БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 570
Среща в събота в 13:00,Славейков на Романса  Hug

Редактирам се. И аз ще се опитам да дойда  bowuu    ако не ме задържат на работа  Whistling
Peace   ще те чакаме
Виж целия пост
# 571
Аз пък, се чудя, къде изчезна пословичната българска толератност  Thinking Има много хора, които ме дразнят - игнорирам, не ми пука, подминавам ... Ся, оставаше и за това да мисля  Crossing Arms
Peace И аз така, особено ако не ме засяга лично. Тук във форума пък изобщо не обръщам внимание, никой не ме дразни всеки да си пише каквото иска.
Виж целия пост
# 572
 Принципно съм мега толерантна. Вие си подминавайте, аз ще се пробвам да се науча като вас  Grinning

 Шушон, разсмя ме  Laughing  Така изглеждаха нали  Mr. Green
Виж целия пост
# 573
на мен пък ми писна понеже съм толерантна да се подиграват с мен ..... учех така и сина ми , но той сам се поправи , за щерката ще знам ....
И тук във форума - толерантен си и току се появи  някоя незадоволена от живота ''кака'', дето да ти каже колко си грешен и тъп , щото не знаеш кога да сложиш запетая или си си позволил да споделиш ,че мъжа ти не изхвърля боклука ......
по улиците - толкова толерантни хора ,че сина ми от 3 дни се напикава след като един нещастник едва не ни  мина отгоре на пешеходна пътека-дали бях толерантна и възпитана или го наплюх и му казах ,че има късмет ,че само с това се размина....
с кой да съм толерантна с мангалите дето в спешното ги приемат ,а мен първо на касата пращат - няма .....
и въпреки всичко мама ме е възпитала и именно това ме кара да бъда добра, колкото и да не ми се ще ......

за срещата - ще се опитам , но съм с чааветата  Mr. Green
Виж целия пост
# 574
Аз не виждам какво сте се разбрали за срещата.
Виж целия пост
# 575
Мадам Тиква, аз ще съм без, така че едното може да ми го прехвърлиш.  Joy

По повод търсенето на дипломите - седя си аз и чакам автобуса. Същевременно слагат бордюри на мегданЯ. Ето колко човека са необходими за това:
1 - реже лентичките на пакета бордюри
2 - взима бордюр и го слага в количката
3 - превозва бордюра с количката на 10м.
4 - взима бордюра и го подава на следващия.
5 - нарежда бордюра
6,7,8 - дават акъл  Joy
Виж целия пост
# 576
Аз не виждам какво сте се разбрали за срещата.
"събота в 13:00,Славейков на Романса"
Виж целия пост
# 577
Шушон, разсмя ме  Laughing  Така изглеждаха нали  Mr. Green
Честно да ти кажа, има няколко прилики и разлики като минавах.
1-во тъкмо бяха изкопали дупката
2-ро багера и камиона тъкмо се пръскаха в двете посоки на улицата (тясна е все пак за толкова много "мениджъри по...")
3-то Всичките тези мениджъри вероятно бяха скокнали до българската кухня дя Апнат по една шкембе чорба, но очаквам да са се появили след като земекопната техника тъкмо им е заградила териториалния обхват на действие.
4-то точно в този момент минавах и не проследих развоя, но виждам че си се справила със снимковия материал.

Тикве, ти пък що не слагаш запетаи, А?  Бързо да се срамуваш в ъгъла smile3513
Виж целия пост
# 578
Ехо, среща имахте ли  ?
Аз мислех да дойда с малката /понеже няма как иначе/, но то никой нищо не писа тук ...

Тази вечер излизах с приятелка както преди /да се омъжа,забременя,родя/ , малко разходка из мола, дрешка за мен, нито една за малката  Shocked , е разбира се купих една торба пюрета, да не забравям все пак коя съм.  Crazy И накрая суши.  Heart Eyes Доволна съм и ще се опитам да ми стане навик веднъж в седмицата , че не мога да се позная от време на време.
Виж целия пост
# 579
Ехо, среща имахте ли  ?
Аз мислех да дойда с малката /понеже няма как иначе/, но то никой нищо не писа тук ...

Тази вечер излизах с приятелка както преди /да се омъжа,забременя,родя/ , малко разходка из мола, дрешка за мен, нито една за малката  Shocked , е разбира се купих една торба пюрета, да не забравям все пак коя съм.  Crazy И накрая суши.  Heart Eyes Доволна съм и ще се опитам да ми стане навик веднъж в седмицата , че не мога да се позная от време на време.

Имахме среща. Както mis_val написа - 13ч. събота на Романса /Славейков/.
Аз лично си прекарах много добре в компанията на три прекрасни дами.
Другия път дано се съберем повече.
Виж целия пост
# 580
Мами от Меден Рудник няма ли?  Sad Много ми е скучно... никой не познавам... пък с малко бебе няма как да хукна към центъра... Sad
Виж целия пост
# 581
zuzullina,виж в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681854.0;topicseen ,тук съм срещала майчета от Меден рудник
miss july,TDI,Лече-Буболече,срещата и за мен беше много приятна!Дано сме сериозни и правим подобни срещи редовно,дори да не са на често.И определено не бих отказала,ако успеем следващата да я организираме вечерна   bigdance2
Виж целия пост
# 582
Мерси, mis_val не знаех, че има 2 теми за Бургас  Laughing Laughing явно не съм от налюдателните Simple Smile Някой път може да се присъединя и аз към вашата срещичка в Славейков, ако приемате нови попълнения Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 583
стига да успеем да се организираме,лично аз ще се радвам на нови "лица",а те срещите не е задължително да са в Славейков,тогава просто така се уговорихме  Hug
Виж целия пост
# 584
И аз си прекарах добре на срещата, нищо че бях само "за огънче" Другия път повече. И вечер Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия