Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
-
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
-
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
-
Има ли причина да избягвате пикантна храна по време на бременност?
-
Кои са препоръчителните места и лекари за проследяване на бременност в България?
живот и здраве дано да е до края!
Ето, че си имам дружка
сигурно звуча много необразовано, не е така просто наистина е супер ново нещо и съм супер внимателна..
Гинеколога ти пак ще ти обясни всичко, а ти си питай за всичко дори да ти изглежда глупаво- това му е работата
желая ви спокойна бременност и здрави и сладки бебоци на финала
.... такова нещо не ми се беше случвало
Направих си един бърз калкулатор тук, в сайта, и по всичко личи, че ще си имаме априлски бебок, живот и здраве
Все още не можем да се освестим с таткото, а аз лично не смея и да се зарадвам, като съм чувала как се оказва после при преглед, че сакчето може да е кухо и да няма плод... В тази връзка ми се иска да ви попитам колко време да изчакам до прегледа при гинеколог, за да може да се види най-сигурно къде се развива бременността и наред ли е всичко? Защото доколкото знам г.с. се изчисляват от датата на последната менструация, която при мен беше на 25 юни т.е. трябва да съм 4-5 г.с. Така ли е или аз съм в грешка?
все още си пишем с него.. но трябва да се насоча занякъде, платено или неплатено.. просто да са компетентни.