Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 435
Момичета,след като 15-ти е в събота,кога се очаква да пуснат парите за безработни?На 14 ли на 17 в понеделник?
Трудна работа да ти кажа. Дано да е на 14, но по принцип ако ги дадат тогава в НОИ ще бъде отразено чак на 13, а до тогава ще стискаме палци и ще се надяваме, защото като гледам пенсиите закъсняха оставили са ги за 10 число... да не стане така и с парите за безработни  Thinking
Виж целия пост
# 436
Момичета,след като 15-ти е в събота,кога се очаква да пуснат парите за безработни?На 14 ли на 17 в понеделник?
Трудна работа да ти кажа. Дано да е на 14, но по принцип ако ги дадат тогава в НОИ ще бъде отразено чак на 13, а до тогава ще стискаме палци и ще се надяваме, защото като гледам пенсиите закъсняха оставили са ги за 10 число... да не стане така и с парите за безработни  Thinking

Според мен на 17.09., за съжаление....
Виж целия пост
# 437
Имам ПИК от НОИ,но нищо не ми се отразява.Вие къде гледате?


Виж целия пост
# 438
Националният осигурителен институт съобщава, че във връзка с предстоящите празнични и почивни дни (от 6 до 9 септември 2012 г.), изплащането на пенсиите през месец септември ще започне на 10.09.2012 г. (понеделник) и ще продължи до 20.09.2012 г. (четвъртък). Пенсионерите ще могат да получат пенсиите си в този период съобразно утвърдения график, обявен във всяка пощенска станция.

Изплащането на пенсиите в посочения период е съобразено с разпоредбата на чл. 52, ал. 1 от Наредбата за пенсиите и осигурителния стаж, където е записано, че пенсиите се изплащат между 7-мо и 20-то число на месеца, за който се отнасят. Когато 7-мо число е неработен ден, изплащането започва в началото на първия работен ден след тази дата.
Изплащането на пенсиите по банков път ще започне също на 10-ти септември.


Щом банковите преводи ще започнат след 10-ти не би следвало да има забавяне на парите за безработни Thinking
Виж целия пост
# 439
Имам ПИК от НОИ,но нищо не ми се отразява.Вие къде гледате?




https://applications2.nssi.bg/unemplpayment/ReportPOBForEGN1_br.asp Ето тук!!!
Виж целия пост
# 440
Имам ПИК от НОИ,но нищо не ми се отразява.Вие къде гледате?




https://applications2.nssi.bg/unemplpayment/ReportPOBForEGN1_br.asp Ето тук!!!

Изписва ми Няма данни за лицето по избраната справка
Виж целия пост
# 441
Имам ПИК от НОИ,но нищо не ми се отразява.Вие къде гледате?




https://applications2.nssi.bg/unemplpayment/ReportPOBForEGN1_br.asp Ето тук!!!



Изписва ми Няма данни за лицето по избраната справка

  Rolling Eyes  Shocked А ти за пръв път ли ще получаваш?

А в тази справка https://applications2.nssi.bg/unemplregistration/ имаш ли потвърждение?
Виж целия пост
# 442
Имам потвърждение-ОТПУСКАМ.Миналия месец за пръв път получих пари.
klodia -писах ти ЛС.
Виж целия пост
# 443
Кристал видях  Hug
Виж целия пост
# 444
Имам ПИК от НОИ,но нищо не ми се отразява.Вие къде гледате?
http://www.schetovodstvo.info/spravki.htm - тук има линкове за всички видове справки.
Виж целия пост
# 445
най сигурно е за 17 понеделник кристал
Виж целия пост
# 446
Имам ПИК от НОИ,но нищо не ми се отразява.Вие къде гледате?
http://www.schetovodstvo.info/spravki.htm - тук има линкове за всички видове справки.

точно там трябва да гледаш но аз от април съм на борсата и получавам обещетение но и до ден днешен пи че липсват данни за направени плащания а получавам пари всеки месец
Виж целия пост
# 447
Имам потвърждение-ОТПУСКАМ.Миналия месец за пръв път получих пари.
klodia -писах ти ЛС.


Колко дни след това "отпускам" се получават болничните?
Виж целия пост
# 448
Имам потвърждение-ОТПУСКАМ.Миналия месец за пръв път получих пари.
klodia -писах ти ЛС.


Колко дни след това "отпускам" се получават болничните?

Прегледах данни от стари мои плащания на болнични...
Да кажем, че на 09,09 съм излязла за 1 месец си излязла в болничен първото плащане е извършено чак на 27,10 , считай колко време съм чакала да получа парите за болничния за септември, и на 3,11 остатъка за октомври...  Ако ти е първи болничен и никога не си ползвала такъв се бавят повече отколкото ако си регистрирана вече веднъж при тях
Виж целия пост
# 449
Момичета,след като 15-ти е в събота,кога се очаква да пуснат парите за безработни?На 14 ли на 17 в понеделник?
Трудна работа да ти кажа. Дано да е на 14, но по принцип ако ги дадат тогава в НОИ ще бъде отразено чак на 13, а до тогава ще стискаме палци и ще се надяваме, защото като гледам пенсиите закъсняха оставили са ги за 10 число... да не стане така и с парите за безработни  Thinking
В петък трябва да е.  Tired Щом 15 е събота трябва да е на предния ден. А за пенсиите е друго, трябваше твърде рано да ги преведат иначе. И нали миналата седмица се водеше "празнична".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия