Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 942
  • 740
# 240
a.l.e.n.a.,втората ,която си показала,много отдавна ми беше подарък и съм я запомнила с това,че направо се учудих от добрия ефект  чудеса не прави,но определено си струва да се пробва   Peace

ех ...с мигли, като твоите и без спирала е приказно, но няма да й се размине проба  Blush
Виж целия пост
# 241
Много много сладка темичка   bouquet
Гласувах за " половинката/детето ме гримира"  Crazy  Ще ми е забавно да се включа в предизвикателството , независимо коя тема е  Hug
Виж целия пост
# 242
ех ...с мигли, като твоите и без спирала е приказно, но няма да й се размине проба  Blush
Blush Hug
Аз гласувах за амазония и за Половинката/детето ми ме гримира,но всяка една от темите ще ми бъде интересна  Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Аз гласувах за рок звездата и за 80-те  Party Party.
Виж целия пост
# 244
Banana_Moon, на твоите - четките им изглеждат направо отлични  Heart Eyes , сигурно ще тествам, дават ли и някакво напластяване, обем, мисля, че основно и от туша зависи, но все пак  Rolling Eyes

П.П сега станах да си припомня спиралата - тази е http://4.bp.blogspot.com/-upY2RynPCDg/TeaXp4owrDI/AAAAAAAAAEw/qM … rCU/s1600/003.JPG дори не ми се стори толкова зле

видях, че има и още една - http://www.gingergeneration.it/wp-content/uploads/2011/02/Color- … Up-The-Volume.jpg - мисля, че и нея ще пробвам  Heart Eyes

добре, че се заговорихме  Heart Eyes    bouquet


Тази не съм я ползвала, но все пак Avon не са кой знае каква марка, така че не отписвай силиконовите четки по 1 спирала. Аз досега на много приятелки съм казвала колко са хубави такива спирали, те не ме слушат и като им дам да пробват: "ама, те били много хубави".  Joy

Чакам с нетърпение предизвикателството, макар че вчера пак имах проблеми със заснемането  #2gunfire Исках да ви покажа едно семпло гримче, което се направих като пробно за дипломната ми защита утре, но на снимките съм супер зле  yahoo_49 Очите ми са като палачинки, някви огромни и отвратителни  Sick Направо ужас! Не знам защо изглеждам толкова зле на снимки отблизо, просто асиметрията става фрапантна  Shocked
Виж целия пост
# 245
Аз гласувах за Амамзония и за ерата, половинката абсурд да го накарам да ме гримира.  Laughing
Виж целия пост
# 246
Този път май битката за тема ще е много оспорвана  Mr. Green
Виж целия пост
# 247
Banana_Moon, днес сутринта пробвах другата -  http://www.gingergeneration.it/wp-content/uploads/2011/02/Color- … Up-The-Volume.jpg - ами просто мнооого слаба работа  ooooh! ooooh! ooooh! няма никакъв туш, добре разделя миглите, но все едно ги мие  ooooh! ooooh! ooooh! никакво напластяване, отгоре минах с шокинга и стана wow  Blush Blush Heart Eyes все повече се влюбвам в тази спирала  Heart Eyes

днес отново разчупих лека - вътр. ъгъл бяло, клепач синьо-зелено - светещо и накрая към веждата и костта - военно зелелно - понеже съм по-спортно и с такива дрехи  Mr. Green за първи път и направих хубав cut crease; това зелено ми е супер отвратително,  като цвят, но пък в комбинацията стана жестоко

до сега все съм мислила, че от една палитра - повечето цветове няма да ги ползвам, но от както пиша в темата и това се промени   Joy hahaha

Благодаря, Момичета   bouquet
Виж целия пост
# 248
Алена, дай една снимка да те видим, де  Flutter

Аз тези дни се настроих, че ще правим героя и започнах да измислям материалите за този грим.
Но като гледам до последно няма да е ясно дали ще е той или амазонията  Laughing
Виж целия пост
# 249
сутринта снимах набързо, но предполагам е станало измито  Rolling Eyes ще видя довечера  Blush

аз не съм против да останат и двете теми и всеки да прави, което иска, все пак ентусиазмът не бива да се убива  Blush    bouquet

да не говорим, че преди това ме блъсна кола, отивах на лекар, и в чуденето дали да отида на работа (направо след болницата)  - негримирана - се прибрах да се гримирам и утрепах в трафика 2 часа  Mr. Green

направо психиката ми е деформирана  Mr. Green
Виж целия пост
# 250
Очите ми са като палачинки, някви огромни и отвратителни  Sick Направо ужас! Не знам защо изглеждам толкова зле на снимки отблизо, просто асиметрията става фрапантна  Shocked

Защото както вече казах, обективчето на камерата е сравнително широко, т.е. лещата е изпъкнала  и отблизо образа се изкривява, като снимката по-долу. Просто не се снимайте от ръка, самоснимачка ползвайте...

http://barbgordonphotocoach.com/blog/wp-content/uploads/2010/02/ … EILessonFive1.jpg

Виж целия пост
# 251
Aз като снимам грим изобщо не го правя от близо. Има поне 4 длани разстояние от камерата до лицето ми.
Виж целия пост
# 252
Banana_Moon, днес сутринта пробвах другата -  http://www.gingergeneration.it/wp-content/uploads/2011/02/Color-trend-mascara-Pump-Up-The-Volume.jpg - ами просто мнооого слаба работа  ooooh! ooooh! ooooh! няма никакъв туш, добре разделя миглите, но все едно ги мие  ooooh! ooooh! ooooh! никакво напластяване, отгоре минах с шокинга и стана wow  Blush Blush Heart Eyes все повече се влюбвам в тази спирала  Heart Eyes

Не бързай да ги отписваш само заради Avon-a.   no Ако направим грим-среща към края на месеца, ще донеса Лореалската да я видиш  newsm03  Иначе, като ти гледам снимките толкова си фотогенична.  newsm53

Жаки, МисНели, много Ви благодаря за съвета   Hug Hug Снимката, която показа, наистина е показателна и явно при мен това е грешката. Не съм чак толкова крива, колкото излизам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 253
Правенето на снимки и на мен ми е проблем. Дори си купих фотоапарат единствено със цел да си снимамам гримчета. Толкова съм се ровила в интернет, направо си е цяло изкуство  Mr. Green
Ето две статии (за съжаление на английски) как да правим хубави снимки и какъв фотоапарат да си изберем:
http://www.makeupgeek.com/articles/how-to-take-amazing-pictures- … our-makeup-looks/
http://www.makeupgeek.com/articles/how-to-choose-the-right-camer … keup-photography/
Виж целия пост
# 254
Banana_Moon, утре ще пробвам силиконовата  Blush

в интерес на истината - четката на тази, която днес пробвах - усуканата, като буре - не е лоша, но като няма туш  Confused Sick тя просто няма какво да сложи на миглите  Sick

за снимките - така е - защото ме снима някой друг, ела да видиш сама, като се снимам  Blush Mr. Green може би това, че не докарвам снимка - ще е основната причина да не участвам със снимки в предизвикателствата, но и не държа на някаква изява; по-важно ми е, че ми хрумват идеи, креативността се вихри  Blush в някакъв момент - все ще се влюча  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия