Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 942
  • 740
# 270
Не съм виждала на Есенс зелена. Имаха някаква сиво сребриста. Инглот имат доста цветове.  Simple Smile
Виж целия пост
# 271
мисля си, че ми трябва петролена и леко перлена  newsm78 есенс нямаха ли зелена  newsm78


Имат зелена, виждала съм я в Лили  Wink

Скрит текст:
Виж целия пост
# 272
гласувах за амазонката
даже вече съм си измислила грим , само трябва да си вземе едно нещо за да я осъществя  Mr. Green
Виж целия пост
# 273
мисля си, че ми трябва петролена и леко перлена  newsm78 есенс нямаха ли зелена  newsm78


Имат зелена, виждала съм я в Лили  Wink

Скрит текст:

спомням си, че гледах няколко дори мислих, че съм ги взела, но не съм - или поне на първо гледане не ги виждам, а мисля, че имаше и сребриста  newsm78

ще ходя да ги гледам пак и инглотските ще видя  Peace

иска ми се да е малко по-синьо-петролено-зелено  Peace

иначе това са днешните цветове, които ползвах - оградените в червено

Скрит текст:

на първия ред бялото - в основата на окото - до началото на веждата, после на 2 ред - цветът е малко по-синьо-зелен и в края на донлия ред - изтеглено от края на окото към костта - и върху костта

под веждата - "една черта" бяло - все едно очертавам - от основата на окото - до края на веждата  Hug

от снимките нищо не става, вижда се само светлия цвят  Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Четката за гел очна линия след всяко ползване ли се мие? Blush
И вярно ли е, че трябва да се държат надолу /на обратно/ гел линиите, за да се удължи максимално животът им?

Това не го чувам за първи път, може би има някаква логика. Когато си купувах пейнтпотче на МАК, продавачката ми каза, задължително да го държа надолу, ако искам да не изсъхне бързо... newsm78
Виж целия пост
# 275
ако съдържанието е течно - така ще се спре достъпа на въздух през винта, но .... newsm78 не е

Цитат
MAC Paint Pots kept upside down?
I've heard that you should store MAC Paint Pots upside down when not in use, but why? Even when you are using them, just flip them over on the counter, why?
4 years ago Report Abuse

 
♥ Sek ♥
Best Answer - Chosen by Asker


I had never heard that so I went online to MAC's website and clicked on live chat and they told me that you just keep the lid on tight and you can store them upright. I am copying you with the chat we had so you can see what she said .....

info: Welcome to MAC Cosmetics Online. One of our Artists will be with you shortly.
info: Hello. Thank you for your interest in MAC Cosmetics. My name is Stacey. How may I assist you?
Susan : Hi I was told that it is best to store your paint pots upside down ..is this true ? And if so could you advise me as to why ?
Stacey: Hi Susan. I've never had an issue with storing the Paint Pots upright.
Susan : okay I just wondered if it made them last longer or keep from drying out or whatever. So you can just store them upright ?
Stacey: Yes, I just keep them upright. Make sure the lid is tight so they don't dry out.
Susan : okay thank you very much.
Stacey: You're welcome
!
Виж целия пост
# 276
От къде и на каква цена си взе етажерката ?

Поръчах я от тук , синята част е метална, а чекмедженцата пластмасови. Вече я понапълних  Simple Smile Палитрата на Инглот обаче не ми се събра съвсем за малко, но я залепих с магнитите отгоре.

иска ми се да е малко по-синьо-петролено-зелено  Peace
Ето такава получих днес, още не съм я пробвала обаче. Точно синкаво петролено е. В момента е доста изгодна, с 89% намаление, пак в Амазона  Simple Smile Четката и ми се видя доста хубава, утре ще пробвам как стои.
Виж целия пост
# 277
Confession of a Makeup Addict
Влезнах днес в Инглот с идеята да си купя само 1 или 2 сенки за втората палитра. Така поне си мислех Whistling Бях абсолютно сигурна, че имам 5 свободни местенца. И какво направих накрая....купих си 5 броя сенки! ooooh!
Сега се прибирам и ги подреждам и какво се оказва.....попълних 2-те палитри по 10 и за една сянка не остана място!  doh 3-та палитра ме зове!
Не трябва да влизам в този магазин newsm56 а точно днес достигнах и картата за отстъпки.
Добре, че преди мене плащаха групичка рускини, които оставиха 400-500 лв. та малко се успокоих, че не съм толкова зле Mr. Green
Побъркала съм се по всичко златно и бронзово (за това и 4 нюанса на златно в палитрата Blush)
Днес бях с грим в златно и кафяво и си бронзирах цялото тяло с пудрата на Флормар. Не съм вярвала, че ще стане толкова добре- все едно имах истински тен (поне според моите "пигментни" възможности). Тези от вас, които са ме виждали знаят защо  Simple Smile
Под пудрата се бях намазала с Summer Glam лосиона на Балея, който още повече допринесе за бронзово-златният "fake загар" Grinning

Сетих се да ви питам дали някои от вас ще ходят на Sofia Rocks? Ще се радвам ако се видим.
За това който иска да пише къде горе долу ще се намира за да се оглеждам за красиво гримирани рокерки! Ако пък случайно мене някой ме познае също ще се радвам да се обади.  Hug
Виж целия пост
# 278
Аз ще съм на София Рокс, но само втория ден. Нали Годсмак се отказаха... Sad
Ще бъда с много опушени очи в черно или в тютюнево, още не съм решила. И много тъмно синьо ме влече... ще видим каква муза ще ми дойде  Laughing
Виж целия пост
# 279
Аз ще съм на София Рокс, но само втория ден. Нали Годсмак се отказаха... Sad
Ще бъда с много опушени очи в черно или в тютюнево, още не съм решила. И много тъмно синьо ме влече... ще видим каква муза ще ми дойде  Laughing
Аз тебе ще те позная Grinning и аз ще съм само на 8-ми (front stage)
Не знам с какъв грим ще съм, но аз по принцип се забелязвам от далече заради косата (малко съм като светофар Blush )

Поиграх си да напиша номерата направо в/у палитрата за да е удобно ако някой си хареса даден цвят
Виж целия пост
# 280
Много голяма активност в гласуването! Супер, дано и повече хора се включат този път Simple Smile

em4eto, страхотна ти е етажерката! Чак се замислих за една такава  Mr. Green
Виж целия пост
# 281
Ето ги новите красавци

Последните 2 ви ги препоръчвам горещо ако още ги нямате! На живо са невероятно красиви Heart Eyes
Виж целия пост
# 282
Ясно Simple Smile
Мерси за отговорите Simple Smile

Жаки , второто бежово и лилавото са много хубави.
Виж целия пост
# 283
Ще се ходи пак до Инглот тези дни, то се е видяло  Laughing Аз си пуснах кандидатура за работа, пък да видим
И още червила на Флормар искам, и Пейнтпот на МАК... ужас. И този месец ще разорявам съпруга  Confused

И да попитам нещо - има ли някакъв продукт, нещо като прозрачен гел или база, върху който да се поставят глитери? В смисъл, направила съм си грим със сенки и искам да сложа на определено място глитър върху сенките. Какво трябва да използвам за да залепне?
Виж целия пост
# 284
Има такива, май на Севънтийн. Но аз го правя с безцветен гланц за устни.
Пожелавам ти ако много искаш работата да я получиш Simple Smile После ще си купувам сенки само от тебе Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия