ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 405
О, нееееееее- историята Бернар- Съливан се повтаря Close. Омагьосани са австралийските спринтьори Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 406
Който бе за Хамериканеца - честито!!!!

 bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 407
Че и оня отврат Сиело плува невероятни 50м, май той ще взиам бързия спринт #Cussing out
Виж целия пост
# 408
Е, разсипаха се от рекорди Laughing
Виж целия пост
# 409
Е, разсипаха се от рекорди Laughing

Мдааааааааа,сега е ред на моя newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 410
Пффффффффффф тоя Лохте,здраво дразни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 411
Мен пък не ме дразни Mr. Green И на него и на Фелпс се радвам Heart Eyes
Виж целия пост
# 412
Аз пък на нищо не се радвам вече, ония жълтите ми вгорчиха първата седмица на олимпиадата Close
Виж целия пост
# 413
Гледахте ли интервюто на Петя Неделчева? Така ми домъчня...


Браво за Детелин Далаклиев!
Виж целия пост
# 414
Аз пък на нищо не се радвам вече, ония жълтите ми вгорчиха първата седмица на олимпиадата Close

Китайчетата,тяхната  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 415
и те, да, но аз на кенгурските лиготии се ядосвам. На всичкото отгоре утре двамата австралийци са в една серия, вместо да сложат някой от тях със Сиело, че да се погледа отблизо как се плува, па дано се вдъхнови.
Виж целия пост
# 416
И мен ме радва Лохте, даже все повече и повече   Crazy Много приятно с толкова рекорди.
Виж целия пост
# 417
Лохте е уникален- изгради си име в постоянно съперничество с Фелпс, и с упоритост и работа успя да го засенчи. Заслужава само респект.
Виж целия пост
# 418
Да Фелпс го раздава много лежерно,да се стегне  Crossing Arms

Виж целия пост
# 419
Много се изкефих и на Фелпс и на Лохте. Heart Eyes

Супер ме е яд за Мария и Антоанета. Ако бяха 30-ти нямаше да ме е яд така. Close

Браво на боксьорите, не съм очаквала да са толкова добри. Само ме е яд за съдиите, имам подозрения, че ни ощетяват. #2gunfire


Българката Ирина Константинова се изкачи с четири места до  19-а позиция с 80 наказателни точки след втория ден от състезанията по ветроходство в клас RS-X при жените на Олимпийските игри в Лондон.

36-годишната Константинова финишира 15-а в третата гонка и 20-а в четвъртата. Тя обаче все още е далеч от местата, даващи право на участие във финалната фаза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия