В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 540
Нахлувам...  bouquet
Аз се завръщам към добрите стари класики,за последния месец и половина прочетох разказите на Хемингуей и неговия "Безкраен празник",минах през "Хляб по водите" на Шоу и сега съм захванала "Полет над кукувиче гнездо"...
Виж целия пост
# 541
Нахлувам...  bouquet
Аз се завръщам към добрите стари класики,за последния месец и половина прочетох разказите на Хемингуей и неговия "Безкраен празник",минах през "Хляб по водите" на Шоу и сега съм захванала "Полет над кукувиче гнездо"...

Хареса ли ти Хляб по водите?
Любопитно ми е да чуя и друго мнение, защото около мен никой не я е чел и не мога да коментирам...
Виж целия пост
# 542
"Хляб по водите" съм я чела отдавна и помня, че ми хареса. Друг е въпросът, че сега изобщо не се сещам за какво иде реч  hahaha. Ще взема пак да я прочета скоро.
Виж целия пост
# 543
 Аз четох  Хляб по водите в началото на тази  година.

 Нямам някакви силни спомени, но пред името на книгата в тефтера ми има знак ! .  Simple Smile

 Значи ми е харесала. Сега вече срещу прочетените книги слагам оценка. Например - 7/10, 10/10 и т.н.
Виж целия пост
# 544
На мен "Хляб по водите " също ми хареса . Peace
Виж целия пост
# 545
Снощи я приключих..
Не мога да намеря думи,с които да ви я опиша-500 стр ги унищожих за норматив,толкова увлекателна,толкова истинска,докосваща и развълнуваща,същевременно написана достъпно,без излишна помпозност в изказа...с 2 думи-прочетете я!
Виж целия пост
# 546
Аз четох  Хляб по водите в началото на тази  година.

 Нямам някакви силни спомени, но пред името на книгата в тефтера ми има знак ! .  Simple Smile

 Значи ми е харесала. Сега вече срещу прочетените книги слагам оценка. Например - 7/10, 10/10 и т.н.

Нели, вместо в тефтери да си отбелязваш, заповядай в в goodreads.com  Wink
Аз съм много доволна от този сайт и от ревютата там  Hug
Виж целия пост
# 547
mijjjka, сладуранке, ти си третата , която ме кани там в рамките на два дни.

 Направо ме навихте вече. Явно съм за там, щом ме викате така настоятелно. Нека да ми мине мързела, и ще се регистрирам. Едното момиче ми обясни какво трябва да направя и ми предложи помощта си. Ще я ползвам до дупка. Да не ми я е предлагала.  Whistling  Hug

 Аз късно снощи започнах Голямата тетрадка от Агота Кристоф. Четох до среднощ, толкова е увлекателна и се чете леко. Сега вече я прочетох цялата.

 Препоръчвам ви книгата. Оказа се, че има още две части. Но май не се намират. Авторката е унгарка, няма много инфо за нея в нета. Ще търся другите две заглавия в библиотеката и ще направя всичко, за да ги намеря.
 Откъси от книгата пусках в темата "Познай коя е книгата". Ако ви е интересно, погледнете там.

 Препоръчвам ви я и давам оценка 10/10.

 А името на авторката така прилича на това на Агата Кристи. /Агота Кристоф/.

 
Скрит текст:

Виж целия пост
# 548
mijjjka, сладуранке, ти си третата , която ме кани там в рамките на два дни.

 Направо ме навихте вече. Явно съм за там, щом ме викате така настоятелно. Нека да ми мине мързела, и ще се регистрирам. Едното момиче ми обясни какво трябва да направя и ми предложи помощта си. Ще я ползвам до дупка. Да не ми я е предлагала.  Whistling  Hug

 Аз късно снощи започнах Голямата тетрадка от Агота Кристоф. Четох до среднощ, толкова е увлекателна и се чете леко. Сега вече я прочетох цялата.

 Препоръчвам ви книгата. Оказа се, че има още две части. Но май не се намират. Авторката е унгарка, няма много инфо за нея в нета. Ще търся другите две заглавия в библиотеката и ще направя всичко, за да ги намеря.
 Откъси от книгата пусках в темата "Познай коя е книгата". Ако ви е интересно, погледнете там.

 Препоръчвам ви я и давам оценка 10/10.

 А името на авторката така прилича на това на Агата Кристи. /Агота Кристоф/.

 
Скрит текст:

Нели,направих цял списък с книгите ,които предлагаш(забелязала съм ,че имаме сходни вкусове Wink) Само не знам къде ще ги търся. Whistling
Виж целия пост
# 549
Непоносима ми беше "Хляб по водите". Едвам се насилих да я дочета да края. Само познати неща за американското общество от книги и филми; тази книга ми беше излишна. Нищо не ме впчетатли нито в историята, нито в стила... Разбира се бих се радвала да разбера какво по-конкретно е допаднало на други - може аз да дъм го пропуснала, все пак е призната книга и автор...?! Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Снощи я приключих..
Не мога да намеря думи,с които да ви я опиша-500 стр ги унищожих за норматив,толкова увлекателна,толкова истинска,докосваща и развълнуваща,същевременно написана достъпно,без излишна помпозност в изказа...с 2 думи-прочетете я!

И аз харесах начина на разказване  Peace
И много ми допадна идеята, за това, какъв може да резултатът от иначе безкористното желание да помогнеш на някого...

Накара ме да се замисля, защото аз съм от тези хора, които се притичват винаги на помощ, с каквото мога да се включа. А понякога резултатът се оказва изключително разочароващ, най-вече за мен
Виж целия пост
# 551
 Знаеш, че винаги съм насреща, Нези.  Hug

 Ще ти ги пратя. Вчера пуснах заявка за една книга, която наскоро похвалих. И като ми се обадят от библиотеката, ще я пратя на мацката.
 
 На мен си ми помагала и не съм забравила. Аз помня като слон.  Hug Hug

 Имам желание да радвам тези, които се нуждаят от нещо. А пращането на книги е най-малкото, което бих могла да направя.
Виж целия пост
# 552
Нели, като се регистрираш в сайта ще очаквам да сФирнеш, за да се прибавим като приятели.  Grinning
 

 Hug
Виж целия пост
# 553
Може ли да разкажете накратко за този сайт  Embarassed
Виж целия пост
# 554
Започвам Къщата на седемте гряха от Мари Пау Домингес по препоръка на нели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия