София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 109
  • 738
# 225
Здравейте момичета! Записвам се във вашата тема. Аз съм от Хаджи Димитър близо до моста Чавдар и имам бебе на 10месеца. Можете ли да ми кажете дали в района има държавна детска кухня и дали сте доволни?
Виж целия пост
# 226
Здравейте момичета! Записвам се във вашата тема. Аз съм от Хаджи Димитър близо до моста Чавдар и имам бебе на 10месеца. Можете ли да ми кажете дали в района има държавна детска кухня и дали сте доволни?

Здравей,  welcome
Аз взимам от кухнята на 3то ОДЗ Патиланско царство (http://www.odz3.com/index.php/contact) и съм много доволна. Готвят много вкусно. Доколкото разбрах в района е само тази и още 1 в сухата река, за която съм чувала не много добри отзиви.
Виж целия пост
# 227
Колко време чакахте да ви дойде реда там? Защото ние сме подали документи в Суха река когато беше на 6 мес... сега е на 1 год и няма изгледи скоро да ни огрее....
Виж целия пост
# 228
Ето - поредното не-добро нещо, което чувам за там Sad
Изобщо не съм чакала, приеха ни веднага Simple Smile И другото хубаво - не искат 1 милион бурканчета, а само 6! Директорката даже се учуди, когато и казах, че на други места взимат по примерно 60 (чувала съм да искат и по 120)  smile3556 Явно това си единствено и само за далавера на лелките - да си затварят зимнината Grinning
Виж целия пост
# 229
  
ivostasieva      bouquet  Мерси! Чувала съм от други майки от други квартали,че не са имали никакъв проблем и не са чакали месеци със записване... Ние вече сме на 10месеца и няма за кога да чакаме.Та ако наистина бавят толкова по-добре на частно. Ще мина тези дни да попитам!
Виж целия пост
# 230
Здравейте момичета, може ли да ми дадете идея къде в квартала има някакви занимания тип аеробика, каланетика, танци, дори йога - все тая, нещо за раздвижване на дълбоко обездвижени хора след дълъг зимен сън?
Живея на Тодорини кукли, срещу Т-маркет, но тичане в парка не ми се получава  Crazy
Виж целия пост
# 231
 
ivostasieva      bouquet  Мерси! Чувала съм от други майки от други квартали,че не са имали никакъв проблем и не са чакали месеци със записване... Ние вече сме на 10месеца и няма за кога да чакаме.Та ако наистина бавят толкова по-добре на частно. Ще мина тези дни да попитам!

Най-добре е да минеш на място да попиташ, по принцип кухнята се води от 1г, но на мен директорката ми беше казала, че няма проблем и малко по-рано да се запишем. Мисля, че и Никола беше на 10мес когато питах, но поради други причини се записахме точно като навърши годинка.
Виж целия пост
# 232
За детската кухня понеже не съм добре запозната все още но ми направи впечатление в събота посетих детския магазин който е в блока до евангелийската църква, и там имаше десетки пликчета с купички с храна. Разпитах, защото скоро ще ме интересува и ми отговориха, че работят с няколко частни кухни. Храната е за бебета над 6м. имаш право на избор коя кухня ще ползваш и те ти докарват храната в магазина. Цените казаха, че са около 2.50 на ден.
Дано да съм ви от полза.
Виж целия пост
# 233
Какви бурканчета искат? Такива от пюрета ли? Да знам ако случайно ни огрее да съм подготвена.
Иначе ходихме и питахме на място и казаха, че ако се освободяло мясъто щели да звъннат....
За съжаление няма как да ходим до Хаджи Димитър за едно ядене.

Сега вземаме от частна кухня на Хер Бебе и е 3.50 на ден. Излиза доста по-скъпо от държавната. Имам чувството, че ще ни приемат в тая кухня чак като стане време за ясла..... и няма да има смисъл...

Изключително съм разочарована.....
Виж целия пост
# 234
Момичета, размерът на порциите в детската кухня е доста по-малък. В частната имате обяд, следобедна закуска и вечеря осигурени, защото едно ядене стига за едно хранене. Така че цената почти се компенсира.

Аз взимах от Калинките (магазина, за който говори Весела) частна кухя, като всеки път си записвах където ми харесва най-много менюто. И беше адски удобно.
Виж целия пост
# 235
Здравейте момичета, може ли да ми дадете идея къде в квартала има някакви занимания тип аеробика, каланетика, танци, дори йога - все тая, нещо за раздвижване на дълбоко обездвижени хора след дълъг зимен сън?
Живея на Тодорини кукли, срещу Т-маркет, но тичане в парка не ми се получава  Crazy

Мандаринка, и аз се интересувам от същото - дано някой помогне с инфо. Предпогам, че на Герена трябва да има?!
Виж целия пост
# 236
Единствения "спорт" за който се сещам са танците, тук в кварталното училище има уроци по народни танци. Предполагам че и около вас има, провери.  Peace
Виж целия пост
# 237
мерси, ама не харесвам нито народна музика нито народни танци. там предимно краката участват и примерно корем и ръце не се товарят. не ми допада. имало тае бо на герена - ще проверя.
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета,позволявам си да се присъединя към вас, като бъдеща мама от Левски Г Laughing
Моля някоя от вас ако има мнение или телефон на добър педиатър наблизо да ми пише на лични,ще ви бъда много благодарна.Четох добри мнения за д-р Стаменова,но нямам нейни координати, а и коментарите бяха от преди 3-4 години newsm78
Виж целия пост
# 239
Ако ИСУЛ не ти е далече мога да ти препоръчам нашата ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия