БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 615
ауууу ела да ти направя меджик  и си готова  Hug
Виж целия пост
# 616
хахахахаах, давай виртуално.  Joy
Виж целия пост
# 617
що бееее , аз съм готина , дебеличка и весела по рождение и природа ,а по задължение не толкова весела , трябва да се правя на .... женена с деца  smile3503
Виж целия пост
# 618
Значи е крайно време да бъдем една вечер с жени, чиито бащи гледат децата, а ние си поркаме  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 619

ами да си призная и аз така си мислех, нооо като написах в гугъла, без едното к ми излезе  newsm78 та не знам ... ама ме разбрахте за какво точно питам де  Mr. Green
Виж целия пост
# 620

ами да си призная и аз така си мислех, нооо като написах в гугъла, без едното к ми излезе  newsm78 та не знам ... ама ме разбрахте за какво точно питам де  Mr. Green

 newsm78 Сега да не се окаже, че Гугъл е по-умен от нас. Ама ха  Crossing Arms
Виж целия пост
# 621
В изгрев има един човек доволна съм, но не мога да се сетя за име и блок.
Виж целия пост
# 622
самолета и кравата са интересни, но моста ...  newsm78

Момичета, остана ли в Бургас работещ и добър чаръкчия /не знам така ли се пише  Embarassed/
Познавам доктор, който се занимава с намествания. Аз ходя при него и съм доволна, ако искаш мога да ти дам координати
Виж целия пост
# 623
Значи е крайно време да бъдем една вечер с жени, чиито бащи гледат децата, а ние си поркаме  Rolling Eyes
за "събиралки" съм винаги на линия,но дано някой да успее да ни организира
Теди,къде си  Whistling
Виж целия пост
# 624
Значи е крайно време да бъдем една вечер с жени, чиито бащи гледат децата, а ние си поркаме  Rolling Eyes
за "събиралки" съм винаги на линия,но дано някой да успее да ни организира
Теди,къде си  Whistling

На линия съм. Само кажете кога и къде Simple Smile
Ако е петък  или събота вечер съм ОК отвсякъде, Дундик е селянче в тези дни  Mr. Green

Мисля че на Фенси в Плаза Мол правеха детски кът, но дали е завършен, не знам Simple Smile Та това е вариант, ако не всички могат да оставят чаветата, а им се идва  Peace
Виж целия пост
# 625
Да, детският кът във Фенсито на Плаза вече функционира.
Виж целия пост
# 626
Kогато и където кажете .... ще съм там  Peace
Виж целия пост
# 627
Ок тогава предложете дата Simple Smile Може би да пуснем анкета, както миналата година?
Виж целия пост
# 628
Може би да пуснем анкета, както миналата година?
аз съм за
Виж целия пост
# 629
Искам да питам за раждане на второ дете в Бургас еднократната помощ 600 лева ли беше
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия