Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 942
  • 740
# 615
Жаки, само да ти кажа, че заради снимката на този коралов грим, днес следобяд по спешност се изнесох към мола и се сдобих, с каквото трябва. Направих се на клоун и отидох на концерт на една световноизвестна цигуларка. По стечение на обстоятелствата мястото ми се оказа на два метра от нея. Жената беше уж със сценичен грим, но не можеше по никакъв начин да се сравнява с моя. По едно време ми се загнезди тази идея в главата и ме досрамя. При което си сложих очилата, да замажа ефекта. После се сетих, че те са +2.50 и всъщност увеличават ефекта. Дослушах концерта с ръка на лицето.   Laughing

Теми като тази имат леко изкривяващ ефект върху лабилни психики. Нормалните хора не правят така.  Mr. Green

разсмя ме с глас  Joy hahaha ама много ти се зарадвах  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 616
Сега се замислих, тези неони дали светят в дискотека? ако имат UV светлина би трябвало да се вижда жестоко това розово-оранжево
Виж целия пост
# 617
жесток грим  Heart Eyes

Виж целия пост
# 618
Мм, Жаки, много хубаво Heart Eyes
Аз пък от онзи ден съм в клуба на червенокосите и не мога да си наглася грима да пасва на новата ми черешова коса. С кафяво бях, със синьо, днес реших да пробвам и оранжево-зелено, и все не се харесвам. Съвети някакви  bouquet?

И за да не съм без картинка, снимах си поредния опит с новото оранжево:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 619

Аз пък от онзи ден съм в клуба на червенокосите и не мога да си наглася грима да пасва на новата ми черешова коса. С кафяво бях, със синьо, днес реших да пробвам и оранжево-зелено, и все не се харесвам. Съвети някакви  bouquet?

Трябва да пуснеш една снимка на цялото лице заедно с косата. Така ми е малко трудно да кажа.
Аз преди години имах червена коса....опитвам се да се сетя как съм се гримирала Grinning

 alert
Не искам да ви дразня Blush но вижте какво намерих http://www.medusasmakeup.com/
Виж целия пост
# 620
Пробвах да снимам, ама излиза кестенява на изкуственото осветление, то червеното е доста тъмно, нещо такова
Скрит текст:

не съм аз това, бая по-мургава съм Laughing
Виж целия пост
# 621
Сега се замислих, тези неони дали светят в дискотека? ако имат UV светлина би трябвало да се вижда жестоко това розово-оранжево

ако твоя приятела има ув лампа за маникюр - може да пробвате  Peace или, ако ходиш до салон, в който има маниюристка  Peace дори да занесеш кутийка и да мацнеш на ръката - ще стане ясно  Peace
Виж целия пост
# 622
По принцип на червена коса седят много добре зелени цветове, бронзово, златно, класически опушен грим.
Виж целия пост
# 623
Мда, и аз си мислех да вадя зелените сенки и моливи, може би днешното не се получи заради оранжевото във вътрешния ъгъл newsm78. Благодаря, Жаки Hug
Виж целия пост
# 624
ох, а на мен много ми хареса оранжевото във вътрепния ъгъл  Heart Eyes може би не кореспондира с останалата визия (което ти можеш да прецениш), но е станало много сладко

не можах да усетя гримът след него  newsm78 може би от снимката  Peace
Виж целия пост
# 625
Мда, и аз си мислех да вадя зелените сенки и моливи, може би днешното не се получи заради оранжевото във вътрешния ъгъл newsm78. Благодаря, Жаки Hug
Много отива зелено на червенокоси. Майка ми преди беше с тъмночервена коса и почти винаги се гримираше със зелено. Сега косата и е по-светло медно червено и пак всякакви зелени и златни сенки и седят страхотно.
Виж целия пост
# 626
не можах да усетя гримът след него  newsm78 може би от снимката  Peace
След него следват зелено и кафяво, но станаха бледички в сравнение с оранжевото. Този път не е грешката в снимката, просто сенките са различни марки и явно имат различна покривност Embarassed
Виж целия пост
# 627
И аз по едно време бях с червена коса и си спомням, че всички сенки, които имах ми стояха ужасно  Rolling Eyes Трябваше да сменя една голяма част от гримовете ми ooooh!
Червената коса е доста претенциозна и при една такава промяна следва промяна и на сенките, червилото, дрехите  Crazy Аз много бързо се върнах към русото  Mr. Green
joy_r, без да се види точния цвят на косата и тенът на лицето ти, ще е невъзможно да ти се дадат точни съвети. Може да се разровиш в Интернет и да намериш снимки или клипчета на дами с подобен цвят коса и кожа и да видиш те с какво се гримират.  Wink

Жаки°, една от продавачките на МАС си беше сложила доста наситен цвят, който беше нещо средно между коралово и розово и го беше комбинирала с Beauty Market и доста добре и седеше - ако не беше тя не съм много сигурна, че щях да си купя точно този цвят, но понеже имах възможност да видя нагледно как стои, не го мислих много  Laughing
Виж целия пост
# 628
Жаки°, по темата неони и качествен грим, като се спомена Криолан - като марка и за сценичен грим се сетих и за още една, която предлага такъв - Ben Nye, като продуктите са качествени и на добри цени, може да разгледаме, като има време - дали имат и неони и какви - но предполагам, че да, защото като съм разглеждала асортимента им имат мноооого продукти  Peace
Виж целия пост
# 629
alert
Не искам да ви дразня Blush но вижте какво намерих http://www.medusasmakeup.com/


Гледам тук има хубави отзиви за Eye Dusts, някои пишат, че са по-добри от пигментите на MAC.  newsm78
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=96713/M … -Brand/Eye-Shadow
Малко ми е трудно през монитора да преценя цветовете, като знам как притичвам от магазините навън за да ги видя на дневна светлина. Цената на доставката не е малка, предполагам ще има и някакво мито, но май ще се пробват ... няколко.  Laughing
Дали няма някакви кодове за намаления?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия