Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 360
Здравейте! Някой поръчвал ли е лакове и декоративна козметика? Похвалиха ми лаковете като много хубави и трайни, имате ли опит с тях? А от козметиката гледам, че имат интересни пудри, бази и т.н.....?
Виж целия пост
# 361
Здравейте, изчетох темата, но така и не ми стана ясно двойни такси ли се плащат последно или не? Също така ако идват с DHL трябва ли да се минава през целия процес за освобождаване на пратката дори когато са заплатени таксите към eShopWorld.com? Извинявам се ако е било отговорено преди това, но не ми стана ясно. Ако някой е пазарувал последния месец от VS ще съм благодарна да разясни каква точно е процедурата в момента. Благодаря предварително. Grinning
Виж целия пост
# 362
Здравейте! Някой поръчвал ли е лакове и декоративна козметика? Похвалиха ми лаковете като много хубави и трайни, имате ли опит с тях? А от козметиката гледам, че имат интересни пудри, бази и т.н.....?

Лаковете не се доставят извън САЩ, защото са запалими, както и парфюмите.

Здравейте, изчетох темата, но така и не ми стана ясно двойни такси ли се плащат последно или не? Също така ако идват с DHL трябва ли да се минава през целия процес за освобождаване на пратката дори когато са заплатени таксите към eShopWorld.com? Извинявам се ако е било отговорено преди това, но не ми стана ясно. Ако някой е пазарувал последния месец от VS ще съм благодарна да разясни каква точно е процедурата в момента. Благодаря предварително. Grinning

Не се заплащат два пъти таксите, само към Eshop, но ДА - цялата процедура по освобождаването се минава втори път тук на Летище София ако пратката пътува с DHL - това е само ако е над 1.8 кг.
Ако е под този лимит - то ще пътува по обикновена поща и няма да се минава повторно процедурата по освобождаване.
Виж целия пост
# 363
Не се заплащат два пъти таксите, само към Eshop, но ДА - цялата процедура по освобождаването се минава втори път тук на Летище София ако пратката пътува с DHL - това е само ако е над 1.8 кг.
Ако е под този лимит - то ще пътува по обикновена поща и няма да се минава повторно процедурата по освобождаване.

Благодаря много за информацията. Grinning
Виж целия пост
# 364
Здравейте! Някой поръчвал ли е лакове и декоративна козметика? Похвалиха ми лаковете като много хубави и трайни, имате ли опит с тях? А от козметиката гледам, че имат интересни пудри, бази и т.н.....?

Лаковете не се доставят извън САЩ, защото са запалими, както и парфюмите.



Аз имам кой да ми ги донесе, но дали си заслужават?
Виж целия пост
# 365
Имам една пратка от 29.04.и шипната на 30.04.но интересно че нямам известие по пощата псимо от DHL че пътува.Дали пък не са променили нещо пак и да идват с Арамекс пак.
Виж целия пост
# 366
Ако е малка (лека) идва по старият начин , за около 2 седмици  Peace
Виж целия пост
# 367
Някой да е получил пратка тези дни? Чудим се с една колежка дали да пускаме, но като чета за разправиите с Дхл си мисля кое е по-добре. Не четох някой да е ползвал превозвач, но така май излиза по-скъпо и без това. С ескпресната ако пуснем с кой идва последно?
Виж целия пост
# 368
Момичета, помагайте! Преди малко се опитах да пусна поръчка с пейпал, но не ми приема плащането. Някой имал ли е такъв проблем? Пейпал ми прати имейл, че е пратено плащане, но още не са ме таксували от ВС.
Виж целия пост
# 369
И аз като anito24 чакам пратка от миналата седмица, за която получих мейл да платя таксите на 30.04. Тракинг номерът не работи, предполагам защото е под 1.8 кг. Много изчетох тези дни и по чужди форуми (руски и немски) за тези завишени такси на еШоп и как въпреки, че някои хора не ги плащат нещата им пристигат до 2-3 седмици. Почвам да си мисля, че съм се минала да им платя 35 евро за пратка на стойност 130 долара с доставката... Confused
Виж целия пост
# 370
И аз като anito24 чакам пратка от миналата седмица, за която получих мейл да платя таксите на 30.04. Тракинг номерът не работи, предполагам защото е под 1.8 кг. Много изчетох тези дни и по чужди форуми (руски и немски) за тези завишени такси на еШоп и как въпреки, че някои хора не ги плащат нещата им пристигат до 2-3 седмици. Почвам да си мисля, че съм се минала да им платя 35 евро за пратка на стойност 130 долара с доставката... Confused
Трябва да пробвам дали ще ми доставят пратка ако не платя към Ешоп #Crazy #Crazy #CrazyАз да ви кажа предпочитам да си го освобождавам тук в БГ поне ДДС  е 20% и няма да има митнически глупости,даже в момента разучавам въпроса с адрес в САЩ,на който да си пращам пратките и да ми пристигат с кораб,да вярно по бавно идват и това най вече ме притеснява.
Виж целия пост
# 371
И аз като anito24 чакам пратка от миналата седмица, за която получих мейл да платя таксите на 30.04. Тракинг номерът не работи, предполагам защото е под 1.8 кг. Много изчетох тези дни и по чужди форуми (руски и немски) за тези завишени такси на еШоп и как въпреки, че някои хора не ги плащат нещата им пристигат до 2-3 седмици. Почвам да си мисля, че съм се минала да им платя 35 евро за пратка на стойност 130 долара с доставката... Confused

Руснаците не получават през Eshop пратките си, те са само за EU страните. Тези неща си ги чела само в немските форуми.
Виж целия пост
# 372
Аз се ядосах веднъж , че ми бяха обединили 3-4 неща от бекордеред и не си платих към Ешоп - нищо не получих  Peace

От ходенето на нашите митници преди, помня пари за цесия , за митническа декларация , за паркинг по 3лв на час , а ти никога не свършваш за час , защото намусените митничари чакат да им "светне" плащането, което си направил на гишето отсреща  ooooh! и многото висене ...
Виж целия пост
# 373
zk_avram, PERLI, нямам опит в паразураването от ВС, просто четох по разни форуми. За рускините нямам идея какво ползват, но по подразбиране реших, че въпреки че са извън ЕС пак минават през еШоп. Колкото до другите девойки от немския форум не знам дали късмет са имали, че въпреки това са им пристигнали пратките. Като цяло много ми се виждат 35 евро такси за поръчка на стойнот 100 долара (73 евро), то си е направо 1/2 както и да го смяташ. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 374
А при мен вече 4 ден не са ми пратили писмо Ешоп с дължимите такси,само предупредителното писмо,че ще получа такова,поръчката ми е шипната,много интересно.Проверявам си и спам пощата и там няма. newsm78 newsm78 newsm78.Имам чувството,че пак ще има някакви промени #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия