ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 510
Браво на волейболистите ни. Чудесни, все така да бият!
Виж целия пост
# 511
 bg
Виж целия пост
# 512

Честито, а сега е важно как ще играем, след като излязохме от групите  Peace
Виж целия пост
# 513
Е, как- победно Sunglasses

И да илюстрирам една тазседмична клюка- те май са отново заедно Heart Eyes:



















Виж целия пост
# 514
Ти искаш да ме усмъртиш днес, то се е видяло. Crazy Crazy
Виж целия пост
# 515
Ако знаеш откога ми е цел, ама ти си опасно жувотно- не мреш hahaha.
Виж целия пост
# 516
 smile3508 smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 517
Ъгаси и т'ва ми било приятелка! Crossing Arms

Ще гледам Джокович. Flutter
Виж целия пост
# 518
Къде?
Виж целия пост
# 519
По БНТ. Hug
Виж целия пост
# 520
Мерси Hug
Виж целия пост
# 521
Забравих и аз да се зарадвам за нашите момчета,бравооооооооооооооооооо Party Party Party
 bg bg bg


Джой,Джой избухнала си гледам  Crazy
Виж целия пост
# 522
Това понеже довечера ще плача Confused
Виж целия пост
# 523
Здравейте! Нова съм във форума и чак сега видях, че има такава тема, но тя е прекрасна! Винаги следя с интерес ОИ (зимни и летни) и искрено се радвам на всеки успех на нашите спортисти.  От сърце желая на всички достойно представяне и дано им се сбъднат мечтите.  Волейболистите ни са прекрасни. Дано продължават все така! Успех!
Виж целия пост
# 524
Това понеже довечера ще плача Confused


Няма,няма Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия