Ама това същите съфорумки ли са, които са готови да разведат моментално всеки мъж, осмелил се да изпие едно кафе с колежка? И сега толкова предпазливо кръжат около проблема, опитвайки се да замажат очите на жената и да оправдаят муньото?

ЖДНБ, както повелява най-новата мода във форумския жаргон.
Според мен проблемът не е само в липсата на секс, това е една от последиците. Повече ме притеснява фактът, че той не иска да излизат заедно, избягва физическия контакт с нея и изобщо... Изобщо, всичко ми говори, че има друга на хоризонта.
Стресни се, момиче, и разтърси муньото, който ти се води мъж. Ако искаш да запазиш брака си, де.
Cherchez la femme, както се казва. Но внимавай, че ако започнеш да търсиш, може и да намериш. Помисли първо какво искаш и дали наистина го искаш.
Пък, а дано да греша...
Нали, показателно е типа за мислене при някои мъже след появата на децата
.
