето тази е палитрата - кафявата:
Скрит текст:


Много благодаря Hug Ще се купуват явно Wink))  bouquet
Виж целия пост
# 166

Жаки, видях че в една друга тема си харесала едни от новите ми сенки - Coco Loco и тържествено обещавама утре-вдругиден да ги пробвам и ще снимам да покажа....въпреки, че са доста странни  Thinking.
Много благодаря Hug аз умирам за такива цветове Heart Eyes
Виж целия пост
# 167
Относно темите за анкетата според мен "амазония" може да включи в себе си папагалчето и синьо лято (съдейки по снимките, които бяха качени  Rolling Eyes). Вече остава да изберем дали искаме общи тематики или по-конкретни. Аз като че ли препочитам да са по-конкретни, защото иначе става много  разлято, както каза МисНели  Peace
Идеята за ретро грим от някоя епоха не е лоша, но според мен трябва да се конкретизира иначе сигурно няма да има 2 грима в един стил  Laughing Пък така като че ли се губи първоначалната идея. Поправете ме, ако греша.
Гримът за европейското трябва да отпадне, понеже то вече свърши  Laughing Клеопатра се покрива донякъде с арабската принцеса, пък и както гейшата няма много поле за изява.
Много ми допада идеята за грим, вдъхновен от герой.  Mr. Green Звучи много интересно и креативно. Даже може да сложим грима до снимка на героя.  Sunglasses
Виж целия пост
# 168
Купих си сенки на MAC - от тези: http://www.maccosmetics.at/product/shaded/154/363/Products/Augen … Shadow/index.tmpl
и сега не знам дали имам някаква възможност да ги събера в една палитра  newsm78 Embarassed
Малко ме е срам, че ви задавам такива въпроси, но по-добре да питам, вместо да взема да счупя някоя  Blush
Доста време ги гледах, но така и не разбрах как бих могла да ги извадя.  Rolling Eyes
Мога ли да си купа празна палитра от ebay или от друго място, или да ходя отново до магазина и да ги питам за палитри?
Купих си и лепило + мигли - лепилото ми харесва, но миглите на МАС ми се виждат доста големи и на моите малки очички и зачатъци на мигли, стоят доста изкуствено  Tired Много исках да си купя мигли, но по-къси, а на МАС всичките бяха огромни. Още при първото слагане ги залепих много лесно, но ми тежат, а и ме е страх да не вземат да се отлепят  Laughing чувствам ги и ме дразнят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 169
B & C естествено. Празна палитра можеш да си вземеш или от МАС, или от ибей. Ето как става цялата работа:
http://www.youtube.com/watch?v=HfQMPVtrsvw
Вземи си половинките на Ардел, няма да ти се сторят големи със сигурност. На свекървата дори съм ги слагала, и много се хареса, а е семпла дама на възраст.
Виж целия пост
# 170
B&C, по-лесно става прехвърлянето, отколкото изглежда на видео  Mr. Green
Аз прехвърлих по тази схема над 30 единички в две палитри. Моите не са на МАК, но принципът е същия Simple Smile

Виж целия пост
# 171
На мен ми се вижда доста сложно и си е доста работа и време  ooooh!
Вече съжалявам, че си ги купих  Rolling Eyes
По друг начин си ги представях нещата  Tired
А за миглите, аз в началото исках на Ardell, но не успях да намеря продавач в ebay - аз исках да е някой от Европа и да е с добър рейтинг, но такъв не открих
Виж целия пост
# 172
Не е толкова трудоемко. По минутка на сянка. Аз от мързел ги правих над свещ, не с преса. Писала съм в блога как. Лошото е, че се унищожава повече опаковката така и не знам дали можеш да я върнеш в в този вид в МАК като събереш 6.
А за Ардел защо искаш европейски продавач?
Виж целия пост
# 173
Mного лесно се вадят сенките от кутийките, наистина отнема минутка. И аз го правя със свещ. Става значително по-бързо от колкото с преса
За друг път си купувай направо рефилите ако искаш да ги редиш в палитра- те са и по-евтини (27лв.)

Кой номер мигли си взела на MAC? Ако те са ти големи няма да повярваш инглотските какви са Crazy
На MAC са ми точно по окото, нищо не съм им променяла и едвам ги усещам. На Инглот ги обработвах над 1 час докато станат прилични и се слеят с моите мигли
Виж целия пост
# 174
B & C, можеш да пробваш и 101 на Ардел, стоят много естествено. На мен също доста големи ми се виждат миглите на Мак, но ще ги загледам повече другия път като ида в магазина, и наистина, за да не се тормозиш другият път просто си вземи рефил. Аз днес се сдобих с три- juxt A71,espresso AA1, green smoke A81 и ми дадоха подарък мостра на zoom lash. Някой от Вас пробвал ли я е?
Виж целия пост
# 175
B & C, колко броя взе и кои цветове  Heart Eyes
Виж целия пост
# 176
Като стана въпрос за мигли, аз си поръчвам от ибей на RED CHERRY. Има страшно много видове, от естествен косъм и евтини.
А относно темичките за грим имам предложение напр: color block от три цвята - жълто, лилаво и синьо или които и да са други 3 цвята. Има широко поле за изява Simple Smile Или напр: Мулен Руж
Виж целия пост
# 177
Относно темите за анкетата според мен "амазония" може да включи в себе си папагалчето и синьо лято (съдейки по снимките, които бяха качени  Rolling Eyes). Вече остава да изберем дали искаме общи тематики или по-конкретни. Аз като че ли препочитам да са по-конкретни, защото иначе става много  разлято, както каза МисНели  Peace
Идеята за ретро грим от някоя епоха не е лоша, но според мен трябва да се конкретизира иначе сигурно няма да има 2 грима в един стил  Laughing Пък така като че ли се губи първоначалната идея. Поправете ме, ако греша.
Гримът за европейското трябва да отпадне, понеже то вече свърши  Laughing Клеопатра се покрива донякъде с арабската принцеса, пък и както гейшата няма много поле за изява.
Много ми допада идеята за грим, вдъхновен от герой.  Mr. Green Звучи много интересно и креативно. Даже може да сложим грима до снимка на героя.  Sunglasses

И аз съм на абсолютно същото мнение  Peace И също съм много ентусиазирана от грим вдъхновен от герой /макар, че бях намислила да пробвам нещо ново с Амазонията/. Естествено, че ще трябва да си покажем вдъхновението, ако ще правим него. Ще е много различно и интересно  Grinning
Виж целия пост
# 178
Веси, каква марка е очната линия от последния ти грим? Много ми харесва!
Виж целия пост
# 179
Веси, каква марка е очната линия от последния ти грим? Много ми харесва!

ЕЛФ - гел очна линия от Студио серията им  Heart Eyes Ще се купуват още цветове  Flutter

И като стана дума за ЕЛФ, да си кажа че четките им от редовната серия наистна са доста зле  Rolling Eyes На пръв поглед изглеждаха прилично, особено за тези пари. Едната не е толкова зле, но днес пробвах тази за сенки. Е не съм ползвала до сега такава тел  ooooh! Боди, направо дере. Косъмчетата не са равномерно подстригани отпред и стърчащите бодат още повече. Абе не препоръчвам въобще  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия