В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 600
  Нези, благодаря ти за доверието!  Hug

 И се надявам да не останеш разочарована. Сигурно ще споделиш.
 Ако пък не ти харесат, нали имаме теми за размяна. Друг ще им се радва.  Simple Smile

 Много ми е хубаво с вас, момичета! Все едно, че ви познавам наживо.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 601
Момичета, аз исках да ви попитам дали някоя от вас от София си взима книжки от библиотека  Rolling Eyes Иска ми се да ми кажете някоя в западната част на София- Люлин, Красна поляна, Западен парк. Този район  Rolling Eyes
Има клон на Централна Софийска библиотека, 15 лв е таксата.
Намира се една спирка след Кооперативния пазар по пътя на тролей 7 и автобус 111, на гърба на 33то училище е.
Аз засега не взимам от там но се надявам скоро да се преместя.
Виж целия пост
# 602
Има клон на Централна Софийска библиотека, 15 лв е таксата.
Намира се една спирка след Кооперативния пазар по пътя на тролей 7 и автобус 111, на гърба на 33то училище е.
Аз засега не взимам от там но се надявам скоро да се преместя.

Много ти благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 603
Нези, благодаря ти за доверието!  Hug

 И се надявам да не останеш разочарована. Сигурно ще споделиш.
 Ако пък не ти харесат, нали имаме теми за размяна. Друг ще им се радва.  Simple Smile

 Много ми е хубаво с вас, момичета! Все едно, че ви познавам наживо.  Heart Eyes
Нели,ще споделя непременно,само да ги прочета . А относно това,че все едно се  познаваме наживо ,съм на същото мнение. Hug
Виж целия пост
# 604
Блеки, библиотеката в Красна поляна се намира в читалището. От тази година таксата е 10 лв., не е супер заредена, но винаги има какво да си хареса човек.
Виж целия пост
# 605
В момента съм преполовила "За разумната употреба на комплиментите" на Маккол Смит. Чудя се - ще се случи ли нещо или все ще драматизираме върху капки срещу колики. Сякаш автор е някоя бг-мама, а не застаряващ английски господин.
Виж целия пост
# 606
В момента съм преполовила "За разумната употреба на комплиментите" на Маккол Смит. Чудя се - ще се случи ли нещо или все ще драматизираме върху капки срещу колики. Сякаш автор е някоя бг-мама, а не застаряващ английски господин.
Joy
Ама ти се отдава да ''хвалиш''' книга. Laughing
Нели, много ме заинтригува, направо се изкушавам да помоля Киф да ми я препрати, но ще я потърся преди това. Peace
Виж целия пост
# 607
 bowuu

Да чета или да я пратя при другите преполовени?
Виж целия пост
# 608
  Джери, коя книга от моите искаш да четеш? Пиши  бързо и прати адрес. Hug Heart Eyes

 На Киф няма да пращам засега. Остава една, която чакам от библиотеката. Но в момента не е налична. Ще й я пратя като ми се обадят.
Виж целия пост
# 609
Нели, за Къщата на седемте гряха. Hug
Прескочих няколко поста без да искам. Ще я потърся първо да я купя и ще пиша.
Много, много ти благодаря за отзивчивостта, както и за страхотните предложения.(сега видях, че има още една, която ти е харесала) Simple Smile
Виж целия пост
# 610
"Изгубената дъщеря"

Прочетох на един дъх 100 стр. но наближава 2 ч. а ще ставам в 7... имам чувството, че мога да я изчета за една нощ... След Халед Хюсейни и Елиф Шафрак много се зарибих да чета такъв тип книги  Crazy
Виж целия пост
# 611
Нели, за Къщата на седемте гряха. Hug
Прескочих няколко поста без да искам. Ще я потърся първо да я купя и ще пиша.
Много, много ти благодаря за отзивчивостта, както и за страхотните предложения.(сега видях, че има още една, която ти е харесала) Simple Smile
Джери,поръчах и трите книги ,които е препоръчала Нели. Ако искаш като ги получа,ще ти пратя за прочит. Hug
Виж целия пост
# 612
"Изгубената дъщеря"

Прочетох на един дъх 100 стр. но наближава 2 ч. а ще ставам в 7... имам чувството, че мога да я изчета за една нощ... След Халед Хюсейни и Елиф Шафрак много се зарибих да чета такъв тип книги  Crazy

Малко е да кажа, че "Изгубената дъщеря" е УНИКАЛНА книга!!!  Peace
Чудно ми е, че май никой друг не е споделял в темата че я чете...
  Rolling Eyes


Вчера свърших "Харем" - 10/10!!!  Grinning

Мисля да сменя жанра с тази  Wink




Виж целия пост
# 613
Аз вчера подхванах "Музей на невинността" на Орхан Памук. Много увлекателна ми се вижда засега, но аз си имам слабост към автора  Laughing
Виж целия пост
# 614
Аз вчера подхванах "Музей на невинността" на Орхан Памук. Много увлекателна ми се вижда засега, но аз си имам слабост към автора  Laughing

Това е една от малкото книги, които откровено ме измъчи и дори я оставих. Сега я подарявам, на когото я пожелае...Добутах я до към 400-ната страница и повече не ми се губеше време, а и рискувах да умра от скука  Laughing
Но това е мое мнение  Peace Дано на теб да ти хареса и ще се радвам да споделиш своето мнение за нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия