Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
-
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
-
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
-
Има ли причина да избягвате пикантна храна по време на бременност?
-
Кои са препоръчителните места и лекари за проследяване на бременност в България?
Желая ви лека бременност,изпълнена само с хубави емоции,татковците да ви глезят,безпроблемно раждане след това и бързо възстановяване.Нека догодина всички гушкате здрави бебоци.
Искам да ви пожелая лека и безпроблемна бременност и точно след 9 месеца да държите в ръцете си вашите бебоци
Предстоят Ви 9месеца изпълнени с много трепети,вълнения и тревоги,насладете им се те са неповторими.Тук ги споделяите и си помагаите със съвети и кураж!Мъничко ви завиждам за това което ви предстои
за броенето на дните до консултациите,за вълнението което ще изпитвате докато гледате колко е пораснало малкото ви съкровище!Трепетното очакване на първите ритничета!Децата са Дар!Пазете се и посрешнете вашия с усмивки и много любов.Пожелавам ви лека.много спокоина и безпроблемн бременност,а накрая да гушкате живи здрави и пухкави бебенца!

!
Оле..колко невероятно.. 
черти!Честита радост
! Погал по коремчетата и целувки!