

Да е жива и здрава и винаги усмихната!
Безгрижно детство й желая! 
Страхотни съвети Вили и Наде!Благодарим ви!И аз чакам малкото Зайче Байче с нетърпение(много ми хареса и си го откраднах
Леко раждане ,Вили!
и на Изабела!Много да радва мама и тати и има страхотно детство!
От сърце желая много здраве и хубави моменти на всички! 






".Или пък като ми кажат:"Еми,щом е станало бебето,няма как!"А малката е толкова желана,планирана,но какво да обяснявам?

. Ще го оставя известно време на мира и след някой и друг месец пак ще пробваме с махането на памперса. Да не насилваме нещата.
. Колкото по-малко внимание му обръщам в такива моменти, толкова по-бързо се отказва от бойните си намерения. Понякога даже идва да ми каже, че ще набие кака си и аз му обяснявам с думи, че не трябва. Колкото повече му говоря, толкова повече му влияе и се отказва да бие. Но ако му се скарам, той ми се смее, та затова гледам да не се карам много, много. Препоръчани теми