Как спите ?

  • 13 507
  • 186
# 90
Я, колко интересна тема! Чак се ощипах, да не би случайно да съм объркала форума.  Laughing
Ама това същите съфорумки ли са, които са готови да разведат моментално всеки мъж, осмелил се да изпие едно кафе с колежка? И сега толкова предпазливо кръжат около проблема, опитвайки се да замажат очите на жената и да оправдаят муньото?  Crazy
ЖДНБ, както повелява най-новата мода във форумския жаргон.
Според мен проблемът не е само в липсата на секс, това е една от последиците. Повече ме притеснява фактът, че той не иска да излизат заедно, избягва физическия контакт с нея и изобщо... Изобщо, всичко ми говори, че има друга на хоризонта.
Стресни се, момиче, и разтърси муньото, който ти се води мъж. Ако искаш да запазиш брака си, де.
Cherchez la femme, както се казва. Но внимавай, че ако започнеш да търсиш, може и да намериш. Помисли първо какво искаш и дали наистина го искаш.
Пък, а дано да греша...
Виж целия пост
# 91
Е, не е задължително да е друга.
Много мъже след като жена им стане майка, наистина започват да гледат на нея по друг начин, губи се образа на мръсницата и любовницата и на нейно място идва една ...майка.
Предполагам всички сте чували селското изказване "Да бе да, ще ми прави свирки жена ми и с тая уста ще целува децата ми." Sick Нали, показателно е типа за  мислене при някои мъже след появата на децата Wink.
А като прибавим и чисто физическите промени от бременност, кърмене и т.н и картинката става ясна. Тъжно, но факт.
Виж целия пост
# 92
Е, не е задължително да е друга.
Много мъже след като жена им стане майка, наистина започват да гледат на нея по друг начин, губи се образа на мръсницата и любовницата и на нейно място идва една ...майка.
Предполагам всички сте чували селското изказване "Да бе да, ще ми прави свирки жена ми и с тая уста ще целува децата ми." Sick Нали, показателно е типа за  мислене при някои мъже след появата на децата Wink.
А като прибавим и чисто физическите промени от бременност, кърмене и т.н и картинката става ясна. Тъжно, но факт.

Peace

Аз затова питах колко е голямо детето/т.е. колко време е минало от раждането/. И дали е достатъчно, за да е  превъзмогнал и свикнал тъй да се каже с тия обстоятелства, така че да не му пречат на взаимоотношенията с жена му? Хората, в частност мъжете са различни, и ако за едни картинката не е проблем, макар да не би трябвало ,то за други  може и да е.
Преди време в Татковци имаше сходна тема, как по време на бременността  мъжът й се отчуждил, не я поглеждал, а тя го засичала да гледа тайно сам порно, а на нея й се искало  ,не зная развитието какво е.
Виж целия пост
# 93
Аз пък знам, че мъжете и след като се роди детето им се прави секс. (освен някои с проблеми и на сериозна възраст). Та прав здрав мъж, да не се съвокуплява с жена си не е на добро.

Каза ви го. Мъж.
Нормално е да не иска да прави секс с нея, но не е нормално изобщо да няма нужда. По-вероятно е да се задоволява другаде или по друг начин.
Вече казах, повече ме притеснява това, че не иска да излизат заедно, особено, когато детето го няма. Дали го е срам от нея, дали се страхува друга да не ги види, не знам и не искам да гадая. Но това вече изобщо не е нормално, даже и за мъж, който има сексуални проблеми.
Според описаното, той гледа на нея като майка на детето му и като домашна прислужница. Удоволствията явно си осигурява сам и навън. Това е притеснителното, а не, че може да е забърсал някоя за временна употреба.
Виж целия пост
# 94
Почвам да си мисля, че съм женена за извънземен......
Отивам да паля свещи в църквата за късмета си  Tired

Наистина ли е нужно да оправдаваме всеки лигльо, който като го понастъпи ежедневието веднага кляка да ака......

Три деца съм родила и днес имаме годишнина....Ние сме зле финансово....Е как този мой мъж един път не се отказа от мен, един път не се изнерви от многото си деца, един път не закъсня след работа, един път не ме забрави, един път не ми отказа секс /повярвайте ми, не съм манекенка/, един път не забрави да ме гушне или целуне за лека нощ - спим отделно от години, защото хърка.....

Мила авторке, пожелавам ти от цялото си сърце това да се окаже проблем, който има решение!!! Мисля, че имаш право на обич и признание!
Виж целия пост
# 95
Някои съфорумки така и не се научиха, че нещото, което правят мъжа и жената под юргана на тъмно, не се нарича сеХс и кекс, а чисто и просто секс. Иде ми да се гръмна при такива кексове и сехсове. Едната да иде да метне един кекс във фурната, а другата да си отвори правописния речник, защото явно има огромна нужда.
Виж целия пост
# 96
Тонке, Кексът е класика в жанра покрай старите вицове, че жените навремето черпили след секс. По нашите ширини правили баница, а по по-западните - кекс. Та така...
На мен лично ми е симпатично. И добре, че не умея да правя нито кексове, нито баници, че се дебелее от тях...
Виж целия пост
# 97
Боже, трябва да си голяма мераклийка, че след секс да се юрнеш да въртиш баници или да правиш кекс. Другото обяснение е, да ти се случва веднъж годишно, което наистина си заслужава черпнята.  Laughing
Виж целия пост
# 98
Боже, трябва да си голяма мераклийка, че след секс да се юрнеш да въртиш баници или да правиш кекс. Другото обяснение е, да ти се случва веднъж годишно, което наистина си заслужава черпнята.  Laughing

Това е точно идеята на вица - визират се домакините, дето само по 1-2 пъти в годината правят кекс. Wink
Виж целия пост
# 99
Аз се чудя за причините един мъж да не иска да прави секс с жена си. И в повечето случаи това едва ли е заради бременността, раждане и др. подобни.
Или пък знам ли, може и да им пречи....ама кое точно, не ми е ясно.
Виж целия пост
# 100
неприятното е, че ако го попита, той едва ли ще й отговори. А и тя дали ще иска да чуе.
Виж целия пост
# 101
Аз се чудя за причините един мъж да не иска да прави секс с жена си. И в повечето случаи това едва ли е заради бременността, раждане и др. подобни.
Или пък знам ли, може и да им пречи....ама кое точно, не ми е ясно.

Оф, на мене мъж ми е казвал и споделял какво му пречи когато жена му роди, но не мога да го напиша тук, много е ....неподходящо за форум за бременност и майчинство. Запазвам си го за себе си. Sunglasses
Виж целия пост
# 102
$hantalche, ще да е някой бисер...)
Или от сорта - "от там дето е излязло детето, не ща да....". ))) Laughing
Виж целия пост
# 103
Мъжка му работа, по-добре е понякога да не знаеш какво им е в главата Whistling
Виж целия пост
# 104
Мъжка му работа, по-добре е понякога да не знаеш какво им е в главата Whistling

Аз лично се съмнявам за наличието на умствен капацитет у такива индивиди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия