ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 75
А размаханият пръст за какво е?


Нямам представа  Embarassed случайно попаднал
Виж целия пост
# 76
Мария Гроздева ще участва ли в друга дисциплина на стрелбата?
Според програмата - не. newsm78
Ще участва,  както и другото момиче. На 25м пистолет.
Виж целия пост
# 77
Нов национален рекорд за Нина. 6-та завърши. Ако последната серия е по-бавна има шанс да се класира, но се съмнявам. Party
Виж целия пост
# 78
Не се класира Нина. На 19-то място е. Wink 25 стотни не и достигнаха.
Виж целия пост
# 79
Жалко Sad
Виж целия пост
# 80
браво, много силно плува Нина...но накрая не й стигнаха силите...
Виж целия пост
# 81
И аз при вас.
 В програмата пише за тениса от 13:00 до 22:00, което е доста обширно понятие. В колко часа точно да засядам пред компа и да зарязвам работата  Joy


Всичко зависи от прекрасното Лондонско време.Mr. Green
Вчера само програмата на централния корт се изпълни заради покрива!
Виж целия пост
# 82
Момичета, наистина ли финалът на халки с Йордан Йовчев е чак на 6.08?  Shocked

Между впрочем гледахте ли го в "Най-добрият нинджа"? Справи се ултра добре.
Виж целия пост
# 83
Да, на 6-ти е. Wink
Виж целия пост
# 84
На линия съм и аз.

Фелпс не е същият  Shocked колко голяма разлика има с костюма и без  Tired
Виж целия пост
# 85
Ама вчера на щафетата изкърти. Crazy
Виж целия пост
# 86
Фелпс не е същият  Shocked колко голяма разлика има с костюма и без  Tired
Точно при него не е заради костюма Peace. Просто е в слаба форма.
Може ли малко обобщение, че изтървах сериите?
Виж целия пост
# 87
Антон Ризов не се е класирал за финала, на 22-ро място е.
Виж целия пост
# 88
Жалко за Нина  Cry Cry Cry

Що кво му има на Фелпс? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes За мен е в същото божествено тяло  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 89
Бавно тяло hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия