Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 270
Току що говорих с общинска Банка Варна-към момента няма наредени преводи.
                                                                                                                                                           Аха,те и предния месец така ми казаха и на мен по телефона,но след два часа бяха преведени детските,така че аз въобще не им вярвам на Общинска банка,или по точно на служителките.
Виж целия пост
# 271
в София-НЯМА.Проверено преди десетина минути Embarassed
Виж целия пост
# 272
Днес няма да е, не се надявайте. След понеделник ще имаме парички. Все пак не наближават празници, за да са точни на датата.
Виж целия пост
# 273
Днес няма да е, не се надявайте. След понеделник ще имаме парички. Все пак не наближават празници, за да са точни на датата.
Освен това, в този отпускарски месец, в държавните администрации ИМА НЕзаменими хора, които като излезнат в отпуск, няма кой да ги замести. Работила съм на такова място и знам със сигурнст-бавиха ми един болничен 2 месеца, защото ТРЗ-то беше в отпуска и листът стоеше на бюрото и и просто нямаше кой да го занесе до НОИ ooooh! Сега чакаме едно плащане от  една местна администрация, чийто шеф почива на морето или копа на село и няма кой да разпише нареждането на парите #Cussing out
Съжалявам! Знам,че безпаричието изнервя хората! Не съм искала да отчайвам никого с този пост, а просто да обясня нещата от личен опит! До края на месеца има цееееели 2 седмици Confused
Виж целия пост
# 274
Този месец 18 и 19 се падат през уикенда. Дано нашите хора да успеят да ги преведат преди това - така би трябвало да е.

от 14 страница сте почнали
това са 5 страници
няма ли да се спрете с предположения и излишен спам
 ooooh!
Виж целия пост
# 275
 Казва се подсещане, но уви. Имаше и доста, коита казаха едва ли.
Виж целия пост
# 276
Току що говорих с общинска Банка Варна-към момента няма наредени преводи.
                                                                                                                                                           Аха,те и предния месец така ми казаха и на мен по телефона,но след два часа бяха преведени детските,така че аз въобще не им вярвам на Общинска банка,или по точно на служителките.

Еми...като гледам нищо до този момент значи все пак не са ме излъгали!
Виж целия пост
# 277
София, Пощенска банка - НЯМА.
Виж целия пост
# 278
Казва се подсещане, но уви. Имаше и доста, коита казаха едва ли.

Кво подсещане?! Кого подсещате с писаниците в някакъв форум  ooooh! Стане- не стане 13-15-то число, се започва едно безсмислено повдигане на тази тема...
Виж целия пост
# 279
Днес ще има детски.Инфото е от Пощенска банка Ловеч.Пуснати са в банката,но след 11 часа ще може да се теглят. Peace
Виж целия пост
# 280
дано да има за всички  днес благодаря за радостната новина кристал
Виж целия пост
# 281
nqkoi za haskovo nz li dali 6te ima pari4ki dnes te 6toto sa mn
Виж целия пост
# 282
Днес ще има детски.Инфото е от Пощенска банка Ловеч.Пуснати са в банката,но след 11 часа ще може да се теглят. Peace

Дано и в София в Пощенска банка ги има! Praynig
И аз благодаря за хубавата новина - понеделник сутрин! Hug

Хубав ден, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 283
Инфо за Сливен: Сега звънях и ми казаха, че днес ще има детски! Heart Eyes
Дано да ги пуснах на всички!
Виж целия пост
# 284
За София сега звънях в СП. и ми казаха, че парите са одобрени, остава само да се разхвърлят по картите. Ако не днес утре със сигурност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия