Бельото отвън

  • 44 875
  • 869
# 615
Чакайте докато  сме само приятелки тук,  да ви пусна и аз нещо добро, подбрала съм специално да не е съвсем "гол", тоест обръснат, за тея които не харесват Wink
Виж целия пост
# 616
Давай Веси, хайде, бъди дръзка и го направи  Hug

Няма да мога, опитах но ме поглежда, ще стане много неудобно ако види че снимам  Laughing.. При съседи е тук този, ще си помислят какво ли не, каквито са клюкари...
Както и да е, много сте сладки , чета ви тук
аз харесвам също хубави дупета, било мъжки или женски.Хубавото си е хубаво.Дупето с жартерите горе си е само за пляскане и...

Виж целия пост
# 617
Ми да ползват ... танга, като не носят прашки.

Може ли малко помощ с тези неологизми?
Каква е разликата между потник и топ и прашки и танга в съвременния български език? Simple Smile
Прашките са string, а tanga са нещо средно между бикини и прашки. Те такова.
Виж целия пост
# 618
Това е една от най-интересните теми от много време насам. От гащите по простора, през сютюените за 2 лв., та стигнахме до голи мъжове.

Елица, тази на тази гаща, дето си я показала, онзи ден чух да им викат бразилиана.
Виж целия пост
# 619
Веси ...браво, друго не мога да кажа Wink Peace
Виж целия пост
# 620
аз нося най много такива, не знам как се казват
http://beliobg.com/files/thumb3_1309947030_979.jpg
Виж целия пост
# 621
Къде ви оставих, къде ви заварвам hahaha
Сериозно ли ви харесват бабанковците от началото на страницата Shocked?
Виж целия пост
# 622
А какво е бабанковци.. newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 623
Къде ви оставих, къде ви заварвам hahaha
Сериозно ли ви харесват бабанковците от началото на страницата Shocked?

На мен този на аватара ти ми харесва.
Виж целия пост
# 624
Сериозно ли ви харесват бабанковците от началото на страницата Shocked?
Отврат.
Виж целия пост
# 625
Къде ви оставих, къде ви заварвам hahaha
Сериозно ли ви харесват бабанковците от началото на страницата Shocked?

На мен този на аватара ти ми харесва.
  bowuu
Виж целия пост
# 626
Прашка, танга, стринг за мен за всички онази гащи  с функция пъхане в междубузието.  Grinning
Виж целия пост
# 627
Къде ви оставих, къде ви заварвам hahaha
Сериозно ли ви харесват бабанковците от началото на страницата Shocked?

На мен този на аватара ти ми харесва.
а на мен ми е доста слабичък и лицето му не е достатъчно мръснишко за моя вкус... Laughing
бабанковци и аз не знам какво е точно, предполагам мъж с преса и оформена мускулатура.И да, не всички жени харесват здрави поддържани тела на мъже, така мисля.Наистина въпрос на вкус.
Виж целия пост
# 628
Предпочитам сутиени и презрамки, отколкото голо тяло / зависи как изглежда/.
 


Peace
Виж целия пост
# 629
Слабичък и женствен е на аватара на Джой. Не си падам и аз Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия