ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 570
Хубавото Маше пак кряка с децибелите на реактивен двигател hahaha
Виж целия пост
# 571
Радвам се за Дъглас, мъчно ми е за Комова. И двете бяха страхотни.
Виж целия пост
# 572
Ауу, първият полуфинал в спринта ще е лудница- двамата австралийци и Сиело #Crazy

И започват сега...
Виж целия пост
# 573
Хубавото Маше пак кряка с децибелите на реактивен двигател hahaha
hahaha

Ауу, първият полуфинал в спринта ще е лудница- двамата австралийци и Сиело #Crazy

И започват сега...
newsm09
Виж целия пост
# 574
Хайде, ще плуваме...  Laughing
Виж целия пост
# 575
Ха, Сиело и Джоунс равни. Grinning
Виж целия пост
# 576
Ха, Сиело и Джоунс равни. Grinning

Даааа. Светкавични...  Wink
Виж целия пост
# 577
Ауу, какво плуване Shocked

Позорът за Магнусен вече е пълен- надали ще се промъкне на финал Sad
Виж целия пост
# 578
Ако има плувец, когото ненавиждам от дъното на душата си, това е Сиело Sick Sick Sick. Самодоволно бразилско леке Sick
Виж целия пост
# 579
И мен ме дразни, но пак е секси. Embarassed
Виж целия пост
# 580
Ако има плувец, когото ненавиждам от дъното на душата си, това е Сиело Sick Sick Sick. Самодоволно бразилско леке Sick

О супер Фелпс се отърва от твоя негативизъм Party Party Party Party

Тая вечер да го чакам ли междупрочем  Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 581
Юхууу, световен! Party
Виж целия пост
# 582
Ха, Ребека Сони със световен рекорд...
Виж целия пост
# 583
Ама, Плами, уж си фенка, пък все аз трябва да ти казвам- тази вечер е късото съчетано, естествено, че Фелпс е там. Чакайки да загуби за пореден път от Лохте Whistling

Счупиха го от рекорди тоя басейн Laughing
Виж целия пост
# 584
Щом има плуване Фелпс винаги е там, излишно е да питаш, Плами. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия