


Чудесна идея е това, аз вчера ги изрових от някаква стара тема във форума. Вижда ми се приемлив вариант. Ако реша да поръчвам, ще свиркам!
Да бъдат добри батковци 


Аз също не бих дала гентамицин на толкова малко дете. Виж на каката и Деган дадох, като ми се наложи посред нощите, и той е опасен през устата, защото е за венозни инжекции. Но тя все пак е по-голяма.
. Той иска да го слуша за всичко а и още повече да стои и да мирува, но аз се опитвам да обясня че няма такъв филм а и ако имаше аз щях да съм много притеснена дали е наред детето. Аз и сега съм си притеснена защото според мен не е достатъчно палав и активен...
.
Дано и занапред няма проблеми и да не плачкат!Развълнувах се истински как са приели първия ден,браво на душичките!Препоръчани теми