ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 420
В програмата пише, че Нина днес е плувала 100 м свободен стил.

Нина Рангелова постави нов национален рекорд в плуването на 100 метра в свободен стил за жени, след като завърши с време 55.52 секунди в квалификационните серии на олимпийския турнир и подобри старото си постижение с 0.02 секунди.

Българката завърши на второ място от втори коридор на квалификацията си, изоставайки с 0.17 секунди от победителката в старта Бурджу Долунай.

Тя стигна до 50-те метра на същата позиция и с време 26.73 секунди. Зад нея се подредиха бразилката Дайнара Паула, Катарина Вилк и други.

Рангелова завърши на 24-то място в квалификациите.




Програмата за утре:


Ветроходство - Ирина Константинова и Йоан Колев - квалификации от 14:00-20:00 часа.

Волейбол - България-Австралия - от 13:30 по БНТ.

Плуване - Екатерина Аврамова - квалификации на 200 метра гръб - от 12 пряко по Евроспорт и от 15:30 по БНТ, не знам кога ще плува нашето момиче.

Спортна гимнастика
- Ралица Милева - индивидуално, многобой - 18:30 по БНТ и Евроспорт.
Виж целия пост
# 421
H0uSse_Baby благодаря за инфото!   bouquet

От ветроходство нищо не разбирам, но доколкото разбирам нашите за сега добре се представят.

Много красиви синхронните скокове. Heart Eyes
Виж целия пост
# 422
Ами добре, добре, колко да е добре. Laughing

Ирина е 19-та, Йоан е 30-ти. До 5-ти август трябва да станат поне 10-ти за да продължат напред. А дано, но надали. Wink

За фон гледам/слушам баскетбола по БНТ.
Виж целия пост
# 423
Една много интересна статийка

Бебе, ще надаваш ли глас утре сутрин с мен Wink?
Виж целия пост
# 424
Ко ще има утре? Нашият ли ще плува? Flutter От колко? Flutter
Виж целия пост
# 425
Между 12 и 1 ваше време, в сериите на 50м. След това, освен ако не стане велик сакатлък- вечерта в полуфиналите. Серията му е убийствена, коридор до коридор с Магнусен.
Виж целия пост
# 426
Ууухх, да, ще викам. Ти да не си си взела отпуск? Laughing
Виж целия пост
# 427
Мне, от петък Laughing. Но покрай усилената работа ми остава време и да гледам- днес тенис, джудо, коне и велосипеди, за само половин интензивен работен ден Mr. Green
Виж целия пост
# 428
Я да разкрасим темата с една олимпийка
Виж целия пост
# 429
Между 12 и 1 ваше време, в сериите на 50м. След това, освен ако не стане велик сакатлък- вечерта в полуфиналите. Серията му е убийствена, коридор до коридор с Магнусен.

този винаги го чета като Мегагнусен... РАДИОАКТИВ в атака.
Даже не го знам как изглежда човечеца.
Виж целия пост
# 430
Я да разкрасим темата с една олимпийка

Симпатяга  Grinning много перверзна муцунката с тоя опушен грим..

Жалко за Петя, четох и някакви интервюта - изтървала си е нервите, но е нормално в общи линии за нашата спортна действителност. После да не ревем що наши таланти се състезават и печелят медали за други страни..
Петя Неделчева нападна Федерацията по бадминтон

Бокса ни е добре поне  Mr. Green повече ме вълнува тежката категория, но и в категория "муха"  сме силни, явно. Гледах мача на съперника на Тервел - аржентинеца показа голяма класа и ще е интересен бой. Нямам търпение да го смачка нашето момче!

Сега догледах и разпределянето на медалите - спортна гимнастика при мъжете.
Всичко хубаво, красиво беше състезанието, ама на тоя японеца няма ли кой да му каже колко е гнусно цялото това космище под мишниците  Sick ... Бива ли така, спортист от такъв ранг!? И само се зализваше като снимат камерите - "Кристияно Роналдо" на гимнастиката - класата му е безспорна, де.. Видяхме го! Ама.. пффф, направо съм в потрес за тая черна козина.. и не беше само той..... 33uu
Виж целия пост
# 431
И мен си ме кефят и Фелпс, като действаща легенда, и Лохте, като младост и надъханост... Много е хубаво да ги гледаш един до друг...  Hug

Като си нямаме българско масово участие, се радвам на всеки успех в състезанието, което гледам. Да не ви говоря как викам за един, пък след малко за друг... Толкова спорт, толкова красота, как да се сърдя, че някой е успял  Grinning
Виж целия пост
# 432
Не знам дали гледахте вчера вечерта предаванията от студиото. Бяха гости Мария Гроздева с треньора си и другата ни състезателка. Много истини казаха, чак на мен ми домъчня. После и Петя Неделчева беше гост с треньора си. Споделиха заплатата й - 400лв. Разплака се в ефир от отношението към нея, от натиска на федерацията, липсата на условия и всичко на куп. В много кофти състояние ни е спорта, чак се чудя как са успели спортистите ни да стигнат до Олимпиадата  ooooh!
Пък такова отношение специално към Мария Гроздева и грозните статии, които прочетох в нета вчера, са недостойни и престъпни направо. Човек, който влага толкова много в спорта и е печелил многократно медали и сме чували химна благодарение на спортните й постижения...колко бързо забравиха журналята всичко това  Confused
Виж целия пост
# 433
Програма за шестия ден на Олимпиадата ( http://sportvox.net/?p=167958 )

13:30 България - Австралия (програма за волея тук - http://sportvox.net/?p=167956 ); 13:31 Екатерина Аврамова (200 м гръб); 16:15 и 17:05 Ирина Константинова - клас RS-X 5 и 6 гонка; 17:40 и 18:30 Йоан Колев - клас RS-X 5 и 6 гонка

ФИНАЛИ: - 11:50 Гребане (двойка скул мъже); 12:00 Гребане (четворка мъже); 14:30 Гребане (жени осморка); 17:18 Кану (двойка мъже); 17:30 Ловна стрелба (трап мъже); 17:30 Тенис на маса (мъже сингъл); 17:37 Стрелба с лък (жени индивидуално); 17:57 Каяк жени; 18:00 и 18:10 Джудо (жени 78 кг и мъже 100 кг); 18:30 Спортна гимнастика (многобпй жени); 19:59 Колоездене (отборен спринт жени); 20:15 Колоездене (отборен спринт мъже); 21:15 Фехтовка (отборно жени, рапира); 21:40 Плуване (200м бруст жени); 21:48 Плуване (200м гръб мъже); 22:19 Плуване (200м съчетано мъже); 22:37 Плуване (100м св.стил жени)
Виж целия пост
# 434
Не знам дали гледахте вчера вечерта предаванията от студиото. Бяха гости Мария Гроздева с треньора си и другата ни състезателка. Много истини казаха, чак на мен ми домъчня. После и Петя Неделчева беше гост с треньора си. Споделиха заплатата й - 400лв. Разплака се в ефир от отношението към нея, от натиска на федерацията, липсата на условия и всичко на куп. В много кофти състояние ни е спорта, чак се чудя как са успели спортистите ни да стигнат до Олимпиадата  ooooh!
Пък такова отношение специално към Мария Гроздева и грозните статии, които прочетох в нета вчера, са недостойни и престъпни направо. Човек, който влага толкова много в спорта и е печелил многократно медали и сме чували химна благодарение на спортните й постижения...колко бързо забравиха журналята всичко това  Confused

изобщо не ги гледам коментарните студиа, еле пък по БНТ. Толкова ме дразнят, че... 
Мария Гроздева може да е голям спортист, но не мисля, че като човек е ок. Едното не е задължителна притурка към другото.
Не считам, че олимпиадното време е подходящо за оплакване и вадене на керливи ризи за българския спорт, с който всички са наясно, че не е на предишното уважение и висота. Прави са да се оплакват, има много от какво, но олимпиадата се случва веднъж на 4 години и съм убедена, че има много повече какво да разкажат като спортисти за спорта, вместо да реват в ефир и да вадят заплатите си на показ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия