Тренировки в домашни условия: Тема 23

  • 35 227
  • 736
# 450
Отчитам се и аз със седемнадесетминутното кардио от блендъра и тренировката с въже пак на блендъра.
Отивам да си нанеса яденето да видим колко калории съм погълнала днес  Crazy
Виж целия пост
# 451
Преди малко приключих с Зузка. Пак попаднах на гадна тренировка. Sick Ей,толкова да мразя бърпита,а избрах такава,в която правих по 4 пуш ап бърпита на всяка минута. ooooh! Събраха ми се общо 80 Crazy. Утре няма да мога да си мръдна ръцете. Изцежда ме тази жена Crossing Arms. Да питам нещо-някой знае ли с какви тренировки е направила такова тяло? Едва ли е само с тези кратки тренировки newsm78
Виж целия пост
# 452
Преди малко приключих с Зузка. Пак попаднах на гадна тренировка. Sick Ей,толкова да мразя бърпита,а избрах такава,в която правих по 4 пуш ап бърпита на всяка минута. ooooh! Събраха ми се общо 80 Crazy. Утре няма да мога да си мръдна ръцете. Изцежда ме тази жена Crossing Arms. Да питам нещо-някой знае ли с какви тренировки е направила такова тяло? Едва ли е само с тези кратки тренировки newsm78

То не са само тренировки. Трябва да яде доста добра храна + протеини, шейкове и т.н. То ако бяха само тренировките.. лесна работа Grinning
Виж целия пост
# 453
Значии и аз да се отчета ако може така да се нарече Grinning но малко ми се объркаха тренировките тази седмица ии днес трябваше уж да ми е силова обаче прочетох една статия за претренирането на Любо и един от коментарите му беше, че било достатъчно да се тренира една мускулна група веднъж седмично и понеже моята силова тренировка е цялостна за това ще ги намаля на два пъти седмично Simple Smile
Та днес взех да правя програма на майка ми - какви тренировки да прави и мислих силова тренировка и после реших, че трябва да я пробвам да видя как е та днес това съм правила:
biceps curls - в седнало положение едната ръка е под прав ъгъл другата работи после се сменя 3х4 на ръка (12 общо)
кофички - 12бр
стандартно клякане - 12бр
в клекнало положение bicep curles - 12бр на едната ръка и после на другата
tricep push up - 12бр
напред напад после настрани и после назад - 6 завъртания на крак (както е в 10 минутката на Боб за дупе)
bicep curl - в изправено положение и двете ръце едновременно - 12бр
tricep extention - 12 на ръка
клякане с тежест - 12 бр
това са упражненията като се направи 1 мин почивка след това същото само че по 10 повторения после пак 1 мин почивка и пак по 8 повторения.
И мисля, че добра тренировка се получи като за мамето Grinning на мен ми беше лека от към крака, но от към бицепс и трицепс мисля, че е доста добре - така по същи начин съм и измислила за рамене гръб и гърди, но така ще са разделени Simple Smile
Кажете мнение за моята измишльотина Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Преди малко приключих с Зузка. Пак попаднах на гадна тренировка. Sick Ей,толкова да мразя бърпита,а избрах такава,в която правих по 4 пуш ап бърпита на всяка минута. ooooh! Събраха ми се общо 80 Crazy. Утре няма да мога да си мръдна ръцете. Изцежда ме тази жена Crossing Arms. Да питам нещо-някой знае ли с какви тренировки е направила такова тяло? Едва ли е само с тези кратки тренировки newsm78

Преди да правиш дадена тренировка ,първо я прегледай ,че има
тренировки ,на които прави бърпита на всяка минута или след всяко упражнение  Peace
А тренировките на бодирок пак със Зузка са много ,много добри също  Peace
Например от тази тренировка имах мускулна треска на краката и дупето  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=pCOjWKcKcUU
Важно е с какво се храниш  Peace
Аз лично не пия и не съм пила никакви протеинови шейкове ,но
мога да кажа ,че ако продължа да тренирам както до сега
ще имам тяло като нея  Peace
Най-важно от всичко е постоянството  Peace
Постоянна ли си можеш да постигнеш всичко  Peace
Има и още нещо ,това тяло ,което има тя е правено с години тренировки и
постоянство  Peace
Така ,че тяло като нейното можеш да постигнеш с мнооого тренировки и постоянство  Peace
Виж целия пост
# 455
За храненето съм наясно. Знам ,че хубавото тяло  е комбинация от тренировки и добра храна(в някои случаи и добвки Wink ). По-скоро питах дали е правила винаги и само такъв тип кратки, но много интензивни тренировки Peace
П.С. Мавина-мерси за линка. Утре  ще се пробва.
Виж целия пост
# 456
Тази вечер една 12 минутка за начинаещи, с добавени от мен упражнения за крака и дупе + 8 минутното кардио.
Много странно,но сега са ми схванати раменете, все едно съм изстинала  newsm78
Другото, което искам да споделя. Някой тук писа, че при трениране е добре първо да са силовите тренировки, после кардиото.
Днес направих точно така. Честно казано едва успях да направя 8-те минути. Доста се изморих и задъхах. А вчера правих първо кардио, после силова и ми беше супер. Измалях, но едно такова много приятно, после си усещах краката натежали. А днес просто се изморих, каталясах.
Така че пак питам. Как е правилно да се тренира?
И конкретно за мен - какви тренировки да правя и как да ги разпределям по дни? Нямам нужда от отслабване, а от стягане и релеф.
И за съжаление трябва да щадя кръста, а искам да оформя корем  Confused
Виж целия пост
# 457
Скарлет по принцип е добре кардиото да се прави след силовата, но лично аз никога не го правя след, а винаги преди. Правя винаги ХИИТ кардио и просто след силова няма шанс да го издържа. Резултатите си ги има и така, така че си продължавам както ми е удобно на мен.  Peace
Между другото има доста написано в нета по въпроса и излиза, че не е толкова грешно, особено за такива като мен, които не целят покачване на мускулна маса. Peace
Виж целия пост
# 458
Явно и аз ще правя така.
Всъщност питанката ми беше дали при всяка тренировка се прави комбинацията кардио + силова. Или се редува: един ден кардио, един ден силова?
Виж целия пост
# 459
Добро утро! Simple Smile

Пия кафето и се мятам на смъртоносната HIIT.
Скарлет, не е задължително в един ден да има и силова и кардио.Разпределяш си примерно 2 дни силова и 3 дни кардио/ако тренираш 5 дни в седмицата/.Но не всеки ден и двете.Добре е да се прави кратко  кардио след силова, защото след силова запасите от гликоген са изчерпани и тогава се горят много активно мазнини.Кардиото преди силова също не е грешка, но това пречи на трупането на мускулна маса и сила.Т.е. тогава тялото не гори толкова активно мазнини, а черпи и от мускулите.А релеф се получава с изчистени мазнини и качване на мускуилна  маса.Поне така знам от многото прочетено.Разрови се и ще намериш много отговори на този въпрос.Важно е човек да прави нещата правилно Peace
Това,че не са ти останали сили е вероятно защото не си достатъчно издържлива още или си си подбрала по-тежки за възможностите ти тренировки.ХИИТ тренировка по-добре прави или в отделни дни от силовите, или сутрин ХИИт ,следобед  силова.Но след силова си избери по-леко кардио.Поначало ХИИТ тренировките са доста натоварващи и на много места предупреждават ,че хората които все още не са придобили издържливост да бъдат по-внимателни.
Снощи гледах бегачките на олимпиадата-ей страшни тела,особено чернокожите.И така бягат, направо ми събраха очите.Но казаха,че чернокожите били по-издържливи, защото имали повече еретроцити в кръвта,което позволявало за по-добро усвояване на кислорода.
Отплеснах се...
Виж целия пост
# 460
Добро утро.
Снощи си беше добра вечер и сега съм доста изморена, но съм си обещала тренировка на гладно, пък каквото ще да става  Laughing после ще хапна и ще си доспивам.
Сега пийвам кафето и междувременно се чудя коя тренировка да направя...дали да не последвам и аз примера на MALVINA  Thinking Направо не знам как ще я издържа, още съм малко на градус, но пък може да пробвам  Laughing
Виж целия пост
# 461
Тази вечер една 12 минутка за начинаещи, с добавени от мен упражнения за крака и дупе + 8 минутното кардио.
Много странно,но сега са ми схванати раменете, все едно съм изстинала  newsm78
Другото, което искам да споделя. Някой тук писа, че при трениране е добре първо да са силовите тренировки, после кардиото.
Днес направих точно така. Честно казано едва успях да направя 8-те минути. Доста се изморих и задъхах. А вчера правих първо кардио, после силова и ми беше супер. Измалях, но едно такова много приятно, после си усещах краката натежали. А днес просто се изморих, каталясах.
Така че пак питам. Как е правилно да се тренира?
И конкретно за мен - какви тренировки да правя и как да ги разпределям по дни? Нямам нужда от отслабване, а от стягане и релеф.
И за съжаление трябва да щадя кръста, а искам да оформя корем  Confused

Нещо напоследък нямам време да ви изчета и не съм в час кой какво пита, което ме ядосва.. но пък момичетата си отговарят толкова правилно, че няма смисъл да се включвам просто  Wink

Иначе, кардиото се прави след силова, ако са в един и същи ден. Но можеш да ги разделиш в отделни дни,т.е. да си правиш кардиото сутрин на гладно, а силовата в друг ден, поне 2 часа след хранене. Аз така правя и се чувствам много добре  Hug
Виж целия пост
# 462
Тъкмо свърших поредната тренировка от Insanity  Simple Smile Много ми харесват и много ме кефят тези от видеото, имат супер тела, мускулести  Heart Eyes
Сега ще си изпия протеиновия шейк Simple Smile

Kath, много си хубава на тази снимка  Hug
Виж целия пост
# 463
Кори, много мило  Heart Eyes

Дами, това беше въпросното убиец-кардио, нали? --> http://www.fitnessblender.com/v/exercise-detail/Fitness-Blender- … -HIIT-Workout/ac/
Защото аз него направих  Thinking и определено ме уби  Laughing
Тичам към банята  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 464
Дето бяхте коментирали за пъшкането Зузка пъшка повече според мен Mr. Green Направи ми впечатление още в началото, но аз съм си вкъщи, така че нямам проблеми.
Иначе да ви кажа хич не стана моята работа да тренирам докато сме на почивката. Пробвах първата вечер с тихата аеробика на Руми, изкарах към 20 минути и можех още, но детето скочи да прави като мен (а стаята беше ужасно тясна и беше направо невъзможно), мъжа ми почна да ме пита колко време ще го правя това и аз спрях по някое време... Другите дни не направих и опит. И така, върнахме се тази седмица, вчера си направих от brazil butt lift - sculpt и много добре ми се отрази. Направи ми впечатление, че досега не ми е било толкова лесно да ги правя някои от упражненията, явно почивката добре се е отразила все пак. Е, днес имам малко мусуклна треска на ръцете.
Иначе реших да се пробвам с insanity, разпечатах си програмата и от понеделник мисля да започна Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия