София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 109
  • 738
# 180
Здравейте  Simple Smile

Да попитам и във вашата тема, понеже никой не отговори на въпроса ми в училищния подфорум. Имате ли някаква информация относно 23 СОУ и по-специално за учителите, които от септември ще водят първи клас? Това училище е голяма мистерия  Crazy, човек нищо не може да открие за него.

благодаря
Виж целия пост
# 181
Може ли и тук да  питам? Получих уведомление от БТ за английски език и трябва да си намеря доставчик, обаче само с присъствени часове. Има ли такъв в района и кой? Защото Британика са смесено и Аво бел -също.
Виж целия пост
# 182
Здравей Ani Ka:) В  кое бюро си подала и кой номер беше? Ние още нищо не сме получили...
Също ще сме на английски, но за съжаление не мога да ти кажа къде има курсове... ако разбереш ще се радвам да споделиш Simple Smile)
Виж целия пост
# 183
Здравей Ani Ka:) В  кое бюро си подала и кой номер беше? Ние още нищо не сме получили...
Също ще сме на английски, но за съжаление не мога да ти кажа къде има курсове... ако разбереш ще се радвам да споделиш Simple Smile)
В БТ Сердика, по месторабота, но предпочитам курса да е близо до дома Х.Димитър, Суха река, Дондуков
Виж целия пост
# 184
Кога си си подала дкументи в Сердика и кой номер беше? На нас още не са ни се обаждали....
Виж целия пост
# 185
втория ден
Виж целия пост
# 186
здравейте мами.
аз съм от кв. Левски, близо до 130 соу, и от скоро имам бебе, което е вече на 2 месеца. търся си компания за разходки в района. ще се радвам някоя мама да ми пише и да се запознаем да минава по-бързо и полезно времето в приказки и разходки.  Peace
Виж целия пост
# 187
Момичета, препоръки за добър зъболекар в нашия район!?  Flutter
Виж целия пост
# 188
Момичета, препоръки за добър зъболекар в нашия район!?  Flutter

Георги Василев 23 ДКЦ на последния етаж в чупката която е вдясно, не помня номера на кабинета. Аз ходя там и съм много доволна, работи с здравната каса.
Виж целия пост
# 189
Здравейте, момичета, включвам се и аз в темата!  Peace
Бихте ли ми препоръчали добър педиатър в района?
Виж целия пост
# 190
Здравейте, момичета, включвам се и аз в темата!  Peace
Бихте ли ми препоръчали добър педиатър в района?
D-r Сепаревска или Д-р Арсова
Виж целия пост
# 191
Д-р Стефанов и Д-р Китанова в Левски Г в блока зад Била
Виж целия пост
# 192
Момичета, препоръки за добър зъболекар в нашия район!?  Flutter

Георги Василев 23 ДКЦ на последния етаж в чупката която е вдясно, не помня номера на кабинета. Аз ходя там и съм много доволна, работи с здравната каса.
  bouquet
Виж целия пост
# 193
Аз засега съм доволна от д-р Нели Михнева.  Peace
Виж целия пост
# 194
здравейте мами.
аз съм от кв. Левски, близо до 130 соу, и от скоро имам бебе, което е вече на 2 месеца. търся си компания за разходки в района. ще се радвам някоя мама да ми пише и да се запознаем да минава по-бързо и полезно времето в приказки и разходки.  Peace
И аз съм близо до 130-то, и мога да ти правя компания, но нямам бебе  newsm78.... Имам една второкласничка и бебе още в проект, уж от този месец, но дет се вика Божа работа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия