1АЕГ-ИНФОРМАЦИЯ

  • 197 024
  • 1 605
# 1 200
А аз се интересувам за девети.
Виж целия пост
# 1 201
Втора смяна са първия срок всички с изключение на част от осмите класове Laughing
Виж целия пост
# 1 202
Втора смяна са първия срок всички с изключение на част от осмите класове Laughing
Мерси!
Виж целия пост
# 1 203
Благодаря!
Ужас, съвпадат им смените с малката. Не ми се мисли какво ще е у дома преди обед. ooooh!
Виж целия пост
# 1 204
Дъщеря ми е 8в с класен Мартин Дамянов. Не го намирам в списъка с учителите, бихте ли ми казали по какво е учител? После видях съобщението за класните ръководители по класове, сега ако пак питам нещо, дето го има на сайта... ooooh!
Мартин Дамянов е нов учител,затова не го намирате. Миналата година втория срок започна да преподава английски на 8в, замести Ганева. Страхотен учител е въпреки, че е много млад. Децата го харесаха много, особено след Ганева.
Виж целия пост
# 1 205
ceci-krasi благодаря  bouquet В програмата на сайта за техния клас е на всякъде Цв.Ганева, а класен Мартин Дамянов. Това означава ли, че вместо нея ще е той? Нещо ми се вижда не ясно, защо са качили така програмата. Да разбирам ли, че Ганева вече не преподава?
Виж целия пост
# 1 206
ceci-krasi благодаря  bouquet В програмата на сайта за техния клас е на всякъде Цв.Ганева, а класен Мартин Дамянов. Това означава ли, че вместо нея ще е той? Нещо ми се вижда не ясно, защо са качили така програмата. Да разбирам ли, че Ганева вече не преподава?

Програмата е от миналата година.
Виж целия пост
# 1 207
При мен пък програмата вече не се отваря. Дали не я сменят? Някой беше писал, че това ще стане чак 2-3 седмици след началото на годината.
Днес е родителската среща за 8-ми клас. Нещо по-специално да очакваме ли? А кога ще взимат мерки на децата за униформите? Доколкото разбрах те стават готови чак втория срок.
Виж целия пост
# 1 208
При мен пък програмата вече не се отваря. Дали не я сменят? Някой беше писал, че това ще стане чак 2-3 седмици след началото на годината.
Днес е родителската среща за 8-ми клас. Нещо по-специално да очакваме ли? А кога ще взимат мерки на децата за униформите? Доколкото разбрах те стават готови чак втория срок.
Хич не давай зор за "униформите". Сакото и 4-та година седи в гардероба необличано.
Виж целия пост
# 1 209
Аз не давам зор въобще.  Laughing Явно не се носят, само се купуват. Тогава да не се притеснявам, че ще стане малка без време. Момчетата сега растат усилено, та се чудех как нещо, което става в 8 клас, ще става и следващите години.
В старото училище имаха униформи. Бяха задължителни два дни от седмицата и от 1-ви до 4-ти клас се спазваше стриктно. След пети клас никой не ги носи.
Виж целия пост
# 1 210
Гледам в учебния план часовото разписание...начало на първи час 8.00, при 7.30 до миналата година. Дали така ще остане?

Betty L.
Аз не съм против униформите, но това безформено кадифено сако ...и аз не бих го облякла.
Виж целия пост
# 1 211
Първи срок започват първа смяна от 8ч., заради началното училище. Втори срок първа смяна е от 7,30ч.
Виж целия пост
# 1 212
Първи срок започват първа смяна от 8ч., заради началното училище. Втори срок първа смяна е от 7,30ч.
Не мога да хвана връзката с началното у-ще, какво се променя през втория срок при тях?
Виж целия пост
# 1 213
Вероятно минават следобед и те.  Peace
Сега вече май е нова програмата.  Crazy Някакво мнение за Чунтова по математика? Все се надявах на Георгиев, че бях чула хубави отзиви.
Виж целия пост
# 1 214
Да сега вече програмата е актуалната.
Началния курс и част от осмите чласове започват първа смяна от 8,00ч. ,че да поспят още мъничко.Такива облаги не се полагат на гимназистите първа смяна-за тях втория срок е с начален час 7,30ч. Laughing
Ала-Бала Peace ,май сте с нова класна,само тя ми е непознато име.Вероятно е по предмета "Свят и личност".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия