Бельото отвън

  • 44 882
  • 869
# 540
ССФ е пич, бе, лесно се не плаши. Само бяло дупе не е достатъчно, трябва да е комбинирано с целулит, косми и бурканче лютеница.
Виж целия пост
# 541
А и кво друго беше- чесън на плажа?  Thinking Laughing
Виж целия пост
# 542
Може и сланина. И по телото, и за хапване. И колкото повече, толкова повече.
Също напукани пети и изобщо липса на педикюр.
Виж целия пост
# 543
След няколко дни, ще разположа хубаво телесата си на плажа, заедно с целулита, напуканите пети....мисля да взема една връзка чесан и да закача на чадъра, че да гоня зли духове и ССФ с лоши погледи.)
Ще се разпищоля и по гола гръд....и ефекта ще е уаууу....)  Joy
Виж целия пост
# 544
Само да не пропуснеш на вечерните разходки да покажеш солидна презрамка на сютюен за 2! лв.!!!  Naughty
Виж целия пост
# 545
Само да не пропуснеш на вечерните разходки да покажеш солидна презрамка на сютюен за 2! лв.!!!  Naughty

уффф, абе от тези за по 2лв  все нямат като за мен....((( яко съм прецакана
Виж целия пост
# 546
А,Мирама,съмнявам се да има търсения ефект.Ти си симпатяга.
Виж целия пост
# 547
А,Мирама,съмнявам се да има търсения ефект.Ти си симпатяга.

абе чакай, че забравих и стриите.....)))))
Виж целия пост
# 548
имам право на напукани пети!  Oha!
Виж целия пост
# 549
А,Мирама,съмнявам се да има търсения ефект.Ти си симпатяга.

абе чакай, че забравих и стриите.....)))))

A,човещинка
Скрит текст:
днес тъкмо се информирах за един продукт,който много ми го прехвалиха,че заличава стрии
Виж целия пост
# 550
И си пуснете дечицата да щъкат голички. ССФ и от туй се възмущава.
Виж целия пост
# 551
Значи да ви кажа чета тук, чета там. И разбрах - как да убия ССФ.
Взимам една униформа (ама това от петъчните униформи на стр. 6 в съответната тема), турям един сутиен в контрастен цвят и като се появи ССФ директно вадя презрамката. Даже не е нужно да се разголвам. ССФ пада без шанс за свестяване.



Или отиваш на плаж с висока концентрация на ССФ и си паркираш бялото дупе в тяхна близост.


виж, това го правя всяка година! и ми е кеф като видя някоя дама как се просва на пясъка в несвяст...
Виж целия пост
# 552
Да си запалите и цигарка, ей! Той вятърът си знае винаги да духа към ССФ. За гасенето в пясъка си знаете, няма да подсещам.
Виж целия пост
# 553
Да си запалите и цигарка, ей! Той вятърът си знае винаги да духа към ССФ. За гасенето в пясъка си знаете, няма да подсещам.
А за люпенето на семки?  Mr. Green
Виж целия пост
# 554
Пфу! Язък! Не пуша, а и ПоловинЪт вече не пуши! Пфу!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия