Тренировки в домашни условия: Тема 23

  • 35 227
  • 736
# 720
Моми4ета, напоследък като ми е много отпаднало и скапано, ска4ам с въжето, много ме освежава, веднага ми просветва, пробвайте. Аз да ви кажа 4естно, запо4на да се страхувам да пропусна тренировка, за да не си разваля резултатите.  Малее, в дните, в които по4ивам не ме свърта и гледам да се разбия от 4истене, например, още пове4е както новата ми работа е толкова стати4на  Crazy
Виж целия пост
# 721
Аз се отчитам с Your Best Butt Kra. Изпоти ме, ама не ми хареса  Laughing Утре друго.
А тортата е страхотна!   bouquet
Виж целия пост
# 722
Мерси моми4ета, ду6ици такива. Явно не й виждате милионите кусури на тортата. Ей така става винаги като трябва да правя за децата торти, все нещо се обърква. Поне Йована си я хареса, това е най- важно.
От няколко дни се опитвам да придърпам мъжа ми с мен навън. Такова 4удесно баскетболно игрище с изкуствена трева за общо ползване, оградено от всякъде имаме то4но пред блока, решила съм да му спретна такива ХИИТ тренировки на мъжа ми, ама все си намира оправдания  Tired
Виж целия пост
# 723
Момичета много съм щастлива и горда!Току що отварям експлорера и на заглавната ми страница на Yahoo виждам нашето златно момиче Станка на почетната стълбица  smile3501
Браво на това момиче, което донесе първия медал за България!Няма нужда да е тъжна, заради среброто.Това е подвиг!
Извинете развълнувана съм  Party

По темата пак обръч само.Офицялно почивен ден.
Виж целия пост
# 724
Тази вечер, след разходката на кучето се усетих позагряла и реших да се възползвам. Та направих http://www.youtube.com/watch?v=oUychjqfO8I&feature=relmfu, довърших с табата с планкове и 10 минути обръч.
Но май повече планкове няма да правя, колкото и да са идеални за стягане на колема. Не знам, може би аз ги правя грешно, но адски ми натовариха кръста и сега ме боли мястото на операцията  newsm78 (4-ти и 5-ти лумбални прешлени)
Не че преди малко не "с*ах на метеното" де, дето има една такава приказка...........усетих глад и по нощите изядох две големи праскови.  Confused
Виж целия пост
# 725
Аз отчитам обръч и малко йога от апликейшъна на телефона ми...
Момичета аз като ходя на фитнес по-често отколкото тренирам в домашни условия ще си ме приютите ли  при вас или съм за друга тема?  Embarassed
Ще ми се да не да не ви чета само....
Виж целия пост
# 726
Edira, и ти ще влезеш в домашните тренировки рано или късно  Grinning Peace

Аз се отчитам с Били Бланкс - Tae bo Get Ripped 8 min, но със загрявката и разтягането общо е 17мин.
Виж целия пост
# 727
Момичета, вижте къде тичах тази сутрин:

 - 20 мин крос + 6 мин и 40 HIIT, с интервали 30/10.
Виж целия пост
# 728
Kath, там определено е много готино за тренировки. По-миналата година работих в Приморско в един хотел. Ама тогава не ми беше  до тренировки Grinning
Виж целия пост
# 729
Благодаря, tqna!   bouquet
Запазих си линка. В понеделник ще го направя.
Видях, че и Мерито е сложила линк към някакво разтягане, което прави. Та и нейното запаметих.  Grinning

Тази сутрин правих Руми - упражнения за паласки и целулит.
Виж целия пост
# 730
Ама вече като реша да почивам няма да отварям темата... то ми става гузно като ви изчета вие как се смачквате, а аз седя на дивана и мързелувам. Rolling Eyes
И все пак сутринта нищо няма да правя; довечера сме на редовните стълби.
Почвам вечер да усещам една много особена умора, чак ми се гади, а не мога да спя... страх ме е да не претренирам (не съм почивала от около 2 седмици с по 2 тренировки на ден), страх ме е и да не си загубя постигнатото... Не че много съм постигнала де... или пък да се скъсвам от трениране... незнам! Реших днес сутринта да излъскам къщата и да ходя на шопинг в мола Mr. Green
Виж целия пост
# 731
Kath ,какво яко изглежда ,супер е Simple Smile

Аз тая сутрин се отчитам с Шон -  Insanity - Plyometric Cardio Circuit Не ми се ставаше пак в 7 часа в събота,ама отивам да видя баба на село и трябваше да се отчета .Сега отивам малко там сред природата,релакс, до утре   Mr. Green
Radost Nezemna - не мисля,че ще си загубиш постигнатото ,то ако наистина претренираш,ефективността може да ти спада. Според мен тренировките трябва да те тонизират ,а не да изпиват силите ти.  Hug

Хайде момичета.Хубави почивки дни   bouquet
Виж целия пост
# 732
Аз се отчитам с табата - спринт(може и планински катерач да се казва ама аз така го знам) + бърпи - малиии тоя спринт не знам какво ми направи на краката ама на последните рундове не можех просто...и също така направих йогата на Боб ама не цялата - личи си, че не съм я правила от доста време....но ще свикна - другия път по-добре Simple Smile
И да кажа, че новата тема е готова само чакам да цъкнем 50-тата страничка Simple Smile
Виж целия пост
# 733
Момичета, вижте къде тичах тази сутрин:

 - 20 мин крос + 6 мин и 40 HIIT, с интервали 30/10.
Ако до нас има такова място за бягане ,никога няма да ми мине мерака за бягане  Peace
Прекрасно е  Peace
Виж целия пост
# 734
Добър ден и от мен! Simple Smile
И на мен ми е ужасно тегаво, когато правя почивка, особено пък 2 дни последователно.И хем първата почивка си беше по график, а за втората имах здравословна причина  и въпреки това ми беше адски гузно.
И по този повод тази сутрин, само след 1 кафе направих следното:
http://www.fitnessblender.com/v/exercise-detail/5x5x5-Pulse-Work … -Body-Workout/al/
Мислех, че няма да ми се опъне тази тренировка, обаче не беше точно така.На моменти я правех пряко сили.Препоръчвам я за ръце.Аз я правих с 3кг гири.
След нея направих 24мин .ХИИТ -убиец.След него 4мин.табата с онова упражнение за дупе, което Инчето скоро писа че е правила./не знам как се казва/Съчетано с упражнение за корем-от седеж,краката свити в коленете и повдигнати.И от тази позиция усукване на тялото в двете посоки.По едно време имах чувстото,че ми се е запалило дупето така ми пареха мускулите от първото упражнение Joy
След това си направих 10-на минути стречинг.
И накрая и аз да се поФаля,че имам минус 2см от бедрата.В средната си част вече са 54см, а най-горе почти към сгъвката са 57см.А бяха 56/57см и 59/60см.И това при положение ,че съм в МЦ когато обикновено съм надута. PartyНа кантара нямам минус, но по-важни са мерките,нали ?! Wink
Инче, разбирам те Simple Smile След една такава табата, със същите тези спринтове или както там се казват, 2 дни имах чувстото че муслулите ми горят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия