ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 105
Пфуу, и що не го дават? Crossing Arms
Виж целия пост
# 106
По БНТ дават плажен волейбол, а по Евроспорт - кану каяк. Второто ми се вижда интересно. Simple Smile
А по моето БНТ защо дават тенис? Grinning Grinning А преди това имаше бокс...
Виж целия пост
# 107
По БНТ дават плажен волейбол, а по Евроспорт - кану каяк. Второто ми се вижда интересно. Simple Smile
А по моето БНТ защо дават тенис? Grinning Grinning А преди това имаше бокс...
В 3:30 даваха плажен волейбол. Сега дават тенис. Wink
Виж целия пост
# 108
Тук гледаме каяк в бързи води, има чешко нещо (мъж, жена, не разпознавам newsm78) сред състезателите
Виж целия пост
# 109
Разбрахте ли, Пиронкова ще играе около 17:30, но няма да е дават, защото корта не е "телевизионен" както се изразиха. Ще дават обаче Григор Димитров.
Виж целия пост
# 110
Нетелевизионен значи без камери. Няма как да я дават.

Гимнастика има ли днес? И кога играят волейболистите ни с Полша   bouquet ?
Виж целия пост
# 111
Започват скокове във вода за мъже  Heart Eyes
Виж целия пост
# 112
Аз знам какво се има в предвид под нетелевизионен, просто ми е странна употребата, както и да е.
За гимнастика не знам, а войлеболистите не са ли в четвъртък?
Виж целия пост
# 113
Тук гледаме каяк в бързи води, има чешко нещо (мъж, жена, не разпознавам newsm78) сред състезателите

Първо бяха двойки,сега дето минаха са жени! Peace
Виж целия пост
# 114
Джой, в програмата на Евроспорт има спортна гимнастика от 19:15  Hug
Виж целия пост
# 115
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 116
Абе верно ли, че Фелпс се е издънил яко в полуфиналите на бътерфлая и влиза с пето време във финала?
Виж целия пост
# 117
Абе верно ли, че Фелпс се е издънил яко в полуфиналите на бътерфлая и влиза с пето време във финала?

Ми беше 3 ти в 200 метра,това издънване ли е  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 118
Сутринта са били сериите на 200 делфин, и наистина влиза с 5-то време, но към полуфиналите.
Бил е трети в своята серия, но от предните има с по-добри времена, тук може да погледнете: http://www.london2012.com/swimming/event/men-200m-butterfly/phas … 022900/index.html
Виж целия пост
# 119
Абе верно ли, че Фелпс се е издънил яко в полуфиналите на бътерфлая и влиза с пето време във финала?

Ми беше 3 ти в 200 метра,това издънване ли е  Rolling Eyes
За него- позор Peace

Александра, благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия