БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 600
Можете ли да ми кажете къде в Бургас има наистина добър обущар. Трябва ми да ми стесни едни ботуши по дължина!

Аз пък ходя при Мацата в Изгрев.Супер съм доволна Grinning
Виж целия пост
# 601
още един глас за Мацони  Peace
Виж целия пост
# 602
Дайте ми адреса на този обущар,моля
Виж целия пост
# 603
ж.к. Изгрев, бл. 15, блока е дълъг. Имай предвид че между 12-15 часа почива.Много е точен Peace
Виж целия пост
# 604
  bouquet  bouquet  bouquet  много благодаря
Виж целия пост
# 605
Къде ще пускаме писмата до Дядо Коледа, тази година? има ли някаква готина инициатива?
Виж целия пост
# 606
Къде ще пускаме писмата до Дядо Коледа, тази година? има ли някаква готина инициатива?


 Ъхъ! Нашето джуджетата го прибраха от простора на терасата. Дори успя да спретне 2 от подаръците Стареца (за моя сметка разбира се  Laughing ) Кога децата спират да вярват в Дядото?! На моменти така ми идва да му кажа кой е Дядо му Коледа  Mr. Green
Виж целия пост
# 607
.....На моменти така ми идва да му кажа кой е Дядо му Коледа  Mr. Green


Е, недей де, аз още вярвам  Heart Eyes

... в трети клас беше синът ми когато подразбра, че май такова нещо няма.... и пак не беше сигурен  Simple Smile и то знаеш ли как? Един негов съученик вече имаше телефон с камера. Легнали да спят с брат си, но явно не са заспали веднага. Майката по-късно се промушила да оставя подаръците, децата дебнали и в снимали майка им как влиза в роля Simple Smile после няколко дни в училище е имало дискусии, подкрепени с доказателствата  Mr. Green и така половината твърдели, че и майката може да купува, но и Стареца носи /каквато версия и аз първоначално казах на моя/... останалите деца вече знаели, че няма Дядо Коледа...  На следващата година вече, мисля, че не вярваше вече
Виж целия пост
# 608
  Еее няма да му кажа разбира се, той така силно и истински вярва! И той има съученици, които са "хванали" родителите си с подаръците, обаче не им вярва  Mr. Green Сигурен бил, че има Дядо Коледа. А пък и аз му казах, че Дядото съществува само за тези, които наистина вярват в него  Crazy А на моменти ми идва да му кажа, не за друго, но той "поръчва" неща или граничещи с научната фантастика или ... самолет например (не играчка - истински и само негов  Mr. Green). За сега минаваме с това, че все пак Старецът не е магьосник.
Виж целия пост
# 609
На мен сина ми сподели че отдавна знаел че Дядо Коледа не съществува, се правел че вярва, заради подаръците Wink
Виж целия пост
# 610
Кога децата спират да вярват в Дядото?! На моменти така ми идва да му кажа кой е Дядо му Коледа  Mr. Green
миналата година /на 7 год/ ме попита защо след като Дядо Коледа носи подаръците, този под елхата е от баба, този е от тате и мама .... отговора обаче предварително и беше ясен  Mr. Green


  А на моменти ми идва да му кажа, не за друго, но той "поръчва" неща или граничещи с научната фантастика или ... самолет например (не играчка - истински
няма да забравя как на 2 год дъщеря ми се поръча дядо коледа да и донесе за подарък: крава, мост и сенки  Shocked
Виж целия пост
# 611
самолета и кравата са интересни, но моста ...  newsm78

Момичета, остана ли в Бургас работещ и добър чаръкчия /не знам така ли се пише  Embarassed/
Виж целия пост
# 612
Не е ли е чакръкчия? И аз скоро си мислех за това и се чудех в коя тема да питам.  Joy

За Дядо Коледа - мен пък ме е яд, че още не разбира. Пускам си аз коледни филми, показвам на чаавето, обяснявам, пък то си иска Ау и кок-кок (Ну погоди)  Crossing Arms
Виж целия пост
# 613
не ми дойде на акъла,че ги вдигаш ....ама пусто хормони ненаместени,все за сваляне мислят  Mr. Green
Виж целия пост
# 614
Свалям ги, свалям ги, та да видим до къде ще закара това сваляне.  Laughing Явно не е било достатъчно често, та другия месец пак ще се свалят.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия