Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 54 553
  • 739
# 240
Честита първа петилетка  Mr. Green на Нати, Неди и Мони - бъдете много щастливи, мили деца  bouquet! Весел празник!
Виж целия пост
# 241
Хайде на петацитеее Hug.......

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНИ,НАТИ И НЕДИ  bouquetДА РАСТЪТ ЗДРАВИ,ЩАСТЛИВИ И ПЪЛНИ С МЕЧТИ  bouquet
Виж целия пост
# 242
Честито на порасналите бонбони  Heart Eyes
Извинете телеграфния стил и че не споменавам поимено, но ми е много криво...
Дребен сутринта тръгна в сборната група и много е ревал  Sad
Виж целия пост
# 243
Или, спокойно, ще го преодолее бързо. Като се сработи с децата и играчките, няма да му се тръгва. Hug
Виж целия пост
# 244
Или, спокойно, ще го преодолее бързо. Като се сработи с децата и играчките, няма да му се тръгва. Hug
Дано  Praynig

Още не са се обадили по спешност от градината да си го прибираме  Rolling Eyes надявам се да се е поуспокоил. Утре ще е трудно обаче, като знае къде отива и че не му харесва  Confused
Виж целия пост
# 245
Да се разпиша и аз. Най- после си напуснах старата работа, толкова го исках това, 4е 4ак ми е нереално. Нищо, 4е в неделя пак закъсаха откъм персонал и ще ходя да им работя една смяна, какво да ги правя, няма да са ми в излишък пари4ките.
Сега съм на нова работа, не 4е е нова де, беше ми работа за допълнителен доход цяла година, а сега ще ми е основната, та няма да се бъхтя на две места, ще имам време и за децата, къщата, 4е и за себе си.
утре мисля да си налакирам ноктите  Mr. Green
Днес преместихме календара на август и Йована едва 4ака рожденния ден. Уредих с директорката на градината наем на общата им стая за празника и само остава а се направи тортата и по4ерпката за децата. Няма да дойдат вси4ки, защото 4аст от тях са на море, но колкото, толкова, да се радва души4ката ми.

Или, защо така реагира на сборната група Яни  newsm78 Не се ли познават с децата. И Йована е в сборна група в момента, но много се кефи, по- интересно й е, даже има ново гадже, а и се познават с децата от другите групи, нали заедно играят на двора. Не е имало никога драми  Thinking Питам, защото постоянно 4ета по форума негативи за сборните групи, ама незнам защо никой не ги харесва  Thinking

Виж целия пост
# 246
Бобче, честито за новата работа, и най-вече - че ще ти е по-леко Hug...
Или, надявам се Яни да се е успокоил. Андриан няма пролбеми нито със сборни групи, нито с другите учителки. Преди малко на плажа се видяха с едно момиченце от неговата група, дошли са днес, така че оставащите дни ще си играят.

Ей го какво прави по цял ден Grinning:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 247
Бобче, честита нова работа. Ей, изстрада си ти, но поне сега ще ти е по-леко откъм работа. И догодина по това време да ни се похвалиш със собствена сладкарничка.  Hug
Мариета, моренце, а?  Heart Eyes
Или, как е героят? Grinning

Ние пък стягаме багажа, щото утре...

Виж целия пост
# 248
Мариета, сладури страшни  Heart Eyes
Ох, как им завиждам  Crazy

Лулу, пак ли към морето, ах тииии  Mr. Green

Бобче, поздравления за новата работа   bouquet Да те отрупат с пари и да не ти дават много-много зор  Crazy

Яни приема трудно сборната група, защото има само едно дете от неговата група, помещават се в нова детска, госпожите са нови... та затова така. Днес беше по-добре Wink
Виж целия пост
# 249
Или, не е към морето този път. Потегляме към селската къща. Рожденикът вече няма търпение. По стечение на обстоятелствата ще намаже с подаръци ден по-рано. Е, няма как да ги скрием при пристигането.  Grinning
Виж целия пост
# 250
Или, не е към морето този път. Потегляме към селската къща. Рожденикът вече няма търпение. По стечение на обстоятелствата ще намаже с подаръци ден по-рано. Е, няма как да ги скрием при пристигането.  Grinning
newsm53
Хайде весело тогава и ще чакаме снимки  Flutter
 Hug
Виж целия пост
# 251
Аааа, снимки като се върна. И ако се получи де, че нещо напоследък не мога да качвам нищо в снимка.бг. Thinking
Виж целия пост
# 252
Здравейте  Hug.
Бобче, да ти е честита новата работа. хубаво е, че ще работиш по - малко и ще имаш време за семейството.
Мариетка, децата много добре си прекарват почивката, само така Peace.
Или, дано Яни бързо свикне с новата обстановка Praynig.
Лу, весел РД и много подаръци да зарадват Сашко Grinning.

Някой да има новини от Ния?
Виж целия пост
# 253
  love001  love001  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 254
Ехаааа, здрасти, Ния Hug! Като имаш време ела кажи как си, как е Бебо, а бати?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия