
И другото хубаво - не искат 1 милион бурканчета, а само 6! Директорката даже се учуди, когато и казах, че на други места взимат по примерно 60 (чувала съм да искат и по 120)
Явно това си единствено и само за далавера на лелките - да си затварят зимнината
Мерси! Чувала съм от други майки от други квартали,че не са имали никакъв проблем и не са чакали месеци със записване... Ние вече сме на 10месеца и няма за кога да чакаме.Та ако наистина бавят толкова по-добре на частно. Ще мина тези дни да попитам!
Мерси! Чувала съм от други майки от други квартали,че не са имали никакъв проблем и не са чакали месеци със записване... Ние вече сме на 10месеца и няма за кога да чакаме.Та ако наистина бавят толкова по-добре на частно. Ще мина тези дни да попитам!
Препоръчани теми